Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. podnosilem kluczem, ale ciezko to idzie... A moze jeszcze zbiornik podcisnienia? A przeplywka?? Zaniza ciagle...czy to przez zle doladowanie?[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________zmienilem N75 i auto znowu przy 3tys notlauf. Pozniej przy 4tys a przy trzeciej probie jechal ok, ale jakby momentami zamulal na chwilke, ale jechal dalej. pewnie czas kupic nowy zaworek...[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:05_________________________________________________No i sprawa rozwiązana... Wczoraj wieczorem turbo wylądowało na stole i okazało się że kierownice lekko się przycinały.... Teraz już po problemie... [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 14:54_________________________________________________Witam ponownie. Długo nie nacieszyłem sie jazdą bez notlaufów... dzis rano to była już przesada...na 4 biegu niecałe 3000 tys i wpadł...wczesniej to jechałem 100km h i nawet nie wiem kiedy a tu sdi sie zrobiło... Podmieniłem N75 na taki z golfa ALH i takie logi na szybko: 011 BS http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_71049.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_71050.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_71051.html 008 i 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_71052.html
  2. Skąd wiesz że to problem z ropą?
  3. Może nagrzewnica byc zasyfiona...
  4. silnik turbodoladowany wiec sprawdz dolot czy jest w nim olej, to jak dla mnie pierwsze podejrzenie. Moga byc wycieki -poszukaj.
  5. Bez kompa nie masz co bawic się ustawianiem dawki na nastawniku
  6. Jak ma luzy to haczy....
  7. Kowiemu robił bixy kolega z forum... A o rezaniu sprysków jest długi wątek na forum.... A tak poza tym...Żadna żarówka nie da nigdy takiego swiatła jak Xenon
  8. Może przy dokrecaniu sie poprostu przekręciła.
  9. Pewnie sie rozleciał... zobacz w jakim jest stanie.
  10. dokładnie... pompa tandem też moze lac ON do oleju...
  11. Ale czujnik temp chyba nie jest w misce ....
  12. Turbo na stół
  13. A poza tym robisz tylko śmiech z tymi naklejkami
  14. Policja zatrzyma i każe użyć sprysków i co wtedy?
  15. Można podłączyc specjalne menzurki pod przelewy na wtryskach...
  16. LOGI.... Bo tak to nikt konkretnie nic nie powie, Może byc zasrane turbo, albo problem z podciśnieniem... albo przepływka padła. Bez odczytów z kompa możesz wymieniac po kolei cześci jak masz full kasy...
  17. Po to jest N75 żeby sterowac turbo. Nie wiem co dokładnie zrobiłeś ale jeżeli nic nie steruje turbo a kierownice są w pozycji max doładowania, to niedługo ci się wysra i tyle. A skoro wariują te zaworki to pewnie są popsute. Kup nowy i po problemie. Pewnie gumka w nich poszła.
  18. Popychacze, pompki, daj chociaż jakieś nagranie bo nikt tu szklanej kuli nie ma.
  19. Jak się spisuje ten zestaw xenon u ciebie? Nie zakłóca CB ?
  20. Przygląfałem się im ostatnio to nr są te same tylko w czarnej główce jest węższy przelot niż w białęj.
  21. Przy turbo mam podpięty N18 a do egr mam N75 ale uszkodzony z pękniętą gumką. Egr nie jest połązony z tym zaworkiem bo nie działał dobrze przez uszkodzony zaworek. Czy coś to robi że mam N18 do sterowania turbo?
  22. Log 000 statyczny http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_64502.html log dyn 008 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_64504.html log dyn 010 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_64505.html log dyn 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_64506.html Panowie co wy na to? kolektor czysty, sprężarka wyczyszczona w piątek. zauważyłem że temp paliwa spadła w 000

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.