Treść opublikowana przez dante0018
-
Klimatyzacja problem
Jak będzie za małą ilość czynnika to klima się nie włączy lub będzie wariować. Podjedz do serwisu klimy lub gdzieś gdzie napełniają i ją napełnij.
-
No to sie najezdziłem... Audi b7
Może jakiś wąż jest uszkodzony. Nie widząc zniszczeń ciężko coś powiedziec
-
No to sie najezdziłem... Audi b7
Podniosłes chociaż maske? Skąd my mamy wiedziec co się stało...nikt tu nie jest wróżbitą Maciejem żeby odpowiedziec na twoje pytanie. Otwórz mache zrób kilka zdjęc to może uda się pomóc.
-
Common rail wtryskiwacze 2,0 tdi wymiana czy regeneracja?
Wtryski już siadły na naszym paliwie? Zregenerowane wtryski czy też nowe w tym wypadku pewnie bedzie trzeba zrobic kodowanie\ adaptacje...
-
Pęknięta miska olejowa!
Obracaj wałem aż bedzie je widac
-
Wymianana uszczelki spustu oleju?
Przy korku znienia sie tylko podkładke, najczesciej sa miedziane. Warto to zrobic co którąś wymiane oleju.
-
Zaślepienie egr
Na forum jest mnóstwo tego typu tematów, wystarczy poszukać.
-
wymiana oleju
W dieslu wystarczy chwila i wymieniony olej robi się czarny. Jak swieci się serwis to trza go wykasowac, sama wymiana oleju nie sprawi że pojawi sie do nastepnej wymiany.
-
Cieknie lekko olej prawdopodobnie z turbo.
Daj fotke może. Olej z turbo może się wydostawac albo wężem albo spływem oleju jak uszczelka siądzie. innej filozofi nie ma.
-
Wyciek zielonego płynu. P{rosze o pomoc.
Podjedź gdzieś gdzie robią klime i niech ci sprawdzą skąd dokładnie leci. Jak osuszac jest walniety to trzeba wymiienic...
-
Cieknie lekko olej prawdopodobnie z turbo.
Z pomiędzy nie może cieknąc. Jak już to ze spływu oleju z turbo, który znajduje się akurat po środku.
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Zrobi się strefe kibica... Tylko nie zrób jak w American Pie
-
Ocena zbieżności Passat B5
NA papierku wygląda ok . A coś się dzieje?
-
Trzęsie całym autem na biegu jałowym
A mocno to trzęsię? Bo to może nie byc wina poduszek. Ja miałem pęknietą srube mocującą jedną poduche i trzęsło tylko w jakimś zakresie obrotów a teraz mam założone obie z silnika 1.6 i nie czuje drgań na jałowym.
-
Brak mocy, DYMIŁ.
00550 Kontrola startu wtrysku 00575 Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej 00519 problem z czujnikiem MAP Zakładając że masz rok 96 to czujnik w ECU, rozbierz pudło od sterownika i zobacz czy nie jest zalany olejem albo czy przewód idący z dolotu do ECU jest cały. Auto wchodzi w tryb awaryjny jak przyspieszasz?
-
Wyciek oleju, z czego i dlaczego?
Olej z z turbosprężarki i odmy, w niewielkich ilościach zawsze tam będzie i jest to nieszkodliwe, im więcej oleju w dolocie to może świadczyć o uszkodzeniu uszczelniaczy w turbo. W tych modelach z EGR czesto leci, pomaga wymiana na nowy lub wywalenie go...
-
Dziwny ogłos z okolicy EGR co to może być?
Zdejmij osłone silnika i zobacz czy to klapa tak robi, może problem z podcisnieniem
-
Brak mocy, DYMIŁ.
Tak przepływki nie sprawdzisz. Najlepiej zrobic logi... Możesz jeszcze wyczyścic N75
-
Brak mocy, DYMIŁ.
Najlepszy byłby komplet logów. Dymienie na czarno może oznaczac dziure w dolocie albo wtryski... Może byc problem z podcisnieniem co do mocy... A jak sprawdziłeś przepływke że mówisz że wygląda na zdrową ?
-
"Zarzuca" tył- co może być przyczyną?
Sory, ja nie douważyłem że chodzi o b6
-
Czy to uszczelka pod głowicą?
Wlej jakiś odkamieniacz albo cos , i przepłucz. Widze że w tym wątku robią się z igły widły. Każdy pisze to co wie na temat tego jakie to objawy ma walnieta uszczelka pod głowicą, a ty kolego za bardzo sie zagłebiasz w temat niepotrzebnie. Masz lekkie zapocenie i tyle.
-
VAG-Prośba o odczytanie błędów
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kody-vag-update-2012-05-30-a-1134/ sprawdz sobie kody błedów
-
Ślady oleju/wyciek z rury dolotowej?
Jest to gdzies na forum. Poszukaj, a poza tym w necie też jest dużo opisów.
-
"Zarzuca" tył- co może być przyczyną?
Tuleje nie muszą byc na tyle zniszczone zeby było słychac stuki a i tak bedzie wozic
-
Ślady oleju/wyciek z rury dolotowej?
Olej wali z dolotu na sciane grodziową bo tam jest troche ciśnienia i jak masz dziure w złączu przy kolektorze dolotowym to bedzie tak parskac. Te wężyki nie są od oleju wiec z nich nie leci.