Treść opublikowana przez dante0018
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dobry zestaw kluczy. Ja odkręcałem przegubowymi łączeniami. Mimo to do jednej nie mogłem sie dostać. Użyłem klucza płaskiego ale jak na złość slizgnął sie i lekko uszkodził nakretke. I nie dało rady już odkręcić. Zdejmowałem na dalszym łączeniu i potem Bosh Także klucze to podstawa !
-
[B5 AFN] Czy ktoś pomoże z ukladem chlodzenia
Powiem ci tak. Poskładaj wszystko tak jak powinno być. Brakujący wąż kup w sklepie czy gdzieś gdzie go dostaniesz. Nie baw sie w zadne inne przeróbki bo to nie ma sensu. A to czy się zapowietrza układ można sprawdzić, po jeździe odkrecając korek od wlewu płynu. Lekko syczeć powinno tylko.
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
w jaki sposob ma ona wyc?
- [ALL B5] Wycie z tyłu
-
[ALL B5] co myslicie o tych lusterkach
Te lusterka do BMW M316
-
[ALL B5] co myslicie o tych lusterkach
Jaja sobie robisz z tymi lusterkami???
-
[B6 AWX] Wyciekający olej
Próbowałeś szukać na forum? Cieknący EGR w tych silnikach to chyba standard.
-
[B5 AFN] Dolot - szybka prośba
Normalne. W dużych ilościach nie jest normalne.
-
Kto jest frajerem - Niemcy czy Polacy ?
Frajerem jest ten kto to pisał. Wielce zszokowany tego typu licytacją Przecież nie tylko w Niemczech takie się odbywają.
-
[B5 AFN] Dolot - szybka prośba
Masz źle założony waż??? To go popraw
-
[B5 AFN] Turbo zdechło i co dalej?? Help
ale padło mi czy danielm21 ?? Jak sprawdzić ten luz na wałku?? to było do danielm21 Luz sprawdz palcem odkręż waż przy turbo i zobaczysz wirnik.
-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
Czemu nie obejrzysz silnika skąd są ewentualne wycieki? Albo mechanior niech to zobaczy. Wymieniasz uszczelke pod pokrywą zaworów a leci z niej? Jeżeli tak to nie doczytałem gdzieś. I co tu robią te lampy?
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
Ku mojemu zdziwieniu skarga została przeczyta i ktoś się nią zainteresował
-
[B5 AFN] Turbo zdechło i co dalej?? Help
Spr Olej w dolocie. Ale szary dym to konie turbiny. Lepiej nie odpalaj auta
-
[B5 AFN] Turbo zdechło i co dalej?? Help
Jeżeli turbo podło to powinno być dużo oleju w dolocie skoro dymi :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Notlauf po czyszczeniu kierownic
turbo na stół i obracaj pierścień
-
[B6 AWX] Dosyć duże drgania kierownicy
Na starych poduchach było ok? Ktos niedawno na forum miał podobny problem. Kupił jakieś nowe poduchy, niezbyt dobrej firmy i były gorsze niz te stare.
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN najlepiej w serii.
Filtr wymieniony. Za wiele się nie zmieniło. Na 4 biegu dość powoli ciągnie do 4 tys. i przy 4 tys czuć ze słabnie...
-
[B5 1Z] Spryskiwacze reflektorów 1,9 tdi 96'
Broń boże do zwykłych lamp zenon A te lampy co pokazałeś do a4 jak najbardziej
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN najlepiej w serii.
Całą zrobie tylko czy robiąc dynamiczne to na 3 biegu wystarczy?
-
[B5 AFN] Katalizator
Takie sprawy załatwia każdy tłumikarz.
-
[ALL B6] Zatkany egr czy można tak jechać?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134601.0;highlight=egr+awx tu jest watek o zaslepianiu egr. Bedzie tylko wywalać błąd EGRa
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Nie masz jakiegoś znajomego który potrafi spawac?
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN najlepiej w serii.
Logi dynamiczne na 3 biegu starczą?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Za wymiane plecionki 180 zł Kompletnie ich pojebało!