Treść opublikowana przez dante0018
-
[ALL B5] Olej w rurze do Intercoolera,prosze o wyjaśnienie.
Turbo do regeneracji.
-
mandat za wyprzedzanie
Narobiles sobie troche problemu z tym sadem. Latanie, skladanie zeznan i potem do sadu... Ewidentna twoja wina wiec pojedziesz uslyszec to co ci policjanci mowili...
-
[B5 AFN] Porady w sprawie turbiny - sprawa delikatna.
Luz mozna bez problemu sprawdzic bez demontazu turbiny. Nie utrudniaj sobie
-
[B5 AFN] Porady w sprawie turbiny - sprawa delikatna.
Wymontowałeś turbo tylko po to by sprawdzić czy są luzy na wirniku? Wirnik zawsze lekki luz musi mieć żeby mogła wytworzyć poduszka olejowa... Przy delikatnych luzach nie ma się czego obawiać..
-
[B5 AJM] Problem z olejem 2 litry na 10000 ??Turbo po regeneracji
Duże ilości oleju w wężach dolotowych to oprócz puszczającej turbosprężarki może być problem z odmą,
-
[ALL B5] Co to za cudo?
Jakaś antena... Może gps...
-
[B5 AFN] Łapie muła na wyższych obrotach podczas jazdy...
Pewnie wyjdzie na VAGu standardowy blad z cisnieniem... najczesciej kierownice do czyszczenia...
-
[B5 AFN] Dziwne wahania mocy
Moderator już raz wyczyścił temat czekając na logi. Ale założyciel widać olał sprawe....
-
[B5 AFB] Trudny rozruch na ciepłym silniku
Ale jak odpala po odpieciu czujnika to nie wskazuje na uszkodzoną pompe tylko coś co sczytuje temperature... Skoro mam cos pogrzebane w mapie to nie moge zrobić chipsa?
-
[B5 AFB] Trudny rozruch na ciepłym silniku
Najprostszy sposób wyeliminowania podejrzenia padającej pompy ja jestem z tego zadowolony bo pali identycznie na cieplym i zimnym I nie ma obciachu na parkingu...
-
[B5 AFB] Trudny rozruch na ciepłym silniku
To najbardziej znany sposób na ominięcie problemu a nie na jego rozwiązanie. Latać za każdym razem i odpinać tę kostkę trochę bez sensu. A gdzie napisałem że za każdym razem latać i ją odpinać? Jeżeli po jej odpięciu odpali, wystarczy dać auto do elektronika który zrobi mape startową. Sprawdzone na moim przypadku.
-
[B5 AFB] Trudny rozruch na ciepłym silniku
Na gorącym odepnij kostke od czujnika temp płynu. Jak odpali bez problemu to wystarczy ingerencja w mape
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
Troche mają bo trzeba mocniej walczyć z matką naturą Im szybciej jedziesz tym mocniej chce cie zwolnić
-
[B5 AFN] Kopci na czarno !
Kto wogóle wymyslił motyw z załączającą się turbiną?? 3/4 ludzi uważa że turbo się włącza od jakiejś tam ilości obr. Zacznij od logów. Może rzeczywiście siedzi gówniany box i leje ropą za bardzo . Gdyby była dziura w dolocie to na wyższych obrotach nie powinien wejść tryb awaryjny ?
-
[ALL B5] Lampy DEPO
A ja mam Valeo i mówie o zespolonych lampach :>
-
[ALL B5] Lampy DEPO
Tak na szybko coś znalazłem http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-99-01-po-lifcie-nowe-depo-i1577518379.html Bierz zespolone, o niebo lepiej wyglądają na aucie. W dziale warsztat jest fotostory jak je zamontować. Nic trudnego ! [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 10:22_________________________________________________ Fajnie że potwierdziłeś bo byłem prekonany ale pewny na 100%. Powiedz mi tylko jak z podłączeniem, czy pasuje p&p pod ori wtyczki i silniczki czy również pasują do lamp? Lektura na forum. Silniczki najlepiej od punto bo ze starych nie pasują i wtyczki też inne. Sam bede wymieniał więc sie troche zainteresowałem.
-
[B6 AWX] Temperatura silnika- prawidłowe wskazanie???
Kolego widziałeś kiedyś termostat? Je się poprostu wymienia...
-
[B5 AFN] Kopcenie A4 AFN
Sprawdz cały dolot czy nie ma dziury.
-
[B5 AFN] Zanik mocy podczas przyśpieszania
popraw prefix bo moderator sie wk**** Trzeba podpiąc VAGa i zobaczyć co bedzie, do tego logi. A na 4 biegu jedzie normalnie?
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
Poprostu esa szybciej osiagnie np 250 niż wersja 2.8, ale V max bedzie podobny
-
[B5 AFN] Po regeneracji turbiny, trzęsie silnikiem na biegu jałowym
A w jaki sposób turbo ma generować drgania? i to takie że trzęsłoby całym autem. Gdyby było coś z nią nie tak to już by się rozsypała. Ze zbyt dużą prędkością kręci się wirnik by było miejsce na błędy w wyważaniu.
-
[ALL B5] Rozmiar 225/55 R16
Podejdą ale pewnie będzie straszny balon bo felga chyba wąska jako że to ori 16.
-
[ALL] Pytanie o Turbo do AJM
Jest możliwośc wymiany nowa za starą. Oddając starą cena trochę niższa
-
[B5 AHH] Wyciek na wężu turbo
Po założeniu wiekszej bez korekty to wiekszej różnicy nie bedzie w mocy. A taką dmuchawą jest chyba BRD...
-
[B5 AHH] Wyciek na wężu turbo
Sprawdzałeś ile oleju w dolocie? i ile na bagnecie ubywa...? Skoro już masz tyle modyfikacji przeprowadzonych co do silnika to mniejszej dmuchawy nie możesz włożyć, jak już to AWX albo wieksze..., przy zmianie na większe korekta wskazana...