Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. Olej może być z odmy, ale to niewielkie ilości... Wieksze ilości mogą być z turbawki..
  2. A jak sprawa poszła z kasą za ten uszkodzony?
  3. dante0018 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    To spadł wężyk podciśnieniowy od sterowania turbosprezarka?
  4. dante0018 odpowiedział(a) na kubik80 temat w 1.9TDI
    Na Vagu wyjdzie błąd i bedzie łatwiej...
  5. dante0018 odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    Czyszczenie turbo to dość pracochłonna czynnosć (jeżeli chce się to zrobić dokładnie) dlatego wielu robi to na odpier**l i bierze kase. Ja wolałem sobie sam to zrobić, bo wtedy wiem że zrobione dobrze.
  6. Co za problem iść do sklepu motoryzacyjnego... Napewno są szklanki. Czy wszystko trzeba przez neta kupować... Ja za sztuke płaciłem 23 zl INA oczywiście
  7. Nie czekaj tylko wymieniaj odrazu. Nie jest to drogie i nie warto ryzykować!
  8. dante0018 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Jak już będziesz mieć założoną, skręcony dolny przewód odprowadzający olej. To wstrzyknij olej przez górne wejście przewodu doprowadzającego olej do turbosprężarki. Ja wstrzyknąłem chyba 2 pełne strzykawki (srednie). Duzo oleju w niej nie bedzie, ale lepiej za dużo niż wogóle, nadmiar zleci. Olej oczywiście taki jaki masz w silniku.
  9. dante0018 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Nie zapomnij o nalaniu oleju do niej (strzykawką). Uszczelek nie trzeba zmieniać
  10. Kontroluj ubywanie oleju co ileśtam km. Śladowe ilości bedą z odmy, większe ilości raczej już z turbawki...
  11. Pom, pom, a to dziwne :> Wstaw chociaż filmik lub dzwiek, bo tak to sie raczej nie da
  12. dante0018 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Skoro kolega mówi że turbo wstaje po 2600 to jeszcze Sprawdziłbym N75. Znajdź kogoś z okolicy z VAGiem co ci ogarnie autko. Bez logów to jak zawsze szukanie po ciemku. Ale skoro łapie notlauf'a to turbo do czyszczenie najprawdopodobniej
  13. Do pełnego fisa to chyba musiałbyś jeszcze manetkę zmienić z tego co się orientuję :gwizdanie: a tak to wpelni by juz dzialal? Montażowi FIS a jest poświęcony dość obszerny wątek. Tam się dowiesz wszystkiego
  14. dante0018 odpowiedział(a) na sebo88 temat w Audi A4 B5
    Pewnie od klimy. A poza tym skoro odpadło koło pasowe od klimy do odrazu można to zauważyć bo jest na wierzchu. A swoją drogą mocno musiałeś walnąć skoro koło pasowe odpadło dziwne troche.
  15. najtrudniejsze jest jego rozebranie. Jest instrukcja nawet e necie. Jak go rozbierzesz sprawdz czy nic nie jest uszkodzone.
  16. Miałem podobny przypadek z mocą, tzn była dziura w przedziale od 1800 do 2500, auto jechało dopiero przy 3 tys, oraz z opóźnieniem reagował na pedał gazu. Problemem była uszkodzona membrana gumowa w N75. Dojrzałem to kiedy wyjąłem go by go wyczyścić. Wymieniłem to i autko juz było w porządku.
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0
  18. Zrób logi. Silnik wpada w tryb awaryjny. Prawdopodobnie syf zebrał sie na kierownicach. Ale może być też wiele innych rzeczy. Bez VAGa można tylko gdybać.
  19. dante0018 odpowiedział(a) na leho temat w 1.9TDI
    Odcina turbine?? Pewnie wpada w tryb awaryjny. Podaj więcej szczegółów. Oczywiście VAG prawde ci powie, ale stawiam na przycinające się kierownice.
  20. Na forum BMW nie pomagaja ?
  21. Dobrze że takie chamstwo nie występuje na meczach siatkówki... Tam chociaż spokojnie całe rodziny siedzą z małymi dziećmi i nie trzeba sie przejmować że jakiś psychol cie opluje albo coś...
  22. Na pierwszej stronie w dziale silniki benzynowe masz na ten temat!
  23. Jak się boisz to włóż żarówki
  24. Może być, ja poprostu widziałem to w audi 100

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.