Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. Witam W moim przypadku byla troszke inna historia ( mialem fotele przednie sport sterowane elektrycznie a kupilem fotele przednie sport manualnie sterowane) dlatego przekladalem tapicerki. Jednak to co zauwazylem wykonujac te rezanko to fotel elektryczny ma inny stelaz siedziska wraz z silownikami a niezeli fotel manualny - to jestem pewien na 100% ze nie przelozysz manuala stelaza pod elektryke - wiec tutaj polecam kupic ci wersje sport ale juz ze sterowaniem elektrycznym. Dodatkowa pewna informacja - stelaz manualny nie posiada miejsca ori do zamocowania modulu pamieci foteli - to szczegol bo mozna go zawsze jakos indywidualnie zamontowac ale sam fakt. Milego rezank
  2. Szukam lusterek zew fotochrom z pamiecia i cos nie moge znalezc Najwiecej ile znajduje to w kostce 16 pinowej 10 przewodow - mozesz powiedziec prawdopowdobnie jakiej funkcji lusterka nie maja? - sprzedawcy zarzekaja sie ze sa skladane, podgrzewane no i maja ta czarna uszczelke czyli fotochrom. Najwidoczniej brak pamieci a moze jest mozliwosc dolozenia tej funkcji w samym lusterku? Z gory dzieki Bart-S
  3. Moge podpowiedziec ze kiera od B8 pasuje do B7 p&p. Zrobilem w swojej taki wlasnie modzik zmieniajac czteroramienna na trzyramienna
  4. Zaje....... dzieki Poszukiwania czas zaczac - allegro [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 02:07_________________________________________________8E2 959 801 F czy takie silniczki podnoszenia szyb beda pasowaly do B7. 4B0 959 760 C moze wiesz czy ten sterownik pamieci ustawien foteli/lusterek od A6 moze pasowac - ma dwie kostki niebieska 32 pin, czarna 12 pin. Co to oznacza 8E2 - o dwojke mi sie rozchodzi rzecz jasna. Pytam sie ciebie bo zauwazylem ze jestes mega rezacz. [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 02:28_________________________________________________Jeszcze jedno pytanie Czy konieczny jest pelen komplet fotochromu??? - chce wstawic wstepnie tylko lustra zew, bo narazie mam problem ze znalezieniem lusterka wew fotochrom bez czyjnika zmierzchu/deszczu. Pozatym podlaczylem juz xeny pod normalny przelacznik swiatel bez opcji auto i narazie nie chce mi sie go zmieniac. dzieki
  5. Dzieki Kurcze drogo wychodzi sztuka 324.90 . Musze jednak szukac kompletnego zderzaka s-line B7 pod xenony. Chce sobie zrobic pakiet zew s-line .
  6. Witam Moze mi ktos pomoc jaki jest numer ori spryskow do B7. Z tego co czytam na forum inne sa do B6 i inne do B7.
  7. Jeszcze jeden szczegol dotyczacy tego moda. Jaki jest numer lusterek zew w pelnej opcji, tj: skladane, fotochrom i z pamiecia polozenia do wersji B7, mysle ze od B6 bedzie takie same, wiec ktorekolwiek. Dzieki
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122143.msg1457405#msg1457405 Tutaj znajdziesz info jak rezac
  9. To nie do konca prawda ze niema. Tak sie sklada ze w audi jest elektryczne podgrzewanie przedniej szyby tylko ten dodatek ma moze 0.01% aut na rynku. Spojrzcie jak wymodzil WRClaguna swoja B6 - szyba jest ta sama co do B7, przy ostatnich modach wstawial wlasnie szybe przednia.
  10. kupilem wlasnie taki bagaznik bazowy ori audi do sedana. Wszystko smiga p&p
  11. super opis, szacun Jedna informacja mi umknela gdzies i nie moge znalezc. Mam fotele orginalnie zainstalowane elektrycznie sterowane ale nie posiadaja funkcji memo ;(. Jesli dobrze rozumiem do kompletu jaki wypisales jest potrzebny rowniez jakis modul memo pod fotel kierowcy. Jesli tak to czy znasz jego koszt i numer seryjny? No i jeszcze jedno pytanko. Nie rozumiem watku dotyczacego silownika podnoszenia szyb, czy to ma jakies znaczenie w calym systemie jaki model tego silownika, przeciez ustawiam memo dla fotela kierowcy (tylko chce dla fotela gdyz lustra sa standardowe i niema kasy na skladane) a nie dla szyb. z gory dzieki za pomoc [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 05:09_________________________________________________kurcze niedoczytalem do konca uwaznie. Ten modul o ktory sie pytam to jest to 8E0 959 760 – sterownik pamięci ustawień lusterek/foteli [1498zł ASO // 100-200zł allegro] - correct ?? No i silownik szyby jesli dobrze rozumiem jest potrzebny aby wykorzystac jego do podlaczenia przyciskow zapamietywania polozenia - corect ?? Sorras za glupie pytania ale pierwszy raz bede zabieral sie do tak powaznego tematu a juz sporo modzikow zrobilem w swojej sztuce. Jak skoncze wrzuce foty. Z gory dzieki za odp Bart S
  12. Wlasnie jestem na etapie kompletowania do swojej B7 2.0 tdi oczywiscie wszystko chce w ori no ale mam zagadke , moze ktos pomoze. Czy ktos wie ktory komplet powinienem kupic? pierwsza opcja - http://allegro.pl/item1163094941_audi_a4_b6_b7_8e0_zbiorniczek_spryskiwacza.html druga - http://allegro.pl/item1171137169_audi_a4_b7_zbiorniczek_spryskiwaczy_xenon_ksenon.html Dzieki
  13. Sprawdzcie filtr kabinowy ktory znajduje tuz przy podszybiu po prawej stronie. Po sciagnieciu obudowy gornej powinien byc widoczny filtr kabinowy a na nim specjalna rynienka ktora wlasnie woda splywa na zewnatrz, a jesli niema to do srodka auta - moze cieknac we wszystkie strony czy to z tylu auta czy to z przodu, jak i lewa i prawa strony!!!!! Naprawde na poczatek warto to sprawdzic, koszt maly, pracy malo a usterka niemila.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.