Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
[ALL B7] sprawca bez OC,poszkodowany ma AC i jest podwójnie poszkodowany:(
to ci się narobiło i po co wykupiłeś AC widziałem jeszcze przed wyjazdem twojego paździocha - miałem kiedyś taką samą obcierke poprzednią B7 i koszt naprawy był 15tyś w ASO u grobla, najlepsze to jak pojechałem na oględziny do ubezp z OC sprawcy to PZU wyliczyło mi na 4,5 tyś , wkur....wa takiego złapałem że ich ukarałem ASO - rzeczoznawca dając mi wycene zaczął się tłumaczyć to mu przerwałem i powiedziałem że przez jego wycene firma poleci na koszta, bo gdyby dali mi 10 tyś to zabrałbym kasiore i zawinał kite :gwizdanie: a dodatkowo wziąłem auto zastepcze na ponad 2 tygodnie z SIXT i doszło chyba kolejne 2 tyś
-
[ALL B6] Klamka kierowcy
super pomysł z tą klamką - chyba skopiuje po tobie jak będzie trybić teraz masz autko w hali czy na zew? moje schowane
-
[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek
nie widziałem wcześniej twojej furki tutaj a wypasik powala przebiegi robisz ja jestem kozak przy tobie rocznie max 15tyś :> dotychczasowe mody jak tylko ta felga na biało zastanawiam się czy nie będzie zalatywać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonio dla ciebie jaki rozmiar?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jesteś wielki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aha taki misz masz :> ja bede wstawial 4x20mm na 245/40/18 et53 chyba bedzie si co? opona jest szersza i boje sie wiecej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wracam dopiero 6 marca [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 14:24_________________________________________________na swoim pazdziochu bedziesz odsuwal 17 czy 18" jakie et?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ty co bedziesz odsuwal? zle czytosz miedzy wierszami tak szybko mnie nie zwolnia mialem na mysli ze nie musze juz szukac kto to mial i kto mi to mowil
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o wlasnie olo tak ma thx dobra jestem w domu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To może lista: 1. ZuKeRs - 1 kpl - 20mm 2. Tomeks - 3 kpl - size? 3. Antonio - 1 kpl - size? 4. Bieniek - 1 kpl - size- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Artur jakiś czas temu pisaliśmy na temat dystansów aby zamówić u Piotrka Zbliża się koniec zimy czas przygotować setup Ja pisałbym się na 4x20mm- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kupilem to w Norwegii razem z klatka dla psa. Wiem ze w PL tez sprzedaja podobne. Fajne mocowanie, mata sie rozklada, latwa w czyszczeniu i zabezpiecza zderzak przed uszkodzeniem. [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 09:52_________________________________________________A btw niedlugo do kolekcji dolaczy juz dlugo oczekiwany i jedyny w swoim rodzaju SV Paul Dalton's Crystal Rock Dzięki za odp, muszę lepiej poszukać bo jakoś na alle nie znalazłem a moja labradorka nie słucha się jakoś jak mówie do niej aby nie rysowała zderzaka podczas wsiadania i wysiadania- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
super pomysł z tą nakładką na zderzak możesz podpowiedzieć gdzie zakupiłeś- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak już tak patrzysz to poszukaj 3.0 avant w automacie może być uszkodzona tylko lekko lubie takie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kij z tym przebiegiem - szkoda że golas, wróciłem z psem ze spaceru ku...a jak zimno- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spot bez wladka tylko nie to ;( alona smutna, browarka brak itp- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tam u ciebie to dolina wiecznej mgły - jak jeżdże w te okolice to znajomków to zawsze trafiam na mgłe- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wladimir cos dla ciebie http://allegro.pl/audi-a4-b6-3-0-v6-01-04r-oslona-kierownicy-i2021703628.html pod tempomat na 99% widac na zdjeciu glebokie wyciecie ps: moje cęgi do cięcia zostawiłeś u olka czy masz w swojej skrzynce [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 15:02_________________________________________________ na bank wiecej pali na tempo - lux z jazdy cos kosztuje- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
thx za spota :> jak zawsze było :polew:- Ulubione piwo!
Ciechan Pszeniczne - polecam- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ładne kwiatki piano listwy jakie igły moje lekko zoorane ;(- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mylisz się - nie w dsg chyba ze ktos czerwonym mazakiem se dopisal- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://allegro.pl/audi-a3-8p0-sportback-dsg-galka-mieszek-biegow-i1990559396.html ta jest gladka http://allegro.pl/galka-biegow-audi-rs6-s6-a6-s-line-q7-i2029461515.html bierz tą, [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 22:58_________________________________________________to prezent, musi być igiełka, bierz tą od rs6 [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________ czają się brata Olka - Zoltara jeszcze brakuje - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia