Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
Powodzenia:wink: a stronka nie jest moja tylko tam przesiaduje:decayed: pozdro
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
Jeśli szukasz felg 17 to proponuje 9j przód et20 i tył 10j et30 do tego opony 195/40 i 215/35:wink: Do tego syta gleba + Twoje wcześniejsze plany i będzie na bogato:kox: W tym rozmiarze i o tych parametrach najłatwiej będzie znaleść RH ZW3:wink:
-
System operacyjny Android
Zapraszam na forum: Forum I9001 Galaxy S Plus U siebie jade na dopracowany GB z wyglądem ICS-a kolegi Parrotlarch Mech1 v3 którego szczerze polecam:wink: Jest też od tego samego autora wersja ICS-a Mech AOSP którego ludzie bardzo chwalą za wydajność i mniejszy pobór prądu w stosunku do innych wypieków:wink: A co do JB ostatnio nastąpił wysyp wypieków ale nie do końca można jeszcze się na nich opierać W każdym razie polecam poczytać co i jak z której strony ugryźć i nieskończenie bawić się romami:decayed: A może trafisz na taki który w 100% będzie spełniać Twoje oczekiwania:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Jozek dziś przez noc napadało dużo więcej Gracek weź mnie kiedyś przewieź, pokaz jak się driftuje quattro:naughty:
-
Co pasuje???
Napewno wziąłbym całe wnętrze (zaczynając od foteli, poprzez konsole,licznik:kox:, radio, dekory, dywan, boczki drzwi, przełożyłbym el. szyby tył jak nie masz i podsufitkę), a skończyłbym na zestawie hamulcowym (przód, tył) No chyba że chcesz iść dalej to silniki i body:kox:
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Dokładnie jak Junior pisze 215/35 na wszystkie koła, ewentualnie jak masz więcej hajsu to na przód 205/35:wink: Jak u mnie z kołami wypali to właśnie taki setup będzie siedzieć a jak nie to powracam do 17 i wtedy 195/40 i 215/35:kox:
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Dokałdnie, ale też głośniki w drugim wypadku moim zdaniem są dużo lepsze:wink:
-
Na gwincie zimą... konserwacja
Ja jak ostatni raz podkręcam gwinta to wale wd40 ile można:decayed: a na wiosne, szczotka druciana i czyszcze zwoje:wink: Potem nekrętki idą w palcach:kox:
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Myślę że w tej cenie może to nawet fajnie zagrać Ja bym się zastanwoił nad drugim zestawem:wink:
-
Trze czy nie trze, czyli zależności między obniżeniem B5, a osadzeniem felgi(ET)
RH ZW3 17' Przód 9j et 42 + dystans 20mm, opona 205/40/17 Tył 10j et35 + dystans 5mm, opona 225/35/17 Wysokość przód 57, tył 58cm Gwint Supersport Tył lubiał przytrzeć, z kompletem pasażerów tarło non stop:kox: Rotiform Nue r19 Przód 8,5j et35, opona 215/35/19 Tył 8,5j et45 + dystans 15mm, opona 215/35/19 Wysokość przód 59, tył 59cm Gwint Supersport Przód wyklepany rant + wycięte plastikowe nadkole, tył posadzony na odbojach brak tarcia:naughty: OZ MITO III 18' Przód 8,5j et 35, opona 215/35/18 Tył 10j et20, opona 225/35/18 Wysokość przód 58cm, tył 61:facepalm: Przód po wcześniejszych zabiegach siedzi idealnie, tył posadzony na odbojach i czasami coś przytarło:kox:
-
Jak skutecznie rozwiązać problem z patologią
A jak już zgłosi to dostaniesz maksymalnie 2 lata w zawieszeniu
-
Jak skutecznie rozwiązać problem z patologią
Ja bym podszedł radykalnie, ekipa 3, 4 ludzi w kominiarkach, auto bez tablic, jakieś pałki, bejsbole, i porządny wpie*** z dala od stacji
-
GTA2 Multiplayer - moze ktos chętny?
Jeśłi nie wysypie mi się system też bym pograł
-
Nowy nawiert w felgach
sory ze sie wetne w temat ale....ciekawi mnie co ty tam wierciles w tych amorach <lol> masakryczny temat z tym wierceniem w feldze..wpadajac w dziure taka wiercona felga przy wiekszej predkosci..nie widze ani tych felg ani twojego auta ale..widok miny Twojej widzac jak wyprzedza cie twoja wlasna felga..hmm widok bezcenny..:banan::banan: :banan: Widać ciężko u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem:facepalm: Robiłem amorki u kolesia, zajmuje się nie tylko felgami ale także zmienia charakterystykę amortyzatorów, ale po co zagłębiać się w temat jak można bezsensownie nabijać posty:whistling: Co do wytrzymałości to najpierw dobrze poczytaj, uzupełnij swoją wiedzę a później zabieraj głos w dyskusji chyba że jak wcześniej pisałem wolisz nabijać bezsensowne posty... A cyną możesz sobie zalać formy na popularne kiedyś cynowe żołnierzyki i pobawić w zaciszu swojego mieszkania:grin:
-
Nowy nawiert w felgach
Junior zagadaj też do tego kolesia:wink: Dużo osób go chwali, zresztą ja sam robiłem u niego amorki w wcześniejszym aucie i z czystym sumieniem mogę polecić Cultstyle • Zaloguj
-
Nowy nawiert w felgach
Junior na cultstyle.pl nie jaki Fabian ogarnia takie sprawy:wink: I nie słuchaj ludzi co odradzają, pewnie starcza im 16 na balonie i glebie -20:grin: trzeba próbować nowych rozwiązań
-
Felgi 8,5j i 10j.
Zakładaj 205/40/17 na przód i tył 215/40:kox:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
W wrześniu minęły 2 lata:wink: Sprzęgło ma się dobrze a bardzo możliwe że od nowości siedzi:wink:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Slava no coś dziwnie to wyszło, mój wynik trochę mniejszy bo 149,2km, ale niutów dużo więcej 365Nm:wink: Aha kat dalej siedzi:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
jakie masz parametry tego koła? slepy o moje parametry Ci chodzi czy Gracjana? ja mam 8J et35 17" a kogo cytowałem? Twoje, bp ja mam 8J i et 30 na 18, i nic z tyłu sie nie dzieje:whistling: no tak, u mnie 8J et 35 17'' tez nic sie z tylu nie dzieje ale jak dalem dystans 15mm to wyszlo et 20 i jak zapakowalem bagaze to ujechalem doslownie 2km i spalilo lakier:facepalm: Nie wiem jak Wy jeździcie, ja mam 10j et20 i mi laku nie pali a jest nisko:kox: Co do kół już z Gracjanowi mówiłem by je sprzedał dalej bo na 19/8.5 auto wygląda jak na szczudłach:facepalm:
-
Forza Horizon
Reniu rozumie i jak komuś pasuje to spoko mi sie niestety bardzo szybko gra znudziła, a szkoda bo Pablo swoją recenzją mnie mocno zainteresował i spodziewałem sie gry na dłuższą rozgrywkę Flyer jak tylko ogarne lt3,0 kupie golda i napewno w stosownym temacie będe szukać osób chętnych się pościgać Wracając do horizona warto poświęcić chwile na niego a nóż komuś na dłużej przypadnie do gustu:naughty:
-
Forza Horizon
Fakt ale była radośc z poprawiania czasów na torach, zmianie ustawień które coś dawały itp., dopracowywaniu jazdy ba zaoszczędzić następne sekundy:naughty: Tu na początku starałem się jeździć bez uszkodzeń ale jak potem raz udało sie staranować wszystkich i dzięki temu wygrać bez jakichkolwiek konsekwencji to zacząłem się nudzić przed tv:kwasny:
-
Forza Horizon
Dobra gra jak ktoś się chce odstresować, ponapierdalać po bandach i dalej na pełnym gazie gnać
-
Forza Horizon
Po 2 dniach ujeżdżania mam te same wrażenia:kwasny: Pierwsze chwile było łał ale szybko się nudzi, sterowanie arkadowe oraz brak uszkodzeń zabierają realizm do którego sie przyzwyczaiłem grajać w prawdziwą forze W każdym razie ja już odpuszczam z tą grą...
-
Felgi 8,5j i 10j.
Witaj! Jako że u siebie miałem podobny zestaw to mogę co nie co powiedzieć 8,5 et30 na przodzie spokojnie ogarniesz, nawet z fajną glebą, opone proponuje 205/40 lub 195/40, ja miałem 9j et22 i opona 205/40:wink: Tył 10j et30 i z oponą 215/35 błotnik fajnie wchodził pomiędzy rant felgi a opony przy pełnym skoku:kox: Niestety u mnie opony puszczały i musiałem zmienić na 225/35 a wtedy przy komplecie pasażerów lubiało trzeć o błotniki:kox: Ogólnie to na przód pokusiłbym się o dystans 10mm by ładnie zgrało się z tyłem:wink: Jak wróce z pracy podrzuce fotki jak to u mnie wyglądało, chyba że chcesz to przeszukaj mój temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-black-gold-audi-a4-179559/