Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. To jeszcze się wypowiedzą
  2. no to pewnie ktoś skopał regeneracje...
  3. Te 144 konie to ty chciałeś czy tuner ci tyle ustawił? Bo jak dla mnie to dobry tuner powinien dobrać mniej więcej tyle mocy by seryjne graty wytrzymały...
  4. a poza tym wywal kata jak masz...
  5. Jednak nie wszyscy śpią o tej godz Sprawdzałeś czy pojawiły się luzy na wirniku? Ile bierze tego oleju? U mnie też gwiżdże na niskich obrotach i przy odpalaniu.
  6. Opona 205 oryginalnie siedzi na feldze 6,5 J bodajże. wiec nie wiem jakby ona wyglądała na 8J Ja osobiście bym tego nie założył.... wg tabeli max dla 205 to chyba 7,5 J
  7. czytałem to 10 razy i nie qumam co miałes na mysli :mysli: Chodzi chyba o to czy może tak być że ciśnienie nie spada. Podobno na Vagu mozna to sprawdzić
  8. Jakaś dziwna mania Panuje obniżania auta. Obniżona Allroad? To się mija z celem... Nie po to się kupuje podwyższone auto aby je obniżać.... Przynajmniej tak podpowiada rozsądek Pewnie gdyby ktoś chciał się tutaj pochwalić Q7 albo discovery to też by się znaleźli tacy co by chcieli obniżać
  9. co sie dzieje z tymi dieslami?! Auta 2007 roczniki i wtryski do wymiany, co rusz jakies problemy. Telepie, smiedzi, gdzie indziej problem z walkami wyrownowazajacymi czy inne problemy... Na przyszlosc chyba bedzie trzeba przerzucic sie na bemzyne bo widze ze tdi z czasem to coraz wiekszy kibel
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177854.0;highlight=spaliny przeczytaj sobie
  11. Ktoś na forum miał podobny problem ze smrodem spalin... Problemem był zapchany DPF
  12. Grzesiekkbc na którym kanale masz BBC ? Troche żal że nie ma juz BBC i nie rozumien dlaczego Polsat reklamuje telewizję N ... jakaś paranoja żeby konkureta reklamować... Chyba by trza pomyśleć o N...
  13. Co jest nie tak z CP, że piszesz skargę? http://forum.satkurier.pl/viewforum.php?f=7&sid=0477bdb0452c3ac84f6496c9033f3c78 zajrzyj tutaj. W skrócie bardzo niekompetentna obsługa na linii telefonicznej...
  14. Dzięki za pomoc. Ja od 2 tyg nie moge się doprosić dodatkowych kanałów w promocji, które jak jedna z pań mi powiedziała się należą.... Na 7 tel za każdym razem odbiera ktoś inny i ma całkiem inną wymówke... ręce opadają... tym już. Z tym BBC nieźle pojechali... A zaczyna się nowy TOP GEAR ;( Rodzice właśnie dostali nową umowe razem z nowym dekoderem i mówiłem im by zrezygnować z tego ale podobno jakaś kara jest za zerwanie umowy czy cos... Tak bez problemu można czy jest jakiś haczyk?
  15. Chce napisac skarge na CP... wie ktoś może na jaki adres najlepiej? I czy listownie czy maila słać. Z góry dzięki pzdr
  16. No w sumie dołożyłem do pieca z tym ciśnieniem Ale nie trzeba się odrazu tak śmiać kolego nade mną A tak poza tym to gdyby ciśnienie nie spadło do tłoczek by się nie cofnął
  17. problemem nie jest poranna glosna praca popychaczy bo jest z tym wszystko ok. Zonkiem jest to ze kiedy sprawdzalem stan oleju, odzywal sie ktorys. Po kilku km problem ustawal. Chcialem dzis nagrac film by to zobrazowac ale o dziwo auto nie stworzylo tego problemu. Sprobuje pozniej jeszcze
  18. dante0018 odpowiedział(a) na QleQ temat w Audi A4 B5
    Steruje klapą gaszącą...
  19. u mnie tylko glosno chodzi poki olej sie nie rozejdzie. no i teraz po tym jak sprawdzam olej...wydaje sie troche dziwne... czyzby cos z odma?
  20. Tłoczek cofa spadające ciśnienie w układzie halulcowym, a za ciśnienie odpowiada serwo.
  21. dante0018 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Problem polega na tym że pewnego razu usłyszałem dzwięk popychaczy. Zdziwiło mnie to bo są nowe. Sprawdziłem olej i okazało się że jest mało. Dolałem i po paru km wrócił do normy. Po kilku dniach sprawdzam stan oleju i wszystko ok. Odpalam i znowu popychacz. I po jakimś czasie ustało. Dziś to samo spr olej i znowu sie odezwał. Mozliwe że przez bagnet jakoś sie zapowietrza? Bo kiedy nie spr oleju wszystko cichutko chodzi.
  22. Na gorącym silniku odepnij wtyczke od temp plynu chłodzacego i odpal...
  23. Tylne najlepiej w dwie osoby... jedna wciska a druga wkreca. Inaczej nie pójdzie. wciskasz reka lub jakas rurka a wkrecasz najlepiej żabami... I nie jezdzij nastepnym razem az do granicy mozliwosci klockow ...
  24. W tej cenie to ja bym brał Passka B5 FL a co do silnika... spodobał mi sie 4.0 W8 a z rozsądku to dieselek by był...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.