Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nosz kur Marcin chetnie bym zaglosowal ale w piz..du nie umiem tych znakow tam rozpoznac zeby wpisac ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
blant a co z nimi nie tak?- Spoty Katowice i okolice
to i tak masz lepiej bo mi wogole nie działa mi tez ale ja jeszcze jej nie mam i dlartego nie dziala :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hammer tego eurom nie znam.. i tak pisalem wczesniej nie bralbym jej ja sie przejechalem jak dla mnie karcher ale bosch albo b&d w sumie tez znane marki- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ach ta matematyka :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie do 300 kupi kupi ten malutki taki ale lepiej ten malutki niz ańfach jakis wiekszy ;( ja sie kiedys napalilem na alledrogo na taki duzy wygladem jak karcher ale firma xyz za jakies 180pln chyba i.. pochodzil 2tygodnie do teraz stoi i sie kurzy bo jak go wlaczam to swiatlo przygasa i buczy i woda leci i przestaje na przemian.. moze w ogole wie ktos co sie moglo w nim zj**... ?[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 14:09_________________________________________________ O matko ,Wy to robicie zawsze na dworze :?: :polew: :polew: :polew: ja tylko ciaaaaaagne temat- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak jest ma racje zgadzam sie znaczy mysli ze ma racje a co mowisz ze czasem jak nie ma delegacji to Ci jak w niebie? czy wlasnie jak w delegacji jest :kox: :kox:- Spoty Katowice i okolice
ten skromny AFF objeżdża połowę benzyn na tym forum dokladnie skromny i taki niepozorny :polew: a to na kreske wezme meride- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
no ten zawias nie mysl tyle tylko kupuj z tego co podpatruje to na razie 90% ludzi o ktorych wiem tylko sprezyny wymieniali- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no cos Ty... z nami jest jak w niebie to z kobietami zle, a bez nich sie nie da cos pomylilas Wilmo :polew:- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ale Tolkowi chyba chodzilo hmm jak o dopisanie do watku? ze w temacie watku chcesz sobie dopisac? no ja mysle ze oczywiscie mozesz a i nawet powinienes i to bez pytajnikow a jak wyrezasz zewnatrz to sie pomysli co i gdzie dolozyc- Spoty Katowice i okolice
wpadnij wpadnij i koniecznie daj im/nam sie przjechac swoim samochodem jakaś aluzja? Ty wiesz dlaczego to padło :gwizdanie: wiem [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 11:39_________________________________________________znaczy w sumie nie wiem w jakich okolicznosciach padlo pewnie w.. wyscigowych :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe przyzwyczailas sie juz do slaskich synkow co? i bardzo dobrze, bo bez nas podobno ... nie da sie zyc- Spoty Katowice i okolice
wpadnij wpadnij i koniecznie daj im/nam sie przjechac swoim samochodem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i moj kapelusz dorzuce- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja dzis tak spokojnie bo wczoraj przesadzielm i dzis nadrabiam zaleglosci w robocie :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bawcie sie dobrze ja tez sie zbieram do jutra- Spoty Katowice i okolice
hahahhahahaha 3majcie sie tam spadam- Spoty Katowice i okolice
a twoją kliedy się karnę ? Kedzior- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Widzę że oglądasz Kabaret Młodych Panów z Rybnika[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:55_________________________________________________Ida bo moja dre papa a i na rano mom 3mej sie tam [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 22:03_________________________________________________ oooo to widze Wilmo ze od dluzszego czasu interesujesz sie Slaskiem :gwizdanie: albo slazakami- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mi osobiście to akurat nie przeszkadza ... ale poczytajcie regulamin :gwizdanie: Jest zakaz wstawiania takich reklam :gwizdanie: (bez porozumienia z "Zarządem Klubu") Nie zdziwcie się jak kiedyś dostaniecie jakieś upomnienie nie no nie zrobilem tego specjalnie.. przypomnialo mi sie akurat to wkleilem i to jednorazowo a nie ze watek po watku wklejam wiec chyba nic zlego tak przynajmniej na moj rozum... zadna reklama tylko dla Waszej wiadomosci.. po co gdzies daleko szukac jak jestescie chetni..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie :good: a w ogole Marcin i chlopaki no i Wilmo moja siostra zajmuje sie wlasnie wystrojem dekoracja.. architektura wnetrz jesli ktos cos potrzebuje chce to namiar do niej http://www.s2dio.pl/ moze Wam rowniez kuchnie zaprojektowac.. oczywiscie profesjonalnie w progranie "cad" - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście