Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
No to kurna ja o 900 zl mniej.q na allergo kupowales czy w kielcach w sklepie?
-
Spociki w Kielcach
Ja przez ten j**any przepływomierz to zeby jakoś się do przodu przemieszczać to musze do 4000 obr krecic non stop ale i tak 420 km / zbiorniku 48l LPG zrobię. :gwizdanie: To jest eko Driving dopiero Marcin napisz mi na PW ile dawales za napinacz a ja napiszę Ci ile ja dałem
-
Spociki w Kielcach
Jak to z tym spotem? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:15_________________________________________________PS. MArcin TAdek chce Auto sprzedac pogadaj z nim:)
-
Spociki w Kielcach
drogie jak japierdole. THULE MArcin jak sie na B5 przesiądziesz to puszczę na wsi fame że Marcin607 to robi jeden krok do przodu i dwa w ty ł. Weź przykład np. z Grzanka. 2 tygodnie B6 jeździ już myśli o zmianie ale nie na B5 tylko na B7 dokładnie tak jak ja b7 2.0T to jest tooo. ołłłłł Jeeeaaaa
-
Spociki w Kielcach
W kielcach to nie Wiem czy ktos ci sprawdzi ale w suchedniowie to Heniek !oszust! Zolbach ci sprawdzi. Ulica na przeciw FUT-u. A nawiasem to czy. Ten week jest spot na Borkowie. ???? U Tomeczka naszego kochanego?
-
Spociki w Kielcach
Np to git. Ja szach kime u Grzanka
-
Spociki w Kielcach
a KIEDY SPOT?/
-
B6 DIVISION
Ja nie mam s-line a mam taką rozpórkę. chyba mi cośinnego mówiłeś :gwizdanie:Marcin ale o co choo?? bo nie wiem...
-
B6 DIVISION
Nie opłaca się Marcin oj nieee.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
ma kata. ~gaz mu pewnie smrodzi i mieszankę pierniczy. napinacz? jaki napinacz marcin?/
-
Spociki w Kielcach
ja przyjade, autobusem...
-
Spociki w Kielcach
Borków, Borków. :good:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Nie macie może maglownicy do B6 lub B7? poszukuję bardzo pilnie. Może być jakaś wychełtana już, chodzi mi tylko o ty żeby był prosty korpus a nie skrzywiony np. po dzwonie. Generalnie może przeciekać i mieć luzy
-
Spociki w Kielcach
no mozna. ja proponuję "BORKÓW"
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
z jedrzejowie u mnie jest b7 rs4 ale kolor taki blady Blue tez nie bardzo to wyglada
-
Spociki w Kielcach
a najlepiej to podjedź do jędrzejowa. Pan Tadeusz Ci to Ogarnie.
-
Spociki w Kielcach
nowe radio
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Do Bułgarii sie przeciskałem przez karpaty Piękności sprawa. pisk opon w zakrętach, smród hamulców, i ból karku po dojechaniu coś Pięknego...
-
B6 DIVISION
a co ci zalezy. zrób jedno i drugie w kolejnosci klema sofcik
-
Spociki w Kielcach
Tu łelkam
-
B6 DIVISION
Ale przecie Pin jest zgrany z numerem VIN wiec z jakiej racji ma omijać PIN? u mnie jak wywaliło Pin w RNS klemę plus zdjąłem na 10 min i tyle.
-
Spociki w Kielcach
Tadek Piwo dzisiaj?
-
Spociki w Kielcach
Chyba kiepskie miejsce jak na takie pytanie. Zapytaj w dziale B7. Po za tym to silników 2.0 TDI w B7 jest 5 chyba... Więc nikt Ci nie odpowie na tak postawione pytanie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=128515.0 Tu np. piszą duuużo o wadliwych wycierających się wałkach wyrównawczych. Zapytaj gdzieś gdzie mają b7 i oczywiście nasz ulubiony Emot :facepalm:
-
B6 DIVISION
zostaw na zapłonie na trochę. powinno wskoczyć.