Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Lampy oklejone folią, ale tylko wsteczny:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mały Up! Roti poszły w swiat, na tył trafiły odboje z golfa III kombi przez co zrobiło się przyjemnie twardo:kox: W niedzielę odebrałem felgi, po tym jak mi ktoś podkupił felgi eta beta 3tlg wybór padł na OZ Mito III w rozmiarze 8,5 et20 i 10 et20, także będzie hardcorowo bo szerzej jak na rh Myślę że ten zestaw felg wystarczy do mojej przeróbki, w planie custom rotor:naughty: do tego opony hankook ventus 215/35 i 225/35, koła udało się rozkręcić, teraz trzeba odświerzyć polerkę i przemalować rotory:wink: miał być jescze lakiernik żeby usunąć tablicę z przodu, pomalować maskę i błotniki ale z przyczyn odemnie nie zależnych przesunie się to na początek lipca:naughty: Myśle że na spokojnie uda się do przyszłego czwartku postawić auto na kołach i odpowiednio spasować Mam nadzieję uda się zejść naprawdę nisko:kox: Wkrótce będą jakieś foty:wink: Pozdroo
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Gratulacje Jozek:jerk: Życzę bezawaryjności:kox:
-
[ALL] Naciąg
Strzał z inflatora stosuje się tylko i wyłącznie jak opona nie chce naskoczyć, jeśli u Ciebie nie skorzystali z urządzenia to widać nie było takiej potrzeby Jeśli coś Ci chuczy a przekładałeś koła prżód tył to myślę że problem jest w czymś innym, u siebie jeździłem na większych naciągach i nie było żadnego huczenia:wink: może poprostu opony mają wadę?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
PPHU AGO - szyldy, znaki, materiały reklamowe dzwoń Tablica przychodzi w ciągu 2-3 dni od zamówienia. Dokładnie, koszt 72zł jak dobrze pamiętam:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
cwaniaczek dzięki. to co tam za kółko teraz Ci wpada? NIespodzianka, napewno 18 resztę zdradzę jak dogadam szczegóły i cenę Poprostu nie chce zapeszać
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dokładnie:wink: tam nic nie ma, żadnych kabli itp. także powinno być ok, przynajmniej na lato na zime kupię nowe nadkola:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Junior żadna filozofia:decayed: młotek w ręce i tam gdzie mi tarło sklepałem rant a nadkole nożykiem do tapet poprostu wyciołem jakieś 5 cm od rantu błotnika:wink: nie jest to profi rozwiązanie ale za niedługo maluje przód to sie to ogarnie:wink: Narazie miało nie charatać Roti już sprzedane w piątek przyjeżdża klient i rbie zamówineie na 18:kox: jak coś szukam opon 205/35 i 215/35
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
rurka 38mm:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Napewno jakąs wyślę Wycięte plastikowe nadkola i podklepane młotkiem ranty błotników:naughty: Czasami coś przytrze jak skręcam ale ogólnie da sie bezproblemowo poruszać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michał fajnie z tą bra wygląda, nie pasuje mi tylko to a4 wyszyte:facepalm: Jak ogarnąłeś halo i kierunki? Jakaś większa rzeźba?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
spokojna rozczochrana:naughty: już nigdy nie kupie płaskiej felgi:facepalm: Roti to moje pierwsze płaskie felgi w karierze i powiem tylko że na żywo jest lepiej jak na fotach ale to jednak nie to:grin: Postawiłem sobie cel i mam nadzieję że uda się go zrealizować ---------- Post dopisany 03-06-2012 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 19:19 ---------- Obiecane fotki z małej sesji i to chyba ostatnie foty auta na tych kołach:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Najpierw muszą się sprzedać roti i wtedy działam:banan: nie chce zapeszać ale będzie coś mega wyjątkowego:kox: może koniec lipca, początek sierpnia będą już na aucie:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Gracjan sorki ale mega spontan który trwał 20 minut:wink: Dzięki ale to tylko przedsmak co zrobiłem komórką Reszta będzie gdzieś w tym tygodniu:jerk: Cymek racja:thumbup1: Fele już praktycznie sprzedane jeśli wejdą na piastę do merca:decayed: A potem będą 18 ale takie inne:jerk:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mała zapowiedź
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hmmm to sobie policz ile nowe opony kosztuja i sprobuj dostać ten model w używce:wink: nie no, świruje marzy mi się to koło, ale z racji tego że do 10-tego, tj. Matki Boskiej Pieniężnej mam 3 dychy w portfelu muszę sie wstrzymać Luz:wink: MIchał czytaj uważnie:facepalm: łosz koorwa:facepalm: czytałem jeszcze przed poranna kawą.... spoko Może dziś ustrzele jakąś fotkę Pada deszcz to umyje mi auto:naughty:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hmmm to sobie policz ile nowe opony kosztuja i sprobuj dostać ten model w używce:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
MIchał czytaj uważnie:facepalm:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Jak to mówią człowiek się cieszy 2 razy:naughty: jak kupuje i sprzedaje auto:grin: Oby nowy właściciel był zadowolony a Tobie życzę bezawaryjnego następcy:thumbup1: obstawiam s6:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mały up bez fotek na tył poszły odboje z golfa, i wreszcie można jeździć bez przycierek:naughty: Tylne lampy okleiłem folią na czerwono, wpdła tablica usdm i wymieniłem wreszcie złamaną anetnę z radia:banan: Czyli progres jak ch** Zostało poprawić fele, pokolorować relingi i mogę prosić nadwornego fotografa Hidden Lucasa o jakieś skromne foty:slina: A tak po za tym mam zamiar pozbyć sie kół i poszukać męskiego rozmiaru:naughty: W związku z tym jak by ktoś był zainteresowany to pisać Ragga tyczy się też to Ciebie:naughty: kołami rotiform NUE w kolorze złota 4x 8,5 et 2x35, 2x45 + 2 dystanse 15mm z pierścieniem centrującym, opony 215/35 Accelera PHI które mają przejechane może 600km:wink: Cena: 4400zł z oponami i dystansami, możliwość sprzedaży samych felg wtedy cena 2900zł
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Max tak jak wcześniej pisałem szykuj się na masową produkcję
-
Problem z gwintem TA.
U mnie na amorach (supersport) zostało po 4cm gwintu, po podniesieniu koła sprężyna lużna z tyłu, z przodu sprężyna siedzi twardo. Efektu piłeczki nie ma co mnie trochę irytuje bo mam gwinta po regeneracji i miał być beton :eusathink:w poprzednim aucie po takim zabiegu auto było mega sztywne czyt. efekt ping ponga:kox: najlepiej jak byś się przejechał z kimś na innym gwincie albo wziął kogoś obcykanego w tych klockach do siebie bo może jest wszystko dobrze:wink: a nie mając wcześniej doświadczenia z jazdą na gwincie możesz mieć takie odczucia:wink: tylko to strzelanie jest dziwne
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety weekend mam pod znakiem mocno zakrapianego alko:kox: To jest oczywiste, ja nic nie ukrywam a chyba do tego dązysz nie nie daze burakow mialem na mysli wsiokow zazdroszczacych zadbanego auta ktorzy sami nie rusza palcem zeby cos zrobic....nie uruchamiaj sie:grin: Aha chyba że tak to sorki:thumbup1: ostatnio nerwowy jestem i zdarza mi się źle interpretować słowa innych:grin:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety weekend mam pod znakiem mocno zakrapianego alko:kox: To jest oczywiste, ja nic nie ukrywam a chyba do tego dązysz
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Zdjęcie było robione zaraz po malowaniu, a ze to tarcza to farby już dawno nie ma a nie uśmiechało mi się rozbierać wszystkiego na części i malować profi Ale jak bardzo chcesz byc lepszy od jak to nazwałeś "buraków" mogę Ci napisać na pw co w moim aucie nie jest profi i co moógłbyś wytknąć na forum:grin: Ja sam jestem zdania że auto wygląda fajnie tylko na zdjęciach w rzeczywistości widać po nim upływ czasu, w końcu ma już 12 lat, ale jest to mój daily car i nie próbuje ani nie chce nikomu wmawiać że auto jest idealne