Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. Może rzeczywiście się paliwo cofa... Jakby tak zawór zwrotny załatwił by sprawe
  2. A podnosiłes sam maske by sprawdzić ewentualny wyciek?
  3. dante0018 odpowiedział(a) na saint4 temat w 2.0TDI
    Co do filtra to tego problemu nie ominiesz raczej.... Zielonym odp***** co do emisji spalin
  4. Podmień może N75 na taki którego masz pewnosć że działa, np od innego afn'a. Może byc jeszcze zbiorniczek ciśnienia turbiny
  5. A sprawdzałes gumowy łącznik przy kolektorze?
  6. skoro sztanga sie przycina to turbo do czyszczenia... A dzwiek powietrza zasysanego, to dziura w dolocie chyba...
  7. Powinien ciągnąć równo od samego dołu do końca, bez zawahań... Jeżeli jest chwilowy zanik to pewnie kierownice się na chwile przycinają... [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:58_________________________________________________ jak byś mi dał tą listę to Też bym poprosił taką listę Pisałem maila do Turbo Tec z Jaworzna odnośnie regeneracji i częsci jakich używaja, to odp że orginalne zestawy naprawcze
  8. jak na odme? Nie kapuje
  9. Może też wystarczy go przeczyścić
  10. Spr ile bierze np na 1000 km? Kiedys pytałem na forum czy już regenerować turbo jak miałem olej w dolocie, to dostałem odpowiedź że póki nie ma niebieskiego dymu za mna to można latać. Trochę sceptycznie do tego podchodzę, ale olejem w dolocie nie przejmuje się do czasu aż bedzię spory ubytek. Ostatnio wyczyściłem u siebie turbawkę (notlauf ) i wywaliłem kata i jestem zadowolony
  11. Widzę że masz jeszcze jeden wątek o tym samym tytule. Powiem ci że regeneracji nie szukaj tam gdzie tanio tylko tyle. Ile masz tam tego oleju?
  12. gdzie to słyszałeś?
  13. Może za bogata mieszanka i nie dopala w cylindrach tylko wybucha w wydechu... Jak w WRC :> Renault clio piękne strzały z tłumika
  14. dante0018 odpowiedział(a) na RonM temat w 1.9TDI
    Nadmierny ubytek oleju to wg Ciebie jaki? Ja od wymiany do wymiany dolałem nie cały litr ale u mnie odma sporo ucieka. to nie jest dużo..
  15. to musisz spytac kogos kto ma polifta jak tam jest rozwiązane... Ale czujnik gdzieś powinien byc...
  16. dante0018 odpowiedział(a) na RonM temat w 1.9TDI
    sprawdz olej w dolocie czy jest to zobaczysz stan dmuchawy, albo luzy na wirniku...
  17. Trzeba zdjąć mieszek recznego i przy lince jest takie jebadełko plastikowe. Mam tak u siebie, w polifcie raczej inaczej nie bedzie..
  18. Nie ma to jak wyczyszczenie w "naturalny" sposób. A z tą magnetyczna metodą to nie wiem o co kaman
  19. Panowie mam pytanie... Czy po wywaleniu kata jak stoicie przy masce słychać inny dzwiek niż przed? Zrobiłem taki zabieg i czysciłem turbo i po odpaleniu slychac było jakby syczenie, póżniej miałem wrażenie jakby na gorącej części wirnik obcierał. Po zdjęciu wezyka od gruszki cisza. Z tyłu w wydechu też inaczej słychać. Spr luzy wirnik ma minimalny, i krecąc palcami nic nie słychać niepokojącego. Z góry dzieki
  20. To ze kliknąłeś " kup teraz" nie oznacza ze auto jest twoje wiec chyba nie ma się co bać o jakies przestepstwa, czy co innego co piszesz.. Takie moje zdanie :gwizdanie:
  21. Albo dziura w dolocie...
  22. właśnie u siebie wywaliłem kata, dałem rurke i ładny dzwięk jak na w/w filmiku
  23. Da sie... odkręć wąż do IC przy turbawce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.