Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. Turbo do regeneracji.
  2. Narobiles sobie troche problemu z tym sadem. Latanie, skladanie zeznan i potem do sadu... Ewidentna twoja wina wiec pojedziesz uslyszec to co ci policjanci mowili...
  3. Luz mozna bez problemu sprawdzic bez demontazu turbiny. Nie utrudniaj sobie
  4. Wymontowałeś turbo tylko po to by sprawdzić czy są luzy na wirniku? Wirnik zawsze lekki luz musi mieć żeby mogła wytworzyć poduszka olejowa... Przy delikatnych luzach nie ma się czego obawiać..
  5. Duże ilości oleju w wężach dolotowych to oprócz puszczającej turbosprężarki może być problem z odmą,
  6. Jakaś antena... Może gps...
  7. Pewnie wyjdzie na VAGu standardowy blad z cisnieniem... najczesciej kierownice do czyszczenia...
  8. dante0018 odpowiedział(a) na Lapkos temat w 1.9TDI
    Moderator już raz wyczyścił temat czekając na logi. Ale założyciel widać olał sprawe....
  9. Ale jak odpala po odpieciu czujnika to nie wskazuje na uszkodzoną pompe tylko coś co sczytuje temperature... Skoro mam cos pogrzebane w mapie to nie moge zrobić chipsa?
  10. Najprostszy sposób wyeliminowania podejrzenia padającej pompy ja jestem z tego zadowolony bo pali identycznie na cieplym i zimnym I nie ma obciachu na parkingu...
  11. To najbardziej znany sposób na ominięcie problemu a nie na jego rozwiązanie. Latać za każdym razem i odpinać tę kostkę trochę bez sensu. A gdzie napisałem że za każdym razem latać i ją odpinać? Jeżeli po jej odpięciu odpali, wystarczy dać auto do elektronika który zrobi mape startową. Sprawdzone na moim przypadku.
  12. Na gorącym odepnij kostke od czujnika temp płynu. Jak odpali bez problemu to wystarczy ingerencja w mape
  13. Troche mają bo trzeba mocniej walczyć z matką naturą Im szybciej jedziesz tym mocniej chce cie zwolnić
  14. dante0018 odpowiedział(a) na Scratch temat w 1.9TDI
    Kto wogóle wymyslił motyw z załączającą się turbiną?? 3/4 ludzi uważa że turbo się włącza od jakiejś tam ilości obr. Zacznij od logów. Może rzeczywiście siedzi gówniany box i leje ropą za bardzo . Gdyby była dziura w dolocie to na wyższych obrotach nie powinien wejść tryb awaryjny ?
  15. dante0018 odpowiedział(a) na gargamel temat w Audi A4 B5
    A ja mam Valeo i mówie o zespolonych lampach :>
  16. dante0018 odpowiedział(a) na gargamel temat w Audi A4 B5
    Tak na szybko coś znalazłem http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-99-01-po-lifcie-nowe-depo-i1577518379.html Bierz zespolone, o niebo lepiej wyglądają na aucie. W dziale warsztat jest fotostory jak je zamontować. Nic trudnego ! [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 10:22_________________________________________________ Fajnie że potwierdziłeś bo byłem prekonany ale pewny na 100%. Powiedz mi tylko jak z podłączeniem, czy pasuje p&p pod ori wtyczki i silniczki czy również pasują do lamp? Lektura na forum. Silniczki najlepiej od punto bo ze starych nie pasują i wtyczki też inne. Sam bede wymieniał więc sie troche zainteresowałem.
  17. Kolego widziałeś kiedyś termostat? Je się poprostu wymienia...
  18. dante0018 odpowiedział(a) na orzech007 temat w 1.9TDI
    Sprawdz cały dolot czy nie ma dziury.
  19. popraw prefix bo moderator sie wk**** Trzeba podpiąc VAGa i zobaczyć co bedzie, do tego logi. A na 4 biegu jedzie normalnie?
  20. Poprostu esa szybciej osiagnie np 250 niż wersja 2.8, ale V max bedzie podobny
  21. A w jaki sposób turbo ma generować drgania? i to takie że trzęsłoby całym autem. Gdyby było coś z nią nie tak to już by się rozsypała. Ze zbyt dużą prędkością kręci się wirnik by było miejsce na błędy w wyważaniu.
  22. Podejdą ale pewnie będzie straszny balon bo felga chyba wąska jako że to ori 16.
  23. Jest możliwośc wymiany nowa za starą. Oddając starą cena trochę niższa
  24. Po założeniu wiekszej bez korekty to wiekszej różnicy nie bedzie w mocy. A taką dmuchawą jest chyba BRD...
  25. Sprawdzałeś ile oleju w dolocie? i ile na bagnecie ubywa...? Skoro już masz tyle modyfikacji przeprowadzonych co do silnika to mniejszej dmuchawy nie możesz włożyć, jak już to AWX albo wieksze..., przy zmianie na większe korekta wskazana...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.