Treść opublikowana przez dante0018
-
[B5 AFN] Gwiżdząca turbina
To jeszcze się wypowiedzą
-
[B5 AFN] Gwiżdząca turbina
no to pewnie ktoś skopał regeneracje...
-
[B5 AFN] Gwiżdząca turbina
Te 144 konie to ty chciałeś czy tuner ci tyle ustawił? Bo jak dla mnie to dobry tuner powinien dobrać mniej więcej tyle mocy by seryjne graty wytrzymały...
-
[B5 AFN] Gwiżdząca turbina
a poza tym wywal kata jak masz...
-
[B5 AFN] Gwiżdząca turbina
Jednak nie wszyscy śpią o tej godz Sprawdzałeś czy pojawiły się luzy na wirniku? Ile bierze tego oleju? U mnie też gwiżdże na niskich obrotach i przy odpalaniu.
-
[ALL B5] Pomocy czy na felge 17' 8J et 35 będzie pasowała guma 205/50
Opona 205 oryginalnie siedzi na feldze 6,5 J bodajże. wiec nie wiem jakby ona wyglądała na 8J Ja osobiście bym tego nie założył.... wg tabeli max dla 205 to chyba 7,5 J
-
[B5 ANA] Co cofa tłoczek w hamulcach
czytałem to 10 razy i nie qumam co miałes na mysli :mysli: Chodzi chyba o to czy może tak być że ciśnienie nie spada. Podobno na Vagu mozna to sprawdzić
-
[ALL B8] B8 Allroad
Jakaś dziwna mania Panuje obniżania auta. Obniżona Allroad? To się mija z celem... Nie po to się kupuje podwyższone auto aby je obniżać.... Przynajmniej tak podpowiada rozsądek Pewnie gdyby ktoś chciał się tutaj pochwalić Q7 albo discovery to też by się znaleźli tacy co by chcieli obniżać
-
Jak wyglądają drogi w czasie zimy w Waszym mieście?
Oto XXI wiek!!
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
co sie dzieje z tymi dieslami?! Auta 2007 roczniki i wtryski do wymiany, co rusz jakies problemy. Telepie, smiedzi, gdzie indziej problem z walkami wyrownowazajacymi czy inne problemy... Na przyszlosc chyba bedzie trzeba przerzucic sie na bemzyne bo widze ze tdi z czasem to coraz wiekszy kibel
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177854.0;highlight=spaliny przeczytaj sobie
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
Ktoś na forum miał podobny problem ze smrodem spalin... Problemem był zapchany DPF
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
Grzesiekkbc na którym kanale masz BBC ? Troche żal że nie ma juz BBC i nie rozumien dlaczego Polsat reklamuje telewizję N ... jakaś paranoja żeby konkureta reklamować... Chyba by trza pomyśleć o N...
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
Co jest nie tak z CP, że piszesz skargę? http://forum.satkurier.pl/viewforum.php?f=7&sid=0477bdb0452c3ac84f6496c9033f3c78 zajrzyj tutaj. W skrócie bardzo niekompetentna obsługa na linii telefonicznej...
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
Dzięki za pomoc. Ja od 2 tyg nie moge się doprosić dodatkowych kanałów w promocji, które jak jedna z pań mi powiedziała się należą.... Na 7 tel za każdym razem odbiera ktoś inny i ma całkiem inną wymówke... ręce opadają... tym już. Z tym BBC nieźle pojechali... A zaczyna się nowy TOP GEAR ;( Rodzice właśnie dostali nową umowe razem z nowym dekoderem i mówiłem im by zrezygnować z tego ale podobno jakaś kara jest za zerwanie umowy czy cos... Tak bez problemu można czy jest jakiś haczyk?
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
Chce napisac skarge na CP... wie ktoś może na jaki adres najlepiej? I czy listownie czy maila słać. Z góry dzięki pzdr
-
[B5 ANA] Co cofa tłoczek w hamulcach
No w sumie dołożyłem do pieca z tym ciśnieniem Ale nie trzeba się odrazu tak śmiać kolego nade mną A tak poza tym to gdyby ciśnienie nie spadło do tłoczek by się nie cofnął
-
[B5 AFN] Awaria popychaczy?
problemem nie jest poranna glosna praca popychaczy bo jest z tym wszystko ok. Zonkiem jest to ze kiedy sprawdzalem stan oleju, odzywal sie ktorys. Po kilku km problem ustawal. Chcialem dzis nagrac film by to zobrazowac ale o dziwo auto nie stworzylo tego problemu. Sprobuje pozniej jeszcze
-
[B6 AWX] Co to za część
Steruje klapą gaszącą...
-
[B5 AFN] Awaria popychaczy?
u mnie tylko glosno chodzi poki olej sie nie rozejdzie. no i teraz po tym jak sprawdzam olej...wydaje sie troche dziwne... czyzby cos z odma?
-
[B5 ANA] Co cofa tłoczek w hamulcach
Tłoczek cofa spadające ciśnienie w układzie halulcowym, a za ciśnienie odpowiada serwo.
-
[B5 AFN] Awaria popychaczy?
Problem polega na tym że pewnego razu usłyszałem dzwięk popychaczy. Zdziwiło mnie to bo są nowe. Sprawdziłem olej i okazało się że jest mało. Dolałem i po paru km wrócił do normy. Po kilku dniach sprawdzam stan oleju i wszystko ok. Odpalam i znowu popychacz. I po jakimś czasie ustało. Dziś to samo spr olej i znowu sie odezwał. Mozliwe że przez bagnet jakoś sie zapowietrza? Bo kiedy nie spr oleju wszystko cichutko chodzi.
-
[B5 AFN] AFN zgasł podczas jazdy i nie zapali
Na gorącym silniku odepnij wtyczke od temp plynu chłodzacego i odpal...
-
[ALL B5] Zacięło koło nie mogę ruszyć
Tylne najlepiej w dwie osoby... jedna wciska a druga wkreca. Inaczej nie pójdzie. wciskasz reka lub jakas rurka a wkrecasz najlepiej żabami... I nie jezdzij nastepnym razem az do granicy mozliwosci klockow ...
-
Jak nie A4 to co... ?
W tej cenie to ja bym brał Passka B5 FL a co do silnika... spodobał mi sie 4.0 W8 a z rozsądku to dieselek by był...