Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SotoM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SotoM

  1. SotoM odpowiedział(a) na bialy93 temat w 2.0TDI
    To kup i zamontuj od BRD i masz spokuj...pasi P&P - ludzie zakładają taki zestaw do 1,9pd aby wytrzymywalo fantazje...
  2. ciekaw jestem jakie masz wskazania w blokach pomiarowych grupa 004...
  3. SotoM odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    Zamień wtryski cylindrami - 1 z 2 i 3 z 4 Jeśli się nic nie zmieni- pierścienie Jeśli korekcje się zmienia - pd leżą... Przez wypierdzielone gniazda miałbyś problem z oddaleniem silnika...-tak sądzę
  4. SotoM odpowiedział(a) na Marcinek5567 temat w 2.0TDI
    Tak jest.w zestawie znajduje się bardzo ważny uszczelniacz który trzeba ostrożnie wbijać natomiast w zestawie znajdują się też śruby długie o krótkie to długich nawet nie wkręcaj bo są za długie,ja pompę skręcam na starych śrubach.
  5. G81 znajduje się na Przewodzie paliwowym miedzy filtrem paliwa a pompa vacum
  6. SotoM odpowiedział(a) na Marcinek5567 temat w 2.0TDI
    Pompa do wymiany lub regeneracji -wymiana uszczelniacza ośki... Ja i nich kupuje. http://www.dieselcars.pl/507,p1460182-f009d00069-f009d02009-f009d02804-kpl-naprawczy-uszczelek-pompy-wielofunkcyjnej-03g145209-03g145209c-03g145209d-03g145215a-vacum-pompy-audi-seat-skoda-volkswagen-2-0-tdi.html
  7. Napisane jest z końcówką T szukaj.... Jeśli takich nie znajdziesz a będą z M to bierz z M
  8. 073M nie podlegały wymianie bo były po zamianie konstrukcyjnej jak 073T Choć ja bym szukał T. Z końcówkami np.MX są po regeneracji fabrycznej.
  9. SotoM odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    tłk w GMP -> suwmiarka w dłoń i zmierz ile wystaje tłok po za powierzchnie bloku.
  10. SotoM odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    Zestaw rozrzadu-dobry wybór bierz Co do uszczelki glowicy- tu nie ma znaczenia wysokość glowicy- chodzi o wstawanie denka tłoka w górnym martwym położeniu po za powierzchnię bloku... Uszczelke zakładasz takiej samej grubości jak była czyli masz 3 grubości oznaczone oczkam lub wycieciami.czyli jak masz np z dwoma oczkami to zakładasz z dwoma.zalecana wymiana srub glowicy.
  11. SotoM odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    Ja np pomp ruvilla nie kupuje bo halasuja tzn w czasie pracy silnika na b.j jęczą. Mimo 100% prawidłowego napięcia napinacze + tego wszystkiego że to klient sobie sam kupował części lecz nie obeszło się że gadania i udowadniania- jedn Pan poszedł na układ że zmieniamy pompę na inną jeśli dalej będzie halasowac nie płaci drugi raz za robotę no i niestety wyszło że zapłacił...Ale była cisza.
  12. Skąd pewność że kolega który podarował ci gotowca ma zachowana tabele błędów... Ok BPW vs BPW a skąd pewność że macie sterowniki o takim samym numerze...? Jeśli macie inne sterowniki to tego gotowca możesz sobie zostawić ale na pamiątkę bo nie podejdzie do innego sterownika. Do tego dobre serce tunera który się zgodzi na taką opcję wgrania gotowca.
  13. SotoM odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    Continental pasek Rolki Ina lub febi.pompa hepu skf lub dolz Lub ori rozrząd od Hammera- Ruvilla - Czyli litens czy jakoś tak. Przemyśl rozrządu nie wymienisz jak oleju w silniku więc myślę że tego "kawałka" warto na to poświęcić...
  14. Dpf musisz też udronić fizycznie bo inaczej ci się to zapcha auto straci moc a nawet może dojść stopnia ze odpali na minutę i zdechnie bo spalinami się zdlawi... Był Dpf na wierzchu czemu cegły nie rezełes? Ogólnie ludzie tak robią co w mechanice sobie radzą -jadą w pl do dobrego tunera, on Dpf wywala softowo,gość wraca do chaty i sobie na spokojnie reza wydech...
  15. SotoM odpowiedział(a) na ...radek... temat w 2.0TDI
    To że jest zapadnieta to normalne -ona tak wygląda,ale widać że miałby pęknięcie i na czujniku/podgrzewaczu pozostał czerwony osad-teraz trzeba by było oglądnąć poduszkę czy to z nim olej wyleciał tym czujnikiem czy czasem nie jest to osad po płynie chłodzącym bo.chyba zbiorniczku jest jakby nad lipa zawieszenia silnika.
  16. O sterydach można pomyśleć jeśli silnik trzyma wogle serię, a znając brd zazwyczaj ma problemy z dołem. Jedź na hamowanie 4x4 aby się o tym przekonać.jesli nie ma serii nie to podstawa znaleźć i wyeliminować przyczyny...Bo zakrywanie problemu mapami to o kant tyłka... 2masa ogarnie moc na luzie... Niewiadomo jak ze sprzęgłem ale jesli masz ori nalot to jeszcze wytrzyma te niecałe 200km ze względu na Dpf który pewnie masz jeszcze na pokładzie.
  17. Pyknij wałkiem wydechowym ciut niżej...Co ci szkodzi-a może będzie dobrze. Tu już szukanie... Czujnik temp.plunu Chłodzenia lub może coś z układem paliwowym np słabe ciśnienie paliwa wytwarza pompa w baku co też wpływa na moc silnika.
  18. Chłodzący...przez inny nie ma opcji.
  19. Czyli dałem dobry kierunek...główne panewki.
  20. Nie prościej będzie zapisać kompa i spr.bledy....? Może kwestia wymiany któregoś z czujników lub np przegryziona instalacja...bardzo częsta usterka są zapachanie przewody czujnika różnicy ciśnień -kwestia przedmuchania ciśnieniem skasowacbledy i zrobić wypalanie statyczne. Weryfikacja mniej kosztuje niż odrazu usuwanie scierwa...Tylko pojedziemy z tym do kogoś normalnego...
  21. To że na blokada to dla sterownika nie znaczy że ma prawidłowo sterować silnikiem... Jakie masz wskazania w 004?
  22. Pochwalisz się znaleziakiem?
  23. SotoM odpowiedział(a) na Wichur2 temat w 2.0TDI
    Spr.parametry rozrządu w 004
  24. 300-500pln ale zazwyczaj 300
  25. Może być. Miałem tak u siebie.po wymianie egra problem znikł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.