Treść opublikowana przez dante0018
-
[ALL] Co sądzicie?? 17"
Wzór to akurat jest nie istotny. Chodzilo mi tylko o to czy za takie ceny sa ori czy chinskie. A ta aukcja to tylko przyklad..
-
[ALL] Co sądzicie?? 17"
http://allegro.pl/item1191224426_felgi_s_line_audi_a3_a4_a5_a6_a8_allroad_q5_s4_tt.html Na tego typu aukcje pewnie nie ma co patrzec bo to jakies chinske badziewie, czy sie myle??????
-
[ALL B5] tarcze nacinane nawiercane, jakie polecacie?
Unikaj tanich tarcz nawiercanych i nacinanych z allegro....
-
[ALL] Co sądzicie?? 17"
Chce kupic takie felgi. Na allegro znalazlem komplet za 1200 zl. Opis na aukcji nastepujacy: WITAMY SERDECZNIE NA AUKCJI. MAMY DO ZAOFEROWANIA KOMPLET ORGINALNYCH FELG ALUMINIOWYCH DO AUDI A3,A4,A6 . PARAMETRY FELG 7Jx17 5x112x57 RT 42 FELGI NIE BYLY NAPRAWIANE I MALOWANE ,PEŁEN ORGINAŁ NA TOWAR DAJEMY GWARANCJE . WIECEJ INFORMACJI POD NR TEL 0 510 435 295 .SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! Co wy na to??? Wszystko bedzie pasowac do mojej b5??
-
[B6 AWX] Proszę o opinie dotyczącą tej felgi
Ten wzór chyba w stylu bmw
-
[ALL B5] Co to jest? Czego brakuje?
Pukają poprostu zużyte wachacze. Najlepiej to chyba na szarpakach ocenic które walą, albo wymieniac cała strone, ale to już koszty. Sam łącznik stabilizatora nic nie zmieni. A czy czegos tam brakuje to nie wiem, jeszcze nie zdejmowalem nadkola wiec nie widzialem :>
-
[B5 AEB] Pieniący sie płyn do wspomagania
Mozliwe ze jest zapowietrzony uklad. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_p322ukanie_uk322adu_wspomagania-t123551.0.html;msg1636795#msg1636795 to podobno najlepszy sposob na wymiane...
-
[A6 C5] Standard Limuzyna
To najwieksza wada srebrnego koloru... Nieliczni potrafia dobrac taki sam kolor, a pewnie i tak zawsze widac w sloncu gdzie bylo takie auto malowane
-
[B5 AEB] szkoda calkowita - ile powinienem dostac?
Co do wyposażenia do nie powinien nic ominąć bo oni spisują nr nadwozia i w kompie maja odrazu jakie to auto ma wyposażenie. Chyba ze cos sam dokladales do wyposażenia to musisz sie upomnieć...
-
[A6 C5] Standard Limuzyna
Lewy bok tylko mi sie tak rzuca w oczy??? :gwizdanie:
-
[B5 AEB] szkoda calkowita - ile powinienem dostac?
Jak dobrze zagadasz z rzeczoznawca to moze ci troche podciagnie odszkodowanie
-
[ALL] Nowe hamulce - Audi się trzęsie ??????
Powiem tak. Wujaszkowi w trasie skonczyly sie klocki ( zapomnial wymienic przed wyjazdem) i w prawym kole juz metal tarl o tarcz. Po przyjezdzie obie tarcze poszly do toczenia, nowe klocki. Przez dlugi czas podczas hamowania trzeslo calym autem Mialy zostac wymienione na nowe bo byly podejzenia ze sa juz za slabe , ale wszystko sie dotarlo i teraz gra gitara.
-
[ALL] Nowe hamulce - Audi się trzęsie ??????
Trzeba dotrzec tarcze i klocki. Jezdzij i hamuj, po czasie kiedy sie dotrą wszystko sie uspokoi
-
[ALL B5] Po zamontowaniu nowego przegubu nowego zabepieczenia znów wypadła półoś
A w jakim stanie jest zabezpieczenie jak wypadła półoś?? Jezeli sie scielo to bylo lipnej jakosci...
-
[ALL B5] Po zamontowaniu nowego przegubu nowego zabepieczenia znów wypadła półoś
W przegubie poszło pewnie zabezpieczenie trzymajace półośkę. W tanich przegubach te zabezpieczenia są marnej jakości i po prosu sie ścięło i poloska wypadła. Kupuj następnym razem jakiejś dobrej firmy albo ori !!! nie oszczędzaj bo to może sie źle skończyć!!!
-
[ALL B5] Pocenie się przewodów....
Syczenie jest normalne (raczej) bo juz ktorys raz o tym slysze i u mnie tez tak robi :> To schodzi cisnienie z klimatyzacji.
-
[B5 AHH] Tył strasznie zarzuca !
Też stawiam na amory ...
-
[ALL B6] Zbieżność a wymiana amorków.
Dla pewnosci i spokoju lepiej sprawdzic. to nie majatek a po glowie nie bedzie chodzic... :>
-
[B5 AVG] Metaliczne stukanie z zawiechy
No to musisz wjechac na szarpaki, wejsc pod auto i sluchac...
-
[B5 AVG] Metaliczne stukanie z zawiechy
A łącznik stabilizatora tez wymieniales?
-
[ALL B5] Probem z przednim zawieszeniem
Gumowe elementy wachaczy :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Felgi a a4 b5 ktore wybrac ??
8" to felga za szeroka do opony 205. ranty felg beda wystawac.
-
[ALL B5] Stukot podczas hamowania
Moze byc linka od recznego zapieczona gdzies na mechanizmie zacisku i moze nie odbijac...
-
[B5 AWT] Wymiana oleju wspomagania.jak?
Ten ktory jest najnizej...wtedy zleci max tyle ile moze.
-
[B5 AFN] Felgi a a4 b5 ktore wybrac ??
No to dobrze. felga musi miec 6,5" albo 7" szerokosci do tych opon.