Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe Arek jeszcze 6:45 i ... i ... i weekned :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3maj sie tam, tez spadam do wyra do jutra
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie widocznie przy moim mieli pod reka zbiorniczek z czujnikiem :polew: hehe a etka w sumie jak nie mam pelnego FISa nie powinna widziec tylko czujnika , tak samo jest np z pakietem oswietlenie - niektorzy maja kratki nawiewow z lampkami i kablami ale nie maja instalacji doprowadzonej do tych kabli a inni nie maja w ogole ani instalacji ani lampek w tych kratkach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aaaaaaa :notworthy: hehe znalazlem ikonke no to teraz Cie juz tylko dolna czesc czeka ja robilem odwrotnie najpierw w ogole mi kumpel zamontowal manetki potem grzebalem z czujnikiem a dopiero na koniec mi go Siemian podpial do licznika i zakodowal vaga hahaha ok ide po papiery ale czeka Cie tam maly zonk hahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no nie bylo zle wypchnalem go sobie przez szpare kolo bezpiecznikow a zeby wlozyc to tez tamtedy sobie pomagalem bo ciasno wchodzil i faktycznie ta taka guma dookola cos sie kleila
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie pamietam teraz dokladnie ale raczej musisz zdjac caly ten plastik nad pedalami zdejmujesz ta oslone pod/przed licznikiem wyjmujesz licznik i wyjmujesz tam ta zaslepke deski gdzie sa bezpieczniki i tamtedy bedziesz miec dostep i do licznika- mozesz go sobie wypchnac i do kabla - tej oslony pod kiera gdzie masz tempomat nie musisz raczej zdejmowac? kupiles ori pod tempomat czy wyrezales dziure na raczke? tam potem sobie przecisnij sztywny drut przez jeden cycek taki ktory bedziesz mial wolny i z nadkola pociagnij kabelek od czujnika
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok Robert nie ma sprawy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie mam juz w tym tygodniu wyslalem ale za wszystko chyba jakos 5 czy 6dych dalem w magro - czujnik wtyczka i kabelek.. tylko zapomnialem o pinie w licznik ale Siemian mial pin i mi dal hehe Robert serio sprawdz za nadkolem czy nie masz czasem tego czujnika (odkrecasz tylko 3sruby i odginasz nadkole).. u mnie byl i wystawal tylko nie bylo w nim wtyczki i nie bylo kabelka hehe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zmasciles to bo pisalem ze mam do sprzedania u mnie byl czujnik, sprawdz sobie czy czasem go nie masz a dopiero potem jedz do magro [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:00_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie chodzi o spota bezsamochodowego tylko trzeba zabrać ze sobą kogoś kto ma prawko [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 19:57_________________________________________________ Uruchamiam/rezam sobie FIS-a Już mam, wszystko działa hehehe a jest bajer nie Robert? tez to rezalem jakies 2miesiace temu w passatach mialem pelny fis a w a4 pozalowali
-
[ALL] Jakie żarówki H7 i H11 ? Nie chce hid, tylko zwykłe zarówki z efektem xenon?
Witam serdecznie, mam zwykle reflektory -> na swiatlach mijania mam HID 6000 i jestem super zadowolony, ale gdy wlaczam "dlugie" to czar pryska haha zołć pełną para :> chce zamontować żarówki z efektem xenon (ale nie chce juz hidow pakowac) zeby ladnie wspolgraly z hidem.. Do tego myslalem zeby przy okazji wymienic rowniez halogeny.. co myslicie o OSRAM H7 cool blue http://allegro.pl/h7-osram-cool-blue-h7-komplet-2-sztuk-i1252998355.html H11 night breaker http://allegro.pl/h11-osram-night-breaker-i1251149966.html nie mysle poki co o dodatkowych hid'ach chcialbym wiedziec kto ma te zarowki u siebie i jaki jest efekt w porownaniu do hida 5000/6000 czy barwa faktycznie jest biala (niebiesko-biala)? czy zolta?
-
[ALL B5] Podświetlenie wnętrza nie gaśnie
wiem ze moze to nie ta klasa pojazdu bo jednak opel to nie audi hahaha ale w firmowym oplu zafirze 2006r dzieje sie co jakis czas podobnie.. od nowosci auto kupione jako nowe w salonie i jeszcze na gwarancji to zglaszalem i co mi w oplu powiedzieli? Rozwiazanie? hehe jak sie tak stanie to mam odlaczyc klemy na kilka minut zeby sie jakis sterownik zresetowal :polew: bo sie tak moze co jakis czas zawiesic.. wiec mysle ze w Twoim przypadku tez jakis sterownik bedzie za to odpowiedzialny... moze modul komfortu?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no ja mysle ze poczekamy i ladnie pojedziemy wszyscy razem tylko czy Ci Gliwiccy na nas zaczekaja :gwizdanie: bo podobno ze wzgledu na nasza obecnosc spot jest od 18-18:30 hahaha :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spoko ja chyba opanowałem etkę i szuka po nr. VIN jak dla mnie etke juz miales dawno opanowana :gwizdanie: zbieram sie Pany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tylko na chwile, niezle spamujecie dalej Robert dzieki jeszcze raz za ten czujnik ktory mi sprawdzales dzis gregory napisal ze ma taki [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:30_________________________________________________ no ja jestem za taka kasa ok ale co to takiego Arek?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hehe no to pieknie Fly :good: no bo moja przy bucie (ale jazda hamulec gaz) to pod 15 wezmie a przyspieszenie na pewno mam nie takie
-
[B6 AVJ] Logi 1.8T AVJ prośba o analizę błędów i logów
Szczerze powiem ze nie wiem.. wracaja na pewno wszystkie po dluzszym czasie.. bo wtedy od vagowania do vagowania mijalo wiecej czasu.. ale jak trzeba moge sprawdzic na biezaco.. tylko jak? skasuje bledy i kiedy sprawdzic co wrocilo? po jakim czasie sprawdzic?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne że tak - w związku z Waszym przyjazdem nastąpiło dużo zmian. Jedna z nich to taka że zlot zacznie się o 18.00 i trawł będzie do 18.30 :polew: :polew: dobre i pewnie miejsce zmienione.. spotykamy sie kolo pochu ? :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 09:30_________________________________________________ jasne że tak - w związku z Waszym przyjazdem nastąpiło dużo zmian. Jedna z nich to taka że zlot zacznie się o 18.00 i trawł będzie do 18.30 A mi się coś tam o uszy obiło że przekroczyli setną stronę i ktoś tam miał stawiać browara na spocie a że nasz spot jest wcześniej to mamy rozumieć że ten browar u nas będzie tez cos o tej setnej str slyszalem ale slyszalem ze wpadniecie w niedziele to uczcic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chlopaki nie wiem czy sie jakos specjalnie szykujecie na przyjecie eqipy z rybnika :gwizdanie: ale bedzie nas sporo w piatek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i moj beret doloze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pomysleli nikt nie chcial tych browarow stawiac :polew: hahaha zart Arek wiadomo ze pomyslelismy
-
[B6 AVJ] Logi 1.8T AVJ prośba o analizę błędów i logów
http://media.photobucket.com/image/1.8T%20IAT%20sensor/a4ringedone8t/DIY/DSC01307.jpg zaraz za przepustnicą dzieki Poziek jutro postaram sie tam zajrzec i oblookac jak to tam wyglada
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez sie zbieram pomalu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert ja mam kasperskiego... przelduzam umowe w plusie raz na 2lata i mi daja licencje za chyba 5pln na 2lata do tego i tak juz ponad 3lata :gwizdanie: hehe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ooo dokladnie tego chcialem juz nawet kiedys brac tylko ze takie srednie zdjecie to sie nie zdecydowalem poza tym kur jak oni takie foty wrzucaja z neta to wiadomo ze ten ich spojler to dokladnie tak nie wyglada