Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. Laki lampa Ci paruje kiedy ta roleta montujesz?
  2. wg mnie rozmiar idelny na sotto niestety nigdy nie jeździlem ale wiem że są szybsze niż pirelli snowsport na których jeżdzę już z 4autkiem
  3. dopiero 2 zgrupowanie, bardziej testy ale trenerzy są zadowoleni więc mysla że jest OK i do przodu:decayed: no to pięęęęęęęknie gratki
  4. hello Krzycho Tyś w kadrze je
  5. dobry spam nadrobiony
  6. chcesz je bo w przyszlym tygodniu pojda pod mlotek ---------- Post dopisany 30-09-2012 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 11:44 ---------- jednak listw nie bedzie bo ..... musze szukac dalej:facepalm: ale za to rusza projekt full czern a pomoze mi w tym plasti dip znaczek przod i tyl juz pomalowany:decayed: http://images35.fotosik.pl/1638/c511dfd1c51743afm.jpg http://images48.fotosik.pl/424/a0a5c842663c56e5m.jpg http://images38.fotosik.pl/1807/9358727dae3a037dm.jpg http://images37.fotosik.pl/1790/784d4676d0f71134m.jpg aaaaa no i podziekowania dla SEVES-a za zalatwienie plasti nie ma problemu fajnie to wyszło Pablo:wink: ... może też się kiedys skuszę na całość w czerń :eusathink:bo póki co znaczki podobają mi się widoczne ale moje upodobania szybko ewoulują
  7. pozdrowienia ze stolycy Synki powiem Wam że u nas na śląsku są śliczne dziewuchy ale co tu chodzi po ulicach to szok na szczęście są do życia i pogadania
  8. pomaluje jak Ty pomalujesz a co mi tam jak jaja to jaja ale ja nie mam córki jeszcze przynajmniej nic o tym nie wiem
  9. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bry dzien ---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- na gnój ? Q ma sens w dieslu od 200KM + a w benzynie od 300km +
  10. do 10 razy sztuka jak dobrze liczę to 10 kapelusz bez treści nie wie ktoś jak z wodzisławską? bo podobno znów wiadukt mają na jakiś czas zamknąć ?
  11. Artur a nie zrobiłbyś córuni niespodzianki taki... różowy akcent
  12. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie słuchaj ich Akjam, 7 to bardzo szczęśliwe miejsce
  13. Arturoo ma takie czyli trzeba pomalować
  14. wiem wiem, podobają mi się od zawsze ale póki co mam a jak mi się uda sprzedać i będę zmieniał to na większe
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Akjam i jak i jak poszło?
  16. Nie koniecznie ale ori na pewno nie ale cena taka że sam się na zimę zastanawiam * zastanawiałbym się jakbym miał kasę
  17. piękne są te gieesikserki po 2003
  18. pięknie pięknie:wink: jakie praktyczne dodatki w końcu będę miał gdzie cole położyć żeby na sucho kebaba nie wpier_dalac
  19. miszka nie myślałeś czasem żeby zmienić nicka ? proponuję szpiegA4 lub: A4szpieg szpiegowicz?
  20. to pożyteczny poranek ja jedyne co zdążyłem dziś zrobić to spałem i jadłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.