Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. Kąt wtrysku można by sprawdzić.
  2. A filtr paliwa w jakim stanie? Lekkie wahania może powodować przepływka jak się nie myle...
  3. No właśnie, w b6 nie było 2.0 turbo, cuś dziwne...
  4. To teraz jeszcze znaleźć zakład w którym można kupić dobrze zrobioną turbinke, przypływ gotówki i bedzie można zacząć działać
  5. Turbo miałem w planie sam założyć, ale w takim przypadku założę w warsztacie, który wystawi na to papierek. W razie gdyby nie działała poprawnie chyba nie będą pytać albo dociekać czy silnik to aby napewno AWX
  6. Tyle że kupując zregenerowaną zazwyczaj chcą zwrot starej. Jak im oddam od AFn-a to bedzie cos nie tak, mogą sie sr**. Chyba ze dopłacić i nie oddawac
  7. Oprócz weżyka powinny iść do nich kabelki..
  8. Tzn? Mozna nie mówić że turbo siedzi w AFN-ie?
  9. A coś na temat gwarancji?
  10. Przy większym kapciu to 17 straci swój urok... Teoretycznie wielkość koła powinna pozostawać taka sama. Zakładasz większą felge- to opone o niższym profilu...
  11. O kurcę...zapedziłem się z tym działem zazwyczaj pisałem w tym i jakoś tak automatycznie tez wpisałem w silniki Diesla. Prosze moderatora o wyrozumiałość, sorki
  12. Jako że dopada mnie choroba zwiekszania mocy, myślę już o turbawce AWX. 1. Czy po montażu takowej do AFN w serii trzeba odrazu robić jakąś korekte/ wirusa ? 2. To ważniejsze, myslę o kupnie zregenerowanej turbosprężarce, i gdyby po założeniu okazało się że jest coś nie tak, to czy gwarancja zostałaby uznana jako że jest to silnik AFN a nie AWX?
  13. Jak chceszw ten sposób spr stan oleju skoro rozszedł się po całym silniku???
  14. Sprawdz najpierw po całej nocy np, stan. Rano zanim odpalisz...
  15. Przedlifty miały wł/wył ASR po prawej stronie, tam gdzie na fotce jest schowek.
  16. Co za palant z tego mechanika! No debil no :doh1:
  17. To zmień zawieszenie.
  18. Bo to pewnie mało znana jeszcze ludzkości technika. Nieliczni potrafią...
  19. Zeby auto poszło wyżej musiałbys na 17 założyc opone o profilu 55. A nawet nie wiem czy by nie tarło wtedy gdzieś. No i licznik bedzie bardziej przeszukiwał. I ogólnie bedzie do bani..
  20. Sladowe ilości oleju w dolocie zawsze bedą, nawet puszczające turbo nie jest grozne dopóki nie wywala sporych ich ilosci. Sprawdz np po przejechaniu 1000 km ile ubyło na bagnecie...
  21. Goń gnoja, wina warsztatu ewidentna, on o tym wie i bedzie uniki robić...
  22. Głownym powodem ich wycofania było to że przestały spełniać normy spalin... Tzn zieloni podnieśli poprzeczkę tak wysoko że pomp-wtryskiwacze nie dały jej rady
  23. Nawet GDYBY to działało to w silniku turbodoładowanym mija się to z celem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.