Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. Jak sie nie myle jest chyba watek o spryskach w dziale warsztat.
  2. Poza tym spryski wysuwają sie pod wpływem ciśnienia. Najlepiej przełożyć zbiorniczek z 2 pompkami.
  3. Jak masz pojecie troszke o mechanice i dobre klucze to możesz sam to zrobić. Są dokładne opisy wraz ze zdjęciami.
  4. Gdyby przedmuchało uszczelke pod głowicą to by było odczuwalne w pracy silnika. Spadek mocy, nierówne obroty. Do spr chłodnica oleju.
  5. Mi się wydaje że gdy jest zużyty siłownik to nie ma "siły" podnieść już klapy, albo sączy się olej. Przynajmniej z takimi objawami zużycia sie spotkałem. Ale może w życiu mało jeszcze widziałem
  6. Turbawka dogorywa. Rób to jak najszybciej.
  7. Koledzy dobrze radzą. Szkoda kasy na taką zabawe. Dozbierasz, sprzedasz i kupisz coś w Q
  8. http://moteo.pl/forum/zawor-N75-brak-mocy-przymulone-auto-problem-z-wkreceniem-sie-na-obroty-190 I sprawdz tą czerwoną membrane gumową czy nie ma uszkodzeń
  9. wczesniej juz pisalem: 55x100
  10. Wymieniłem N75 i się zmieniło... Na 2 biegu przy 1800 obr czuć dziure, i ciagnie od 2300 tak, na 4 biegu już wogóle jakos słabo jedzie. jutro zmieniam spowrotem N75, zakupiłem nowy filtr ropy. Jak to nie pomoze, trza bedzie brac sie za logi. Interfejs przyszedł, teraz tylko laptop :gwizdanie:, lektura diagnostyki i jazda...
  11. wymienilem popychacze na INA. Wyszlo 160 za komplet. Czyli jakies 20 za sztuke. Zadnych nowych uszczelek, niczego. Zrobile, juz kilka tys km i nic sie nawet nie poci.
  12. A normalnie ile kosztuje? Masz jeszcze opcje kupienia używki lub zregenerowanie tej co masz
  13. Skretyniały mechanik, mózg ma zużyty... Za taki tekst lałbym po mordzie odrazu. 280 tys to nie jest dużo... Uporaj się z turbinką i śmigaj dalej. wiele osób jeździ na zregenerowanej turbosprężarce i jest ok. Tylko że trzeba oddać dobrej firmie i nie szukać gdzie najtaniej. A teraz garret ma akcje "Nowa za starą". Dokładnie nie wiem o co kaman ale chyba oddając starą i kupując nową bedzie jakiś upust cenowy
  14. Wyczyść troche ten silnik.. .
  15. A jak jedziesz na tym np 3 biegu i huczy to wcisnij sprzegło i sluchaj czy dalej huczy. Może to łożysko w skrzyni
  16. Najcześciej powodem jest gumowy łącznik przy kolektorze.
  17. Troche większe zdj. daj
  18. dante0018 odpowiedział(a) na horscik temat w 1.9TDI
    Tak jak koledzy radzą, najpierw sprawdzenie a potem myslenie co, jak i za ile?
  19. Spójrz w dział warsztatowy. Tam jest o rezaniu lamp i napisane co jest potrzebne i co i jak zrobić.
  20. Może wtryskiwacz wchodzić w gre jeszcze...
  21. Coś się dzieje?
  22. Tyle że na niższych prędkościach ciągnie ładnie. Kiepski filtr paliwa może tak spowalniać?
  23. Filtr wymieniony był dawno Zabieram się za jego wymiane bo od kiedy są duże mrozy ponownie długo kręci i puszcza bąka dużego po całonocnym postoju.
  24. Dziś przegoniłem trochę autko, i coś zauważyłem. A mianowicie tak ok 70 km/h, 4 bieg, pedał w podłogę, auto ładnie się rozpędzało. Przy 4tys. obr wskazówka obrotomierza ledwo ledwo się poruszała dalej. Normalne? Wtedy nie wiem ile dokładnie było, jakieś 150km/h? nie zdarzyłem spojrzeć bo zbliżał się zakręt. I od 130 jakoś znacznie wolniej się rozpędza, tzn czuć że ciągnie ale dość wolno. Dlatego pytam czy te silniki tak maja i po 110 koniach więcej się nie spodziewać? Chodzi mi o konkretne spostrzeżenia osób które miały lub mają doczynienia z tą jednostką. Jestem w trakcie kompletowania sprzętu do vagowania, wiec narazie logów nie mam jak zrobić. Turbo niedawno czyszczone.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.