Treść opublikowana przez dante0018
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
- Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
A mi z cyfrowego polsatu zabrali BBC K.... i jestem mega do tyłu... nawet 16 seri nie widziałem wie ktoś gdzie można obejrzeć w necie? najlepiej z polskimi napisami lub lektorem?- [B5 AFN] Po odpaleniu został ślad jakby oleju, jakiś syf na kostce pod tłumikiem
Sprawdź najpierw węże dolotu- [B5 AFN] Po odpaleniu został ślad jakby oleju, jakiś syf na kostce pod tłumikiem
Pewnie ten syf to sadza... Jakiego koloru dym?? Jak czarny to może być dziura w dolocie...itp Łapie notlaufy ?- [B5 AFN] Małe spalanie I drgania
Mocno to telepie? A to spalanie to normalne jest.- [B6 AWX] Wymiana turbiny
Mogą być kierownice zapieczone.... a wtedy to koszt nieduży. Samemu to możesz zdjąć wąż od IC i zobaczyć ile oleju tam jest.- [B5 AJM] Turbina ?
Odkręć węże dolotu, zobacz ile oleju. Mocne kopcenie na siwo to olej.- [ALL B6] Modyfikator +
Kolego to chyba niezbyt uważnie oglądałeś. Bo zatarł się silnik bez modyfikatora. A ten z chodził jak gdyby nigdy nic. Było to w programie Gadżet dokładnie, i miało na celu zareklamować ten produkt... A wracając do tematu... zamiast tego typu substancji lepiej kupić dobrej firmy olej...- [ALL B5] Nie otwierające się drzwi od środka
Wystarczy jak po myciu auta wyciera się wnęki i drzwi. Ja tak zrobiłem, przetarłem szmatką i później się głowiłem dlaczego pasażer nie może drzwi otworzyć... :>- [B5 AFN] Auto nie pali...
A paliwko jest? :> Próbuje wg zagadać czy żadnego odzewu. Gdyby problemem było immo to powinna kontrolka migać...- [B5 AFN] Pukająca szklanka
A ile masz przejechane na tym oleju ? Koszt szklanek nie jest duży... Szklanki INA to koszt ok 20zł za sztukę, więc po co bawić się w wymianę pojedyńczo.- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dzieki. U mnie właśnie zauważyłem głównie po prawej stronie miejsca gdzie zaczęło odpadać...- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi, kiedyś chyba widziałem że miałeś problem z odpadającym zabezpieczeniem antykorozyjnym...poradziłeś sobie jakoś z tym?- [B5 AFN] Powtarzający się bład 00575
Jak w temacie. Co jakiś czas się pojawia. Pytanie, co może go powodować oprócz kierownic i czujnika? Turbo czyszczone jakieś 3 tys km temu, oleju bierze (ale mam poluzowaną lekko opaskę przy kolektorze więc skapuje sobie w wiekszej ilości niż dostaje się do silnika Ale nie dostaje się tam żadne lewe powietrze). i nie ma okopconej rury...kopci tylko lekko na szarawo, tak jakby się zakurzyło jak dodam mocno gazu. Wkurza mnie bo dziś przy dość ostrej jeździe nic sie nie działo, auto postało kilka godzin, wracam, zaczynam wyprzedzać na 4 biegu, przy 3,5tys piz*a Odpaliłem ponownie i jechało już bez problemów. Robi to co jakiś czas... Żadnej regularności... Logów nie ma bo ledwo znalazłem czas by umyć auto od jakichś 3 tyg... [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 22:35_________________________________________________Zaczynam zabawe z VAGiem dopiero i chciałem zapytac odrazy: Wiem że można wymusic ruch sztangi turbosprezarki, ale czego dzieki temu sie dowiem? Czy wyjdą jakies wartosi że jest ok czy zapieczona?- [B5 AVG] Brak mocy!!! Co padło???
Rozbierz N75 i sprawdz gumową mębrane. U mnie było czuć przyspieszenie od 2500 tys obr na niskich biegach, okazało się że mębrana była peknieta. Po wymianie jej auto wróciło do normy i przyspiesza już od 1800 obr.- [B5 AEB] Pojawia się kontrolka oleju i 3 razy wydaje dzwięk pomocy
Wymiana pompy, czy czyszczenie smoka to juz remont silniki kolego? Nie przesadzaj...- [B5 AEB] Pojawia się kontrolka oleju i 3 razy wydaje dzwięk pomocy
Przez smok zasysany jest olej z miski- [INNE] Problem z Corsą B
Sytuacja sie powtarza nieregularnie... raz na jakiś czas. Od ostatniej takiej akcji minęły jakieś 2 miechy. Wtedy auto zgasło, teraz zaczęło wariowac. Użytkowane jest normalnie, prawie codziennie... Kiedyś zapaliła sie kontrolka i nic poza tym. Po ponownym bezproblemowym uruchomieniu już jej nie było. Teraz już dzieje się więcej...- [INNE] Problem z Corsą B
Corsa B 1.2 8V rocznik 94 Problem polega na tym że zapala się kontrolka silnika i... czasem auto normalnie jeździ, pewnego razu auto w czasie jazdy zgasło i odpaliło po jakiejś dobrej chwili... a dziś podczas przyspieszania na trzecim biegu zapaliła się kontrolka i auto zaczęło zwalniać. Nie reagowało na gaz za bardzo. Po zgaszeniu silnik kręcił ale nie chciał odpalic. dopiero po chwili odstania. Tak mówiła mi moja dziewczyna bo to jej się to zdarzyło dziś Miał ktoś podobne problemy? Brac się już za EGR? Bo słyszałem że to może by to... Dodam że narazie nic nie robiłem, nawet nie wiem czy do tego można kompa podłączyc... Logów też nie mam- [B5 AJM] Mega problem z turbiną
Jak ci wali olejem z EGR-u to go wywal. Boże... :wallbash: Skoro leje olejem z niego to znaczy że olej jest w dolocie. Zaślepienie go zmieni tyle że cały ten olej poleci do silnika i nic więcej... Nagromadzony olej w IC po takiej jeździe powinno przedmuchac, Wyczyśc cały dolot, i wtedy zobacz...- [B5 AFN] Pytanie do fachowców, po wymianie wtrysków 3 dni ok, później to samo
Odma to odpowietrzenie skrzyni korbowej, na pokrywie zaworowej masz odolejacz z odmy, tam powinien zlatywac olej spowrotem do silnika. Śladowe ilości przedmucha do węża od turbo. A kopcenie i telepanie...Może któryś z wtrysków siada i momentami leje...- [B5 AFN] A4 B5 1.9TDI 110km granica bezpiecznego chipa
Bezpieczna granica zależy od kondycji silnika i jego osprzętu... Dla jednego bedzie 130, dla innego 140....- [B6 AVF] Dlaczego koło tylne wystaje poza nadkole
Długo masz auto? Widziałem już kogoś kto zauważył cos podobnego w swoim aucie jakiś czas po zakupie i okazało sie że poprzedni właściciel zostawił jeden dystans- [B5 ADP] Jaki olej do ADP 1.6 ? Ucieka olej na zewnątrz.
najprostszy sposob uciszenia problemu. Wymiana oleju na gestszy. powodem tykania moze byc ktoras szklanka. Wymiana na inny olej to jak to mowia leczenie syfa pudrem. Wytrzyj miejsca zabrudzone i obserwuj gdzie sie pojawia olej.- [B5 AFB] Nadchodzące ubezpieczenie OC!
To masz pecha Nie mając współwłaściciela. Ja mam z ojcem który ma 60% zniżek i w marcu płaciłem trochę ponad 800 zł. a jak na liberty direct wyliczyłem sobie n samego siebie to 2050zl - Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki