Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek ja nie chcę nic gadać ale chyba mam coś z niewiernego Tomasza szukaj blisko siebie żebyś był w stanie podjechać i na żywo zobaczyć- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to nie wiem jak żeś to zrobił chyba że żeście coś z tą Panią broili w trakcie jazdy i akurat na progu było na "raz"- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
znam go jak gleba i szpetne czarne ańfachowe stalowe 15' to też go znam- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale to serio s-line czy ma tylko znaczek jakiś wypas ma? jaki silnik? przebieg? to fura do sprzedania czy tak tylko bierzesz ją? cena kosmos [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 09:00_________________________________________________ coś zrobił? tam na tej bocznej dróżce koło mnie? kurde no ja tam rzadko jeżdzę ale nigdy jeszcze nie przyhaczyłem tylko ja zwalniam przed progiem [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 09:02_________________________________________________ no kurde zajś tak na bieżąco nie jestem ale Wy chyba nie chcecie kupić b6 z 2003roku w skórze rnse za 20tys pln? bardziej znam ceny w uk i ja np za to że moja jest s-line i bex dałem jakieś 10-15tys pln więcej i zrobiłem to świadomie :gwizdanie: bo b6 2001-2002 benzyne golasa można tam kupić w przeliczeniu za 7-10tys pln- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to jeszcze raz niech sie chowa i rodzicom same uciechy przynosi :drunk: :drunk: :drunk:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
łooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 21:51_________________________________________________Synku gratulacje :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:- [ALL B6] Audi A4 B6 AVANT 1,9 TDI (AWX) + wnętrze :)
fajna plany masz idealne ale dorzuć do nich zmiane kiery na skórę (wg mnie lepiej 3ramienną) chociaż jak piszesz że był pakiet sport to fabrycznie wchodziło w to chyba zawieszenie, galka biegów (to masz) i kierownica trójramienna skóra (a tego Ci brakuje) ale nie jestem pewien- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
śmiesznie to zabrzmi ale pogorszyła czasem tak jest że coś co ma pomóc pogorszy furka do kupienia http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115660.0 7000euro przebieg trochę duży 288000 ale z książką nowe zimówki 16, letnie 17 opony do wymiany, duży plus że sprzedaje z wypasem jak stoi a nie wyciąga gratów jak ostatnio wielu robi resztę pytań walcie do kolegi bo ja się w sumie przez duży przypadek dowiedziałem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
On niechce avanta :gwizdanie: wiem diesla chyba też ale czasem bierze się co jest hehe dlatego pytam[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 21:22_________________________________________________ 3mam za jak najmniejsze koszty Arek a sama zmiana płynu nie pomogła?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna szukasz dalej fury? avf 2003 czarny avant na dobrym wypasie będzie do kupienia nie wiem jeszcze za ile- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: Wiesiek szkoda że zajś robisz- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no do mnie młody synek podszedł... jakieś 25lat mógł mieć.. przy sobie ale taki spokojny trochę zastraszony jakby a w ogóle polecam serio ten sklep motoryzacyjny na zebrzydowickiej.. mili rzeczowi.. i pracownicy i szef.. pracownik podszedł ze mna do fury pooglądać co i gdzie możnaby zamontować ujeb_ał się przy tym a ciągle grzecznie nawet jak mu powiedziałem że jednak hidów w halogeny nie wezmę- Spoty Katowice i okolice
udanego spota Pany ja szporuje także znów nie dolecę Myślałem, że będzie się coś ruszać... ja też :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie serio sie wtedy zdziwiłem jak żeście z Lakim debatowali a ja 15km dalej na podsłuchu :polew: :polew: ja kiedys z ta na stałe na klapie wpadłem na plazę i jeb jeb jeb jeb ale olałem bo mi sie nie chciało wyłazić z fury dałem muzę troche głośniej zaparkowałem.. a po chwili ochroniarz doszedł i się zdziwiłem niby co chce ale z pełną kulturą spokojnie mnie poprosił żebym ją zdjął bo po rusztowaniu i lampach napierd_alam grzecznie zdjąłem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
padłem ze śmiechu :polew: :polew: . Nie po prostu miałem zrobić zdjęcia jak będę jechał samochodem bo nie chciało mi się iść robić zdjęć. Ale zapomniałem Jestem w stanie jeszcze komuś na piwo opuścić no bele sie nie obrażasz Jeśli ktoś od nas szuka antenki to ma jak znalazł bo wiadomo najtaniej na allegro ale zazwyczaj trzeba przesyłkę doliczyć :gwizdanie: do katowic i nazot 4razy w tydniu żartuje najważniejsze żeby kabel i wtyczki były dobre i nic więcej się z anteną nie może raczej stać ja niestety przeszedłem na mały bat bo kiedyś miałem hustlera 120 na magnesie na klapie (rysowała lakier) to przeszedlem na sirio ok.120 na uchwycie na klapę - uchwyt presidenta mi zrobił dziury w klapie więc wróciłem do magnesu ale małej jakieś 50cm jakaś ańfachowa firma ale działa hehe (żeby łatwo było schować)- podmieniłem w furce służbowej na moją na uchwycie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale synek wylękany :polew: :polew: [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:04_________________________________________________ Wiesiek narty jutro? do wisły kajś z kumplami jada- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
świetna fura już widzę go na wiosnę na tych kołach z obszerniejszymi zderzakami na tył s4 tak? czyli wydechy rezasz? a na przód co wpadnie? bo sline idzie na sprzedaż? jakbyś szukał kupca na felgi to jednego chętnego juz znasz PS nie wiesz ile ważą fele?- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Bulczas a Ty jak na dobrego kumpla przystało odwróciłeś się i dodałeś gazu żeby go niepotrzebnie nie stresować że widzisz go jak mu sie furka zdupiła- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna Ty w bazarze napisałeś ze foty zrobisz jak pojedziesz na siłkę żeby niepotrzebnie nie próbowali ceny targować? bo jak co do czego podejdziesz to potencjalnego kupca jak Hej do Cisory :gwizdanie:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
silnik do zrobienia, quattro też ale najwięcej problemu Akjam będzie miał z rezaniem sedana.. tym bardziej że ma ledy w planach- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
mówisz i masz co to dla Akjama - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.