Treść opublikowana przez dante0018
-
[B5 AHH] Wyciek na wężu turbo
Olej może być z odmy, ale to niewielkie ilości... Wieksze ilości mogą być z turbawki..
-
[B5 AFN] Jak zmierzyć rozmiar 5x112
s
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A jak sprawa poszła z kasą za ten uszkodzony?
-
[B6 AWX] Kłopot z turbiną
To spadł wężyk podciśnieniowy od sterowania turbosprezarka?
-
[B6 AWX] Traci moc
Na Vagu wyjdzie błąd i bedzie łatwiej...
-
[B5 AFN] TURBO-PROBLEM
Czyszczenie turbo to dość pracochłonna czynnosć (jeżeli chce się to zrobić dokładnie) dlatego wielu robi to na odpier**l i bierze kase. Ja wolałem sobie sam to zrobić, bo wtedy wiem że zrobione dobrze.
-
[B5 AFN] Stukające popychacze
Co za problem iść do sklepu motoryzacyjnego... Napewno są szklanki. Czy wszystko trzeba przez neta kupować... Ja za sztuke płaciłem 23 zl INA oczywiście
-
[B5 AFN] Stukające popychacze
Nie czekaj tylko wymieniaj odrazu. Nie jest to drogie i nie warto ryzykować!
-
[B6 AWX] Kłopot z turbiną
Jak już będziesz mieć założoną, skręcony dolny przewód odprowadzający olej. To wstrzyknij olej przez górne wejście przewodu doprowadzającego olej do turbosprężarki. Ja wstrzyknąłem chyba 2 pełne strzykawki (srednie). Duzo oleju w niej nie bedzie, ale lepiej za dużo niż wogóle, nadmiar zleci. Olej oczywiście taki jaki masz w silniku.
-
[B6 AWX] Kłopot z turbiną
Nie zapomnij o nalaniu oleju do niej (strzykawką). Uszczelek nie trzeba zmieniać
-
[ALL B5] Olej w rurze do Intercoolera,prosze o wyjaśnienie.
Kontroluj ubywanie oleju co ileśtam km. Śladowe ilości bedą z odmy, większe ilości raczej już z turbawki...
-
[B5 AJM] Silnik dziwnie pracuje na wolnych obrotach.
Pom, pom, a to dziwne :> Wstaw chociaż filmik lub dzwiek, bo tak to sie raczej nie da
-
[B6 AWX] Kłopot z turbiną
Skoro kolega mówi że turbo wstaje po 2600 to jeszcze Sprawdziłbym N75. Znajdź kogoś z okolicy z VAGiem co ci ogarnie autko. Bez logów to jak zawsze szukanie po ciemku. Ale skoro łapie notlauf'a to turbo do czyszczenie najprawdopodobniej
-
[ALL B5] Wyświetlacz na zegarach.. co To??
Do pełnego fisa to chyba musiałbyś jeszcze manetkę zmienić z tego co się orientuję :gwizdanie: a tak to wpelni by juz dzialal? Montażowi FIS a jest poświęcony dość obszerny wątek. Tam się dowiesz wszystkiego
-
[ALL B5] Urwana rolka
Pewnie od klimy. A poza tym skoro odpadło koło pasowe od klimy do odrazu można to zauważyć bo jest na wierzchu. A swoją drogą mocno musiałeś walnąć skoro koło pasowe odpadło dziwne troche.
-
[ALL B5] N75 i przepływomierz
najtrudniejsze jest jego rozebranie. Jest instrukcja nawet e necie. Jak go rozbierzesz sprawdz czy nic nie jest uszkodzone.
-
[ALL B5] N75 i przepływomierz
Miałem podobny przypadek z mocą, tzn była dziura w przedziale od 1800 do 2500, auto jechało dopiero przy 3 tys, oraz z opóźnieniem reagował na pedał gazu. Problemem była uszkodzona membrana gumowa w N75. Dojrzałem to kiedy wyjąłem go by go wyczyścić. Wymieniłem to i autko juz było w porządku.
-
[B6 AVF] Dziwne dźwieki z turbiny
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0
-
[ALL B5] Utrata mocy podczas jazdy.Proszę o pomoc...
Zrób logi. Silnik wpada w tryb awaryjny. Prawdopodobnie syf zebrał sie na kierownicach. Ale może być też wiele innych rzeczy. Bez VAGa można tylko gdybać.
-
[B5 AVG] Odcinanie turbiny
Odcina turbine?? Pewnie wpada w tryb awaryjny. Podaj więcej szczegółów. Oczywiście VAG prawde ci powie, ale stawiam na przycinające się kierownice.
-
[ALL] problem z BMW znajomego pomocy
Na forum BMW nie pomagaja ?
-
Pseudokibice
Dobrze że takie chamstwo nie występuje na meczach siatkówki... Tam chociaż spokojnie całe rodziny siedzą z małymi dziećmi i nie trzeba sie przejmować że jakiś psychol cie opluje albo coś...
-
(B5 AEB) Jaki olej wlać do 1.8T ???
Na pierwszej stronie w dziale silniki benzynowe masz na ten temat!
-
[ALL B5] Pompowane siedzenia
Jak się boisz to włóż żarówki
-
[ALL B5] Pompowane siedzenia
Może być, ja poprostu widziałem to w audi 100