Treść opublikowana przez Stolkien
-
Czy 16" stalowe ET 53 6cali + opony 205/55 wejdą do mnie do B7 ?? hamulce 320mm
dzieki. zobaczymy jutro... ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- napisze co i jak
-
Czy 16" stalowe ET 53 6cali + opony 205/55 wejdą do mnie do B7 ?? hamulce 320mm
Czy 16" stalowe ET 53 6cali + opony 205/55 wejdą do mnie do B7 ?? hamulce 320mm
-
Ciągle świeci wsteczny - włącznik światła cofania?
czujnik zamontowany na skrzyni biegów ... tak dla uzupełnienia:)
-
Skaczące napięcie i załącza wentylator chłodnicy A4 b7 2005
Tak jak na PW. VAG i sprzedzenie wszystkich trzech czujników ( odczyty mogą skakać )
-
Podgrzewacz pynu chłodzącego.
Ja na Twoim miejscu zainteresował bym się podgrzewaczem jaki występuje oryginalnie w A4 b6/b7 montowany w Oryginalnej nagrzewnicy podpinany po lewej stronie koło kolan kierowcy. Gdzieś na Forum jest opis tego ustrojstwa. Miałem takie coś w B6 AWX. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Patrz tu jest http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-elektryczna-nagrzewnica-99896/
-
Skaczące napięcie i załącza wentylator chłodnicy A4 b7 2005
wentylator ma 2 grube przewody + i - dwa pozostałe to sterowanie. myslę że to problem sterownika Wentylatora.
-
Spociki w Kielcach
fajny projekt może być ---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ---------- ASB polecam ...
-
Spociki w Kielcach
Co racja to racja zapraszam na spota do mnie Tadek Kiedy wpada 3.0?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Mancin Kiedy REZANKO???
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jak by Sieman miał Quattro to by się koła kręciły
-
Spociki w Kielcach
był
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
jutro przed wieczorem.
-
Spociki w Kielcach
a ja mam już płyn w zbiorniku od wspomagania... ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- do jutra starczy
-
IGO w rns-e ????
Drążyłem temat PC w RNS-e najtańszy sposób : jakikolwiek PC netbook np. za 500zł. np. touchpanel ze sterownikiem pod USB, - 300-500zł (touchpad trzeba zamawiać na Ebay prosto z Chin... ) sterownik można zmontować samemu (na elektrodzie jest projekt) trzeba to wmontować w LCD i mamy wszystko. teraz tylko moduł do odpalenia sygnałów AV wejściowych do RNS-E - 200- 400zł podłączamy i działa. ekran dotykowy i PC w RNS-E Rozbierałem Ekran z RNS-e bez najmniejszego problemu można zamontować matę dotykową. zwyczajną 2 wektorową.
-
Spociki w Kielcach
no jak ktos przyjedzie...
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Szarpnij za kratkę i wyskoczy, potem 3 śrubki i gotowe. podziękował Uff a już sie bałem, że znowu 2 godz w plecy Zderzak w B7 to ja w 15 min na ziemie zdejmuję... ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ---------- w B6 to była walka...
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
no i tu polegles Marcin:) kiedy zakladam RNSa?
-
bns 5.0 czy Symphony III
RNS-e 1000zl min. nie warte. poza MP3 z kart pamięci nic dobrego w nim nie ma. nawigacja pozostawia wiele do zyczenia. zeby jakikolwiek obraz na tym oglądac. trzeba doinwestowac kolejne 1000zł. ogólnie więcej nie kupię. ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- a nikt nie słuchał BNS 5.0 ?