Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SotoM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SotoM

  1. Do nas podjedź... Www.diesel-inside.pl
  2. Jak się ma piaskarkę czas jest o wiele krótszy i nie trzeba rozbierać VNT w przypadku gdy zdarzy się że tuleja nie chce nam się dać wykręcić...
  3. Do tego pewnie regulacja rozjechana na.maxa... Tydzień temu w identycznym stanie wrzuciłem sprzęgło na złom...jazda na 6biegu była praktycznie niemożliwa...
  4. Na początek podłącz się do komputera obojętnie jakiego skanera i odczytaj jaki jest błąd cała kompletna treść błędu napisz tu i będziemy móżdżyć..
  5. SotoM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    W żadnym przypadku czy to łańcuch czy koła zębate przodu się nie rusza. Jak jest kaseta na kolavh zębatych jest.o wiele szybciej to spe.natomiast na łańcuchu troszkę jest zabawy bo trzeba cała kasetę zdemontować,dopiero jest dojście do zabieraka.
  6. SotoM odpowiedział(a) na Audi_B6_Fan temat w 1.9TDI
    synchronizacja rozrządu jest głeboko w d*pie , 6,0* a ma byc jak najblizej 0,0* jak tak trafisz to masz ideał - jesli dalej bedzie prblem wyciagaj PD i zmieniaj uszczelnienia...
  7. panowie cenniki sa rózne - zaleznosc od regionu PL - ja za wymianę sprzęgła w FWD biorę 350zł .(owszem sa nory gdzie robia za 200zł z rachunkiem). ogólnie czytajac wypowiedzi przedmówców -troszke jest tu nakrecone - w B5 i b6 FWD jest skrzynia na 2uch poduszkach natomiat w B7 jest na jednej poduszce która lezy na alu ławie która dociska tylne poduszki sanek głównych i zeby wyjac ta alu ławe skrzyni na której lezy poduszka trzeba układ wydechowy rozpiąc bo nie ma szans wyjecia alu ławy.- geom nie trzeba robic poniewaz ława 3ma sie na przednich tulejach sanek- tydzien temu sam u siebie robiłem sprzegło - kierownica przed i po w tej samej pozycji. tak wiec jesli za 250zł ci zrobia tak dobrze( ze az tyłkiem wciagniesz przescieradło) - mycie skrzyni,czyszczenie dwumasy itd - to za***ista cena...
  8. zapalające sie ESP moze byc takze od któregoś PD. vag vag vag.....
  9. 03G131501B - to jest EGR - wez w łape przepustnice i porównaj wizualnie ze swoją na samochodzie... ale na pierwszy rzut oka wygladaja bardzo podobnie a nawet tak samo... jaki dokładnie bład był - bo kazdy przeczyta ze klapa ssaca/gaszaca a tu moze chodzi o problem elektryczny - np przepalony bezpiecznik na którym jest przepustnica i wentylator chłodnicy... chyba ze wentylator pracuje jak klime właczysz (nawet na HI) to moze byc problem w silniczku lub płytce w - "module przpustnicy" pół soboty z tym walczyłem... przepustnica raz działała raz nie.
  10. SotoM odpowiedział(a) na borc93 temat w 2.0TDI
    A teraz jakie są ciśnienia sprężania... A wałek rozrządu krzywki i wałek napędzająy PD czop łożysko sprawdzałes? Pomierz czop walka rozrządu od pd 2go cylindera porównaj z 1,3,4tym.
  11. SotoM odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Max 1200zł z uszczelkami i bebechem meleta.przejlada się muszle kompresyjna i spalinowa środek wyważony Przez producenta.
  12. SotoM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    Gniazda nie kupisz jeśli już to cały wałek wyrównoważający z zabierkiem.
  13. SotoM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    O ile serwisant wogle spr gniazdo w walku... Wyjął imbus, wsadził nowy i tyle... Niestety jakiś swiezak musiał to robić...
  14. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    Tak to jest coś takiego... Właśnie z filterkiem. A propo filterka jakiś czas temu szukałem nie mocy w jakiejś audi to miał założony ten tani N75 i metr wężyk podłączony do atmosfery prowadzący na tył silnika zakończony filterkiem jak jest w np crafterach,t4 czy sprinterach - i działało...
  15. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    To pisz/dzwoń do dzik'a pro choice.napewno zrobi Ci fajną cenę z wysyłką.
  16. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    To właśnie jest N75
  17. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    Zegarowo 280tkmRzeczywistość z 350tkm powinno być. Terazjestem po wymianie pompy tandem i sprzęgła...w tygodniu stawiam ją na rolki bo po naprawie auto dostało kurwicy uczę się na nowo tym jeździć...
  18. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    to jak działa to zostaw,bedziesz sie martwił jak bedzie problem-wtedy bedziesz myslał czy usówac,czy go wyprac czy wymienic na zamiennik co zrobiło wielu uzytkowników tu na forum i jedza. ja tez latam tylko miasto i nie mam problemu z DPFem - jak wszystko jest sprawne to dpf sie wypali w kazdych warunkach nie zaleznie czy bedziesz jechał czy stał w korku...jak mu przerwiesz wypalanie to przy ponownym uruchomieniu wykona sobie jak najszybsze zagrzanie silnika i storzy sobie warunki do podjecia cyklu wypalania i bedzie sie wypalał dalej... ja wogole na to nie zwracam uwagi nie przejmuje sie tym dpfem,jezdze własnym stylem i to samo powtarzam klientom co wyzej napisałem - nie przejmowac sie tym poprostu,nie kombinowac - co z tego ze pojedziesz na autostrade i natrzaskasz km - dpf nie ma potrzeby sie wypalac i nie bedzie sie wypalał mimo ze specjalnie jedziesz autostrada...
  19. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    Nie rozpędza się. U ciebie jest ciut inaczej,w etka trzeba zamknąć numerek. W 2,0 krociec czarny to atmosfera która jest zakończona filterkiem a to co jest w ogłoszeniu to do podłączenia jest wężyk. Musiał byś ewentualnie zerknąć do siebie pod maskę.
  20. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    To dobra cena. Rób i będziesz miał z glowy.
  21. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    W intercarsie zamiennik ori w detalu 200zł pierburga. Ten z linka bardzo dobra cena.
  22. SotoM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    Jakies dziwne rzeczy opowiadasz- pompa oleju napędzana jest wałkiem wyrównawczym za pomocą zabieraka. To jak możesz już nie miec wałków.kazdy BPW ma walki.
  23. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    Wężyk od gruszki przy turbo. Skoro to występuje sporadycznie to zainteresował bym się podcisnieniowym elektrozaworkiem N75 ten z białą główka z przodu silnika przy rozrzadzie...one się piernicza. Polecam zamienniki pierburga nowe nie baw się w używki no nie dojdziesz do ładu.
  24. SotoM odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    dla mnie to wygląda na uszkodzoną "gruszke"podciśnieniową przy turbo- pęknieta sprężyna w środku i nie otwiera VNT przy zdjeciu nogi z gazu co powoduje napieranie ciśnienia doładowania na wirnik kompresyjny...sprawdź czy gruszka pracuje w pełnym zakresie.
  25. SotoM odpowiedział(a) na witjacrf temat w 2.0TDI
    W jakim czasie przybyło te 2mm na miarę? Może być winna pompa tandem Wtryski leżące jak również stan uszczelnień i samych gniazd No i Dpf jego stan sprawdzał ktoś kiedy się wypalał jego zapelnienie....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.