Treść opublikowana przez PRZEEMAS
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
A wedlug Ciebie hit by byl jak by spiewal ze chlopaki z osiedla nie maja pieniedzy i ogolnie jest zle? Wreszcie cos innego. Kawalek 1 klasa czekam na album.
-
[B5 ADR] Jakie ciśnienie 17'' (opony niski profil) ?
Jaki to profil?
-
[ALL B5] Piski w głośnikach
Daj zasilanie do CB prosto z aku.
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
Rysunek 2A prawy dolny rog
-
[ALL] 235/35/19 - jakie powinno być ciśnienie w oponach ?
Troszkę niewłaściwy rozmiar opony, chyba że literówkę zrobiłeś. 45 moj blad
-
[ALL] 235/35/19 - jakie powinno być ciśnienie w oponach ?
225/40/17 mam 2.5 i jest
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
U nas wszystko schodzi co tanie.... A to ze to syf to juz inna sprawa. Chcesz to bierz tylko nie zdziw sie jak na dolkach bedzie ci plyta przeskakiwala albo bedzie sie samo wlaczac i wylaczac :polew:
-
[ALL] Montaż CB pod podłokietnikiem bezinwazyjnie (fotostory)
Ciekawe ile ten rzep wytrzyma...
-
Jaka jest różnica pomiędzy CB President Wilson a Johnny II ?
Jak? Gdzie? Za ile? Mam to radio nie wiem z ktorym ASC ale to cale ASC obcina rozmowy przez co zadko tego uzywam. Oprocz tego radio polecam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak masz ochote to placz N/c Chodzilo mi tylko o wykasowanie instepkcji (2min roboty) Prosilem pare stron wczesniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajne macie podejscie ktos prosi o pomoc a wy go wysmiewacie. Moze i nie bylem jeszcze na zadnym spocie ale teraz juz wiem ze napewno na zadnym nie bede. POZDRAWIAM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ja ci ublizam?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chcesz byc fajny czy smieszny?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz ja myslalem ze spoty sa tez po to zeby miedzy innymi komus w czyms pomoc
-
Wędliny domowe
Daj to do dzialu "Zrob to sam"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Naprawde nie ma nikt VAG'a czy nie chce wam sie czytac poprzednich stron?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W takim razie skorzystam z promocji A tak na powaznie jak ktos bedzie mogl to niech napisze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wiem ze jest kryzys i kazdy chce zarobic ale ta cena...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli masz ludzi z VAG'ami
-
[ALL] Montaż CB
Kots juz to kiedys pokazywal. Przygotuj sie ze po jakims czasie rzep sie zuzyje i radio bedzie spadac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zalezy jak preferujesz Ja juz sie dostosuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak nie tylko?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poratuje ktoś vag'iem i wykasuje inspekcje jak jutro podjade?
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Temat wymarł trzeba go odświeżyć :> GP F1 Monaco 2008. Przed wyścigiem jeszcze bez barw bmw ale smycz klubowa z biletem jest A tu juz w barwach po wyścigu.
-
Foto zabawa
Wielkanocny takiego jeszcze nie widzialem Reniu dajesz