Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. W dniu dzisiejszym audi zmieniło właściciela, mam nadzieje bedzie dobrze służyć ? Uczucia mieszane, niby człowiek chcial sprzedać ale nawet trochę żałuję ? Tyle dobrze że poszła w dobre ręce ? Aktualnie szukam a7 rok 2012, 3.0tfsi, jak ktoś ma, proszę o info ? VID_20220611_155323.mp4
  2. Hankook dosc srednio sie uklada na feldze, napewno Ci ten rozmiar wejdzie do b7 bez obcierania?
  3. Dzięki Obawy zawsze są, ale raz się żyje a z drugiej strony to tylko auto, będzie ciągnąć po kieszeni to się sprzeda i kupi coś rozsądnego
  4. Auto nadal w moich rękach, na liczniku już ponad 204k, tył w sierpniu został ogarnięty przez ubezpieczalnie i w sumie tyle, tak tylko serwis, z nowości to nowy komplet opon na przód, była chwila zawahania i wpadł komplet opon 235/35/20, ale z racji lęku wysokości po paru dniach wróciłem do 235/30/20, tylko przód zamiast falkenów które się znów poddały wpadły Vredestein Ultrac Vorti R+, tył również vorti r ale bez plusa Plany na najbliższe dni, miesiące to w końcu ją sprzedać i kupić coś innego tym razem w benie Poniżej zdjęcia, wiem pieje, ale z przodu z lewej strony gwint się zapiekł i nie ma kiedy z tym powalczyć Także stoi w wersji zimowej Tył znaczek też jest, ale że wtedy kiedy mam trochę czasu to akurat leje to też nie ma komu przykleić... Link do ogłoszenia Używane Audi A4 - 68 000 PLN, 204 609 km, 2015 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Brązowy, Diesel, 190 KM, 1 968 cm3
  5. Trochę przedobrzyłeś folia musiała by być deczko jaśniejsza, w każdym razie zrób foty za dnia w słońcu.
  6. Moje małe marzenie, jedyneczka na chromach graty auta, jeśli chodzi o swapa ja bym odpuścił
  7. Jest coraz lepiej, szkoda że ta d*pa tak pieje przy tym przodzie podpowiesz jaką średnicę ma średnica montażowa końcówki, 55mm? też muszę zamówić i wsadzić coś większego
  8. szafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    skąd to znam
  9. Że niby koniec regulacji? to wywal całkiem regulacje i zostaw tylko sprężynę
  10. Skąd bierzesz folie, też muszę przód ściemnić
  11. Tył jeszcze delikatnie podreguluj
  12. Wyszło prawilnie
  13. szafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Poezja, kolor, kolo, hebel ???
  14. Kkasyka zawsze się dobrzs prezentuje ?
  15. Petarda ? Szkoda ze ciales przedni zderzak pod fmic, mogles sie bardziej postarac i pewnie daloby sie wszystko fajnie upchac bez ingerencji ?
  16. Dawaj więcej ?
  17. Wszystko fajnie ale wrzuć jakieś bardziej agresywne koło, bo z przodu jest petarda, tył również, a z boku no nie porywa...
  18. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miszcz...
  19. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przecież w ASO to tylko pierdoły zamawia, resztę już robi w wysokiej klasy autoryzowanym warsztacie mirka
  20. Fajny wózek, ciekawie się oglądało przepoczwarczenie w motyla wrzuć jakieś lepsze koło i działaj dalej
  21. Moim skromnym zdaniem na tym kole zdecydowanie lepiej Co to za model?
  22. Nie pogardzilbym takim egzemplarzem, gratulacje ? osobiscie sciemnilbym przednie szyby i dal inne kolo ?
  23. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobrze, im więcej poczuje tym silniejszy będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.