Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. Sprawdz czy jest suchy filtr powietrza.
  2. Też mnie czekają te świece ... Duży to koszt? tak z ciekawości?
  3. Czemu nie zrobisz tak że pojedz\iesz do dobrego warsztatu który ci sprawdzi co i jak i da części??
  4. rozumiesz ze znasz wszystkich i po podaniu nazwy firmy/nazwiska jestes w stanie powiedziec czy sknocil czy nie ? p.s auto przed zabawa vag'iem podobno jezdzilo ok ... Nazwy firmy itp nie, ale czy robione profesjonalnie, czy w szopie lub za pomocą jakiegoś boxa. O to mi chodzi...
  5. Jakto masz wgrany program? Kto ci to robił?
  6. Popychacze nie mają nic wspólnego z wahającym się doładowaniem. EGR również. Zrób logi to najszybciej sprawa się wyjaśni. Można sprawdzić jeszcze N75
  7. Oleju to za dużo nie ma w dolocie... Znowu zapieczone tzn któryś raz czyścisz? To pewnie wina wtrysków jak tak. Niebieski dymek świadczy o niedopalonym paliwie.
  8. bez logów to ciężko powiedziec cokolwiek...
  9. Najlepiej to oczywiście logi. Ale sam możesz sprawdzić jak chodzi sztanga jak zdejmujesz wężyk z gruszki... Jeżeli jedzie do 120 to powinna ciężko chodzić lub się przycinac
  10. Ma znaczenie i to duże. Przy wkręcaniu jak się urwie dużo łatwiej wydostać taką śrubę, nawet bez konieczności rozwiercania.
  11. Zbieżność może się zmienić gdyż nowe wahacze nie mają luzu tak jak stare. jak ktos miał ustawiana na starych wahaczach to na nowych się zmieni.
  12. Urwales przy wkrecaniu czy wykrecaniu?
  13. odkrecaj po kolei, nie wszystkie naraz.
  14. jak uklad bedzie ok to sprawdz n75 . Moze byc gumka uszkodzona.
  15. Na lewarku wymienisz bez problemu. Tylko skrecic trzeba pod obciazeniem. Zbieznosc pozniej zalecana.... Im wahacz w gorszym stanie to zbieznosc moze sie rozregulowac. Na nowym wahaczu moze sie zmienic. Takze zalecalbym sprawdzic.
  16. Nie ma kontrolki
  17. Popraw ten kąt wtrysku.
  18. Pewnie tak bo jakiś czas temu lały mi wtryski i jeździłem tak tydzień zanim wymieniłem. Czysty kolektor też chyba swoje robi. [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 21:02_________________________________________________I pupa.... dzis jechałem i znow na 4 notlauf... ;( zrobiłem na szybko jakies logi: http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_62405.html tu mi złapał tryb awaryjny przy 4 tys na trójce.... http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_62404.html http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_62406.html http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_62407.html
  19. najlepiej i najczęściej za darmo
  20. Tak mało Ja płace za swoje 826 zł Ojciec właściciel, ja współwłaściciel....
  21. Dziś wracając z pracy przegoniłem auto..., później próba na 4 biegu.... i nie było problemu, auto jechało równo od doły do 4 tys... kilka prób i wszystko ok. Postaram się zrobic logi i wrzucę... sam jestem ciekaw jak wszystko teraz wygląda.
  22. Kolektor już czysty, wyczyściłem jeszcze siateczki od przepływki. Auto jakby bardziej żwawe, ale co najgorsze notlauf pozostał Czwarty bieg i teraz 3tys obr. i zamula. Wstawiłem sprawny N18 i to samo się dzieje.... Panowie brak mi sił na to...co to jeszcze może byc....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.