Treść opublikowana przez dante0018
-
A4 B5 1.9 TDI 99r mokry dywan pod nogami kierowcy jaka przyczyna ?
Zobacz czy przy ECU woda nie stoi. Odpływy podszybia może są drożne ale tam czesto lubi stać woda bo syf dostaje sie za obudowe sterownika i woda nie ma jak odpłynąc
-
Żarówki led nie siecą
Spróbuj włożyc odwrotnie. A po drugie czy warto? za chwile bedzie mrugac albo któras sie przepali...
-
Samochód tańczy pod czas hamowania
Moze problem jest Z którymś z zacisków.
-
Pytanie o grzanie silnika
Jest ok
-
Wymiana turba
Turbo bedzie pasowac tylko troche bez sensu jak nie robisz programu bo bedzie wiekszu lag, i nic za bardzo poza tym.
-
Przeładowanie turbo po +/- 110 kmh ?
Kazdy teraz ci bedzie pisał po trochu co wie na ten temat i co było u niego. A ci co są tu jakiś czas napiszą ci żebyś zrobił komplet logów albo poczytał o tym. Tego naprawde na forum jest mnóstwo i nie ma sensu tego kontynuowac. Tak wiec komplet logów i lektóra na forum. A ABS wystarczy wybic PZDR
-
Problem z odpalaniem po dłuższym postoju
Patryk dobrze prawi. Kąt ma mało do gadania....
-
Smród spalin z nawiewu w Audi A4 B6 1.9TDI AVF
o losie...
-
Problem z odpalaniem po dłuższym postoju
Z tym kątem wtrysku to już chyba wszystkim sie udzieliło. Jak komus ciezko odlala to zaraz kazdy o tym. Żeby ciężko paliło auto to dosc mocno musiałaby byc pompa przestawiona. Już nie wspomnę o logowaniu. Problem pojawił sie po ingerencji w filtr paliwa. Skoro wcześniej było dobrze to tu trzeba szukać przyczyny. Brawa dla kolegi ze znalazł niedokręcona śrubę od filtra. Przestał łapać powietrze i po problemie
-
Notlaufy po wymianie filtra powietrza
Po tych logach widac ze raczej ok. Wymiana filtra powietrza pewnie nic nie miala do rzeczy. Zbieg okolicznosci... Może kierownice w turbinie sie czasem przytną...i dlatego czasem tylko lapie tryb awaryjny
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Co ma podgrzewanie tylnej szyby do kopcenia To ze chwile po odpaleniu kopci na bialo to normale teraz o poranku. to zalezy od temperatury jaka bedzie na dworze. Mam tak samo czasem rano kopci na bialo a czasem nie. Szczegolnie jak jest ok 5 stopni.
-
Kopcenie
Kolega wyżej z tymi kolorami dymienia trochę popłynął Daj logi to może cos wyjdzie. Nie ma dziury w dolocie czasem?
-
Cieknie ze zbiorniczka wyrównawczego, co to za szczelina ?
Nie. to jest taki przelew. Jak sie zagotuje to tamtędy wyleci żeby nie rozwaliło zbiorniczka
-
Cieknie ze zbiorniczka wyrównawczego, co to za szczelina ?
sprawdz czy gdzies na króćcu nie leci albo wąż gdzies nie jest dziurawy.
-
Hamulce tył
Jak stoi to pewnie manszetka jest dziurawa
-
Końcówki wtrysków. Pytanie
Chyba tak zrobię. Po prostu dam do regulacji. Myślałem że to tańsza zabawa z tymi końcówkami
-
Zawór cisnienia turbo N75 czy dobry?
POdmienic n18 tez mozesz. nic nie powinno m u sie stac
-
Zawór cisnienia turbo N75 czy dobry?
Zaworka nie da sie zle zlozyc Nie ma znaczenia w ktora strone jest glowka. patrz tylko czy wtyczka pasuje.
-
Końcówki wtrysków. Pytanie
kurde...drogo to wychodzi. myślałem ze będzie taniej niż 250 zl za sztukę
-
Końcówki wtrysków. Pytanie
Witam, możne się ktoś orientuje ile kosztują końcówki wtrysków do AFN-a ? Jak się pytałem po hurtowniach to mi za***ali po 250 zl za sztukę do takiego wtrysku Odrazy zaznaczam ze nie chce odp typu kup 216 albo cos. Chce wiedziec czy sa jakies normalne ceny za to.
-
Smród spalin z nawiewu w Audi A4 B6 1.9TDI AVF
Sprawdź łącznik elastyczny wydechu przy turbo
-
Problem z autem coś piszczy/dzwoni
Zdejmij pasek i sprawdz wszystko co sie kreci. Alternator moze piszczec
-
Awaria silnika po planowaniu głowicy PROSZĘ O POMOC
Wymiana jednego tłoka to troche głupia robota, jak już to wolałbym robic cały remont silnika... czyli lepiej byłoby poszukac inny silnik bo głowica i tak jest do wywalenia...
-
Czasami rosną obroty
Wymien ten czujnik i bedzie dobrze.
-
Po nocnym postoju,ciche piski spod maski -co to mzoe byc ?
łożyska nie da się popsikać bo w żaden sposób do wnętrza łożyska nic się nie dostanie. Zdejmij pasek i kulaj wszystkim co się obraca... ewentualnie możne to być tylko zużyty pasek