Treść opublikowana przez luibuki
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem.
witam. ja tez mialem problem z szyberdachem mianowicie sam sie otwieral zamykal niekiedy nawet nie reagowal na pokretlo itp ale u mnie problem tkwil w mechanizmie gdzie to pokretlo chodzi a mianowicie te styki co tam sa byly chyba zasniedziale albo zabrudzone i robilo sie co chcialo. po wyczyszczeniu tego szyber dziala jak nowy nic sie nie dzieje
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
no to jestem po zabiegu rozbierania lamp i wina lezy w odblysniku jest juz troche wypalony wiec czeka mnie wymiana ale przy okazji wyszyscilem soczewke i co rowniez mnie zdziwilo i co chyba bylo powodem slabego swiatla to zle wlozone zarowki... po zlozeniu wszystkiego i ustawieniu swiatel jestem mile zadowolony gdyz jakosc sie poprawila. nie jest to taki efekt jakiego sie spodziewalem ale jest duzo lepiej i nawet w nocy cos widac teraz tylko wymiana odblysnika i mysle ze bedzie rewelacja
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
mysle rowniez ze to bedzie wina pompki skoro nic nie dziala bo z tego co wiem to rowniez ona jest odpowiedzialna za tzw modul komfortu czyli oswietlenia itp wiec mysle ze zacznij kolego od pompki
-
[ALL B6] różnica w barwie świateł wstecznych
mozliwe ze masa albo moze zarowki sa roznej mocy lub tez jedna jest na wykonczeniu. mialem ostatnio taki przypadek w starym escorcie ze swiatlem stopu jeden ladnie dawal a drugie prawie nic a po wymianie zarowki bylo wszystko oki
-
[B5 ADP] Problem z centralnym zamkiem
co do zamka to tez wydaje mi sie ze mozliwe ze to styki lub kabelek a co do pilota to sprawdz baterie najpierw w pilocie albo wina lezy w pompce badz tez nie ten pilot nie od tej pompki i sie nie zgralo
-
[ALL] Moduł do włączania świateł współpracujący z alarmem
to trzeba miec jakis specjalny modul czy wystarczy odpowiednie podlaczenie??
-
[ALL B5] Zmiana FIS'a.
witaj kolego. powiem Ci ze ja sam zobie zakladalem fisa a nie mialem nic bo mialem podstawowy goly licznik. i musze Ci powiedziec ze to nie jest zbytnio skomplikowane tylko troche info tutaj z forum i jedno popoludnie i wszystko zrobione
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
pewnie zwarcie sie zrobi i wtedy rypnie od mijania
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
ale lepsze to niz nic przynajmniej z przeciwka beda Cie lepiej widziec hehe
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
co do wycieraczki to mialem podobny przypadek w ibizie.. i powodem byla juz zurzyta manetka co powodowalo albo niestykanie jak sie chcialo albo samoistne zalaczanie sie wycieraczki.. po wymianie manetki jest igla nic sie nie dzieje. a co do swiatel to hmmm polecam zamiast zarowek wlozyc swieczki hehe tam sie zwarcie nie zrobi <zarcik>
-
[ALL B5] Podświetlanie wskazówek zegarów
a czy do B5 podejdzie licznik z audi a6 z 2003 roku?
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
nom z jednej strony juz nic nie ma:/ ale soczewki tez byly zakurzone i juz sa wyczyszczone teraz tylko nowe odblysniki i bedzie git
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
a mam takie pytanko czy mozna odwrotnie odblysnik zalozyc?? tzn teraz wypalone mialem na dole i jakbym to okrecil tak zeby bylo na gorze?? mozna tak?? chociaz na jakis czas.. jest jakas roznica albo bedzie zle swiecilo?? bo wydaje mie sie ze raczej jest ten odblysnik tak zbudowany ze nie powinno byc roznicy w zalozeniu tylko nie wiem jak ze swieceniem
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
zapewne ten licznik sam w sobie posiada taka funkcje niestety u mnie nie ma albo nie umiem ustawic
-
[ALL B5] Komputer Pokładowy
w jakim sensie atrapa?
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
ja tez mam VOD przed liftem i z FISem i tez niestety nic sie nie dzieje dopiero jak przekrece zaplon to sie podswietla...[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 23:10_________________________________________________a oto obiecana fota podswietlania bialego sory za jakosc ale robilem na szybko telefonem
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
z tego co doczytalem to zalezy od licznika.. ja mam zwykly przedliftowy z fisem i sprawdzalem kompem i nie moglem ustawic tego :/ wiec chyba nie ten licznik mam albo cos zle robie
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
to wydaje mi sie ze chyba juz cos bylo przerabiane.. no chyba ze ustawione tak jest vagiem bo tam tez sa takie opcje.
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
hmm dziwne a to od samego poczatku tak bylo??
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
mysle ze przy otwarciu drzwi tez powinno sie jakos dac tylko pewnie jakos pod krancowke by trzeba sie dodatkowo podpiac i puscic sygnal do zarowek
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
no a mi osobiscie sie wlasnie te bardziej podobaja jak patrze na foty i porownuje... tylko nie wiem jak to na aucie bedzie wygladac... mam grafitowy i teraz sa lexusy :/ masakra
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
koledzy a co myslicie o tych lampach ?? http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-sedan-94-00-clear-red-white-i2024599693.html
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
hmm z tego co zauwazylem to u mnie chyba sie nic nie podswietla ale pewien nie jestem i jutro to sprawdze
-
[ALL B5] Komputer Pokładowy
musisz podlaczyc vag-a i tam mozna zmienic kodowanie tylko bys musial gdzies poszukac na jaki kod bo mozliwosci jest mnostwo... wiem bo ostatnio sie tym bawilem jak testowalem licznik i wlasnie na cos takiego trafilem ja chyba mam z tego co pamietam kodowanie 00142
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
jak nie bedzie za duzo zmian to moze tez zaloze bi-xy.