Treść opublikowana przez dante0018
-
[ALL B5] Elektryczne szyby z tyłu
Gdzieś z rozbitego auta, lub takiego które jest na części. Na forum pytaj Kryche o takie sprawy
-
[ALL B5] Rodzaje Silników montowanych w AFN
Stwierdził tak bo na obudowie było TDI było bez czerwonego I ? Z tego co pamiętam to 110KM miały takie pokrywy do któregoś roku. Jest gdzieś lektura o tym...
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny (logi do oceny)
Podmień, albo najlepiej by było jakbyś włożył z bezproblemowego AFNa N75.
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny (logi do oceny)
podmień N75 z N18
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
Sprawdź lepiej luzy na wirniku, moze puszczac olej i silnik skacze na obr.
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
Siwy dym to olej, bardzo duże ilości, sprawdzałeś dolot? ile w nim oleju ?
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
Jakiego koloru dym?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A nie wystarczy że ludzie się oglądają ? bo pewnie tak jest... Moc słuszna... Ale chyba troche rozumiem o czym mówisz, bo ja np zmieniłem ostatnio lampy, ale już mi to nie starcza i chce jeszcze coś zmieniac...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tyle roboty i chcesz zmieniac auto?
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka świec żarowych i błąd 17970
To chyba błąd nastawnika pompy wtryskowej... Auto bez problemu zapala?
-
[B5 AFN] Awaria popychaczy?
Miałem pyta w nowym wątku ale przypomniałem sobie o tym. A mianowicie znowu pojawił się dzwięk metalicznego stukania. Ale nie ma reguły jego wystepowania. Raz jechałem wolno przez miasto, przez otwarte okno usłyszałem znowu ten stukot, po chwili znikł na jakiś czas. spr stan oleju i brakowało jakieś 0,4. Pojezdziłem jakiś czas i dziś znowu go słysze... Cichszy niż typowy dzwiek klekoczącej szklanki, i czasami jakby bardziej cichł. Dolałem jakieś 0,1 oleju i ucichło. Szklanki mają pare tys km bo wymieniane były na nowe INA. W czym problem? [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 22:51_________________________________________________Proszę o sugestie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wtryski 216 po programie czy zakładać?
korekta by się przydała...
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko mocno
a duzo ubyło oleju? Trafne pytanie. Sprawdź ubytki oleju, lub sam dolot czy jest w nim olej.
-
[B5 AFN] Nierównomierne przyspieszanie
Nic nowego nie musisz. Ja założyłem np nowe śruby i nakrętki mocujące kata bo tamtych nie dało się dobrze odkręcic i się lekko popsuły
-
[B5 AFN] Nierównomierne przyspieszanie
Podmień N75. Jednego możesz rozebrać i wyczyścić przy okazji.
-
[B5 AHH] Awaria jaki silnik zastąpi AHH
W AHH tez jest pompa 11 ?? Bo zawsze zapomnę Jeżeli tak to AVG i pompe przekładac
-
[B5 AFN] Nierównomierne przyspieszanie
To sprawdź wężyki podciśnieniowe, ewentualnie przeczyśc N75.
-
[B5 AJM] Zawór EGR proszę o info
Problem opisany jak sie nie myle w dziale warsztat. tam poszukaj.
-
[ALL] System Start & Stop a chłodzenie Turbiny
Gdzieś kiedyś przeczytałem o tym problemie. Że po ostrej jeździe czy po trasie należy wyłączyć ten system by oszczedzać turbawke. Tych co wymyslili ten system nie obchodzi że się szybciej zużywa...a powinno...
-
[B5 AJM] Biały dym i nierówna praca po zalaniu silnika
A reaguje dobrze na pedał gazu. Z tego co wiem, problem z klapą gaszącą to nierówne obroty i kopcenie na biało
-
[B5 AJM] Pytanko o turbo
Minimalny poprzeczny luz musi być, wzdłużny raczej nie. Jeżeli nie ma oleju w dolocie to nic się z nim nie dzieje.
-
[B5 AJM] Biały dym i nierówna praca po zalaniu silnika
A klapa gasząca się nie przycina?
-
[B5 AFN] Ciężko pali na ciepłym silniku
A ja zrobiłem korekte mapy startowej Ale u mnie nie pamietam migającej kontrolki. Już kiedyś Adam dyskutowaliśmy na taki temat
-
[B5 ASJ] RS4 Odpala za drugim razem
Widze że moderator się lekko wkurzył :> A tak w temacie, skoro przyczyna może byc cofające się paliwo to zaworek zwrotny powinien pomóc
-
[ALL B6] DZIWNE STUKANIE
głośniej audio i po problemie :> Wstawiaj prefix bo zielony sie wkurzy