Treść opublikowana przez dante0018
-
[B5 AFN] Powtarzający się tryb awaryjny znowu problem !!!
podnosilem kluczem, ale ciezko to idzie... A moze jeszcze zbiornik podcisnienia? A przeplywka?? Zaniza ciagle...czy to przez zle doladowanie?[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________zmienilem N75 i auto znowu przy 3tys notlauf. Pozniej przy 4tys a przy trzeciej probie jechal ok, ale jakby momentami zamulal na chwilke, ale jechal dalej. pewnie czas kupic nowy zaworek...[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:05_________________________________________________No i sprawa rozwiązana... Wczoraj wieczorem turbo wylądowało na stole i okazało się że kierownice lekko się przycinały.... Teraz już po problemie... [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 14:54_________________________________________________Witam ponownie. Długo nie nacieszyłem sie jazdą bez notlaufów... dzis rano to była już przesada...na 4 biegu niecałe 3000 tys i wpadł...wczesniej to jechałem 100km h i nawet nie wiem kiedy a tu sdi sie zrobiło... Podmieniłem N75 na taki z golfa ALH i takie logi na szybko: 011 BS http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_71049.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_71050.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_71051.html 008 i 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_71052.html
-
[ALL] Zamarzła ropa w a4
Skąd wiesz że to problem z ropą?
-
[B5 AFN] Syczenie po odkręceniu korka od płynu chłodniczego
Może nagrzewnica byc zasyfiona...
-
[B5 AWT] UBYWAJĄCY OLEJ SILNIK 1.8 T AWT
silnik turbodoladowany wiec sprawdz dolot czy jest w nim olej, to jak dla mnie pierwsze podejrzenie. Moga byc wycieki -poszukaj.
-
[ALL TDI] Zmiana dawki na pompie
Bez kompa nie masz co bawic się ustawianiem dawki na nastawniku
-
[B5 AFN] Wentylator od chłodnicy?
Jak ma luzy to haczy....
-
[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE
Kowiemu robił bixy kolega z forum... A o rezaniu sprysków jest długi wątek na forum.... A tak poza tym...Żadna żarówka nie da nigdy takiego swiatła jak Xenon
-
[B6 AVF] Rurka od turbo.czy wszystko ok ???
Może przy dokrecaniu sie poprostu przekręciła.
-
[B5 AFN] Wentylator od chłodnicy?
Pewnie sie rozleciał... zobacz w jakim jest stanie.
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
dokładnie... pompa tandem też moze lac ON do oleju...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ale czujnik temp chyba nie jest w misce ....
-
[INNE] Opel astra 2.0 dtl 99r. nie odpala- jakieś sugestie?
Pewnie sterownik w pompie padł
-
[B5 AFN] Porblem z doładowaniem :/
Turbo na stół
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
A poza tym robisz tylko śmiech z tymi naklejkami
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Policja zatrzyma i każe użyć sprysków i co wtedy?
-
[B5 AFN] Dziwna praca silnika, czy przyczyna mogą być lejące wtryski?
Można podłączyc specjalne menzurki pod przelewy na wtryskach...
-
[B5 AFN] 4bieg 100km\h i tryb awaryjny
LOGI.... Bo tak to nikt konkretnie nic nie powie, Może byc zasrane turbo, albo problem z podciśnieniem... albo przepływka padła. Bez odczytów z kompa możesz wymieniac po kolei cześci jak masz full kasy...
-
[B5 1Z] Co steruje zaworem n75 i n18?
Po to jest N75 żeby sterowac turbo. Nie wiem co dokładnie zrobiłeś ale jeżeli nic nie steruje turbo a kierownice są w pozycji max doładowania, to niedługo ci się wysra i tyle. A skoro wariują te zaworki to pewnie są popsute. Kup nowy i po problemie. Pewnie gumka w nich poszła.
-
[B6 AVF] Dziwne stuki w silniku
Popychacze, pompki, daj chociaż jakieś nagranie bo nikt tu szklanej kuli nie ma.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jak się spisuje ten zestaw xenon u ciebie? Nie zakłóca CB ?
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Nie są takie same
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
Przygląfałem się im ostatnio to nr są te same tylko w czarnej główce jest węższy przelot niż w białęj.
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
Przy turbo mam podpięty N18 a do egr mam N75 ale uszkodzony z pękniętą gumką. Egr nie jest połązony z tym zaworkiem bo nie działał dobrze przez uszkodzony zaworek. Czy coś to robi że mam N18 do sterowania turbo?
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
Log 000 statyczny http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_64502.html log dyn 008 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_64504.html log dyn 010 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_64505.html log dyn 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_64506.html Panowie co wy na to? kolektor czysty, sprężarka wyczyszczona w piątek. zauważyłem że temp paliwa spadła w 000
-
[ALL B6] Momenty dokręcania śrub wahaczy i drążków
Z wyczuciem