Treść opublikowana przez dante0018
-
[B6 AWX] Problemy z odpalaniem, delikatnie falująca wskazówka obrotów.
Kąt wtrysku można by sprawdzić.
-
[B6 AWX] Problemy z odpalaniem, delikatnie falująca wskazówka obrotów.
A filtr paliwa w jakim stanie? Lekkie wahania może powodować przepływka jak się nie myle...
-
[ALL B6] Ocena i opinia
No właśnie, w b6 nie było 2.0 turbo, cuś dziwne...
-
[B5 AFN] AFN z turbo AWX, pare pytań
To teraz jeszcze znaleźć zakład w którym można kupić dobrze zrobioną turbinke, przypływ gotówki i bedzie można zacząć działać
-
[B5 AFN] AFN z turbo AWX, pare pytań
Turbo miałem w planie sam założyć, ale w takim przypadku założę w warsztacie, który wystawi na to papierek. W razie gdyby nie działała poprawnie chyba nie będą pytać albo dociekać czy silnik to aby napewno AWX
-
[B5 AFN] AFN z turbo AWX, pare pytań
Tyle że kupując zregenerowaną zazwyczaj chcą zwrot starej. Jak im oddam od AFn-a to bedzie cos nie tak, mogą sie sr**. Chyba ze dopłacić i nie oddawac
-
[B5 ADR] Jak rozpoznać czy spryskiwacze sa podgrzewane??
Oprócz weżyka powinny iść do nich kabelki..
-
[B5 AFN] AFN z turbo AWX, pare pytań
Tzn? Mozna nie mówić że turbo siedzi w AFN-ie?
-
[B5 AFN] AFN z turbo AWX, pare pytań
A coś na temat gwarancji?
-
[ALL B5] Felgi 17
Przy większym kapciu to 17 straci swój urok... Teoretycznie wielkość koła powinna pozostawać taka sama. Zakładasz większą felge- to opone o niższym profilu...
-
[B5 AFN] AFN z turbo AWX, pare pytań
O kurcę...zapedziłem się z tym działem zazwyczaj pisałem w tym i jakoś tak automatycznie tez wpisałem w silniki Diesla. Prosze moderatora o wyrozumiałość, sorki
-
[B5 AFN] AFN z turbo AWX, pare pytań
Jako że dopada mnie choroba zwiekszania mocy, myślę już o turbawce AWX. 1. Czy po montażu takowej do AFN w serii trzeba odrazu robić jakąś korekte/ wirusa ? 2. To ważniejsze, myslę o kupnie zregenerowanej turbosprężarce, i gdyby po założeniu okazało się że jest coś nie tak, to czy gwarancja zostałaby uznana jako że jest to silnik AFN a nie AWX?
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
Jak chceszw ten sposób spr stan oleju skoro rozszedł się po całym silniku???
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
Sprawdz najpierw po całej nocy np, stan. Rano zanim odpalisz...
-
[ALL B5] Jak sprawdzic czy jest ASR
Przedlifty miały wł/wył ASR po prawej stronie, tam gdzie na fotce jest schowek.
-
[ALL] Czyszczenie kierownic w turbo vs jej trwałość
Co za palant z tego mechanika! No debil no :doh1:
-
[ALL B5] Felgi 17
To zmień zawieszenie.
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Bo to pewnie mało znana jeszcze ludzkości technika. Nieliczni potrafią...
-
[ALL B5] Felgi 17
Zeby auto poszło wyżej musiałbys na 17 założyc opone o profilu 55. A nawet nie wiem czy by nie tarło wtedy gdzieś. No i licznik bedzie bardziej przeszukiwał. I ogólnie bedzie do bani..
-
[B6 AVB] Cieknące turbo
Sladowe ilości oleju w dolocie zawsze bedą, nawet puszczające turbo nie jest grozne dopóki nie wywala sporych ich ilosci. Sprawdz np po przejechaniu 1000 km ile ubyło na bagnecie...
-
[ALL] Czyszczenie kierownic w turbo vs jej trwałość
i ? jakie uszkodzenia?
-
[ALL] Czyszczenie kierownic w turbo vs jej trwałość
Goń gnoja, wina warsztatu ewidentna, on o tym wie i bedzie uniki robić...
-
[ALL] z czystaj ciekawości opinie1,9Tdi pompowtryski
Głownym powodem ich wycofania było to że przestały spełniać normy spalin... Tzn zieloni podnieśli poprzeczkę tak wysoko że pomp-wtryskiwacze nie dały jej rady
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
z checia bym obejrzał...
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Nawet GDYBY to działało to w silniku turbodoładowanym mija się to z celem