Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
byłem wczoraj, wszystko ładnie pięknie ale piździ nieziemsko to wczoraj było dokładnie tak samo.. cienków -21 na parkingu.. więc na stoku pewnie trochę więcej od 16:30 do 19:30 nie wyjeździłem się w sumie tylko bardziej wymarzłem ale i tak było warto bo praktycznie żadnej kolejki przy takim mrozie hahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry to co jedzie kiery na narty?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki jutro koło 14:15-14:30 wyjeżdzom w kierunku ustronia/wisły na narty... nie chce się kieryś zabrać? Mam 1msce - max2 bo to na tylnej kanapie a jedno siedzenie będzie sklapnięte tylko się ciepło ubrać bo będzie trochę piździało [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 15:30_________________________________________________ no i właśnie.. szukam m4 min. 60-65m kilińskiego/smolna i okolice ew. dąbrówki.. obojętnie czy do remontu czy po remoncie kuchnia koniecznie z oknem i lazienka osobno z wc... raczej wyzsze pietra bo nie lubie widziec cudzych okien jakby ktos cos wiedzial to namiar macie dzieki
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
aaaaaaaaa no tak... sorki Ty o pompce co jest w zbiorniczku pewnie a ja o spryskach myślę sorki za zamieszanie
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ASO to chyba koło 500za jeden na allego szukałem kiedyś ale nie było a jak były to po 250-300pln za sztukę masakra 100 to bym sie nie zastanawiał bo za jakieś 300układ spryskow na lampy (2spryski zbiorniczek i przewody) to brałbym od ręki tylko gdzie to znaleźć
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ni nie piździ i nic mi nie zostało Zależy jeszcze kaj , ale mrozu nie ma W niektórych rejonach mamy np. ~ 25oC Robert... to już wiem kaj najczęściej jest pilno robota do zrobienio :polew: :polew:
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
co tam Badboy słychać? kope lot
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Thom jaki koszt spryskiwacza? gdzie kupiłeś... bo sam bym sobie oba sprawił tylko cena odstrasza jak mam dać 600za oba to mogę lepiej tą kaskę spożytkować
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o zesz dzieciak the best po prostu :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i wypas co to mo? Nic specjalnego, trzeba to dopracować. Teraz mam dwie A4 . 2004rok to już po lifcie więc i materiały lepsze i dokładki pewnie w kolorze :gwizdanie: no silnik i skrzynia wypas więc tam bez skromności... bezawaryjności i zapierdalajności [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________ 3m sie Wiesiu
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
to super Krzysiu jak tylko wroce to bede dzwonil bo narazie to brak cos ladunkow [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________ hehe juz wrzuce zaraz foto [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________no wiec takie cos wpada full podswietlane z chromem airbag on/off ciekae czy da sie to wyrezac zeby dzialalo da radę musisz tylko dokupić ten wyłaczniko włacznik poduszki na kluczyk (montowany w schowku- chyba da się wyrezać schowek pod to )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o ja je_bie takie reklamy to nie ważne o czym są... ważne że są :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:31_________________________________________________ Nasi tam byli genau słychać naszych [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:32_________________________________________________ no to za***iście wybral elegancki i kulturalny silnik i.. nie będzie mu sie fura marasić :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki no i wypas co to mo?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ja mam w 2012 mam więcej dróg bo akurat niedaleko mnie autobanki się budują
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
super furka i świetny kolorek Kolego powiedz/napisz mi proszę jakie kupiłes żarówki - postojówki i kierunki? hidy wkładałeś bo niestety nie wertowałem wątku ja mam zamiar wrzucić hidy no i do tego oczywiście jakieś postojówki i może kierunki przy okazji... mam kompa ze sprawdzaniem żarówek - wywala jakiś błąd? pozdrawiam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3maj sie tam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Taa na pewno, ja odjechałem o 17,25 powaznie bylem jezdzilem i stał na srodku vw turan czy jakis tam [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 21:26_________________________________________________ja bym podzwonił ale nie mam nr od was :gwizdanie: touareg stał- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no spot pierwszo klasa przez jakieś 45minut żech po tesco chodził i zakupy robiłem :polew: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 21:22_________________________________________________ Blant ja dojechałem równo 17:30 i pusto.. dzwoniłem do Wieśka ale tyle co akurat pojechał ;(- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pozdrowienia ze spota :tongue4:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Wiesiu ja bede na 100 ok po prostu pierwszy post dawno nie był aktualizowany więc wolałem się upewnić Kuna ale żeby egzamy były wieczorami czekaj zerkne... nie nie jest ok- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki jutro spot o 17 tam kaj zawsze? wola sie upewnic bo kurde chca być.. Dawno Was nie widziałem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki Pozdrowienia z przeleczy brenner- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
!!!!! Udanej imprezy Panowie i wymarzonego wejścia w Nowy Rok !!!!! - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście