Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Rodzice robią sobie imprezę na rocznice ślubu no i akurat w piątek odpadam. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 23:09_________________________________________________No ale odzim, gratulacje. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ło karwa, kogo ja widze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, jesteśmy z Toba. Adek, dobry.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale przysłodziliśmy Oziowi, mam nadzieję, że nie doprowadziliśmy go do nocnej zmazy.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Co to znaczy wracać ciurkiem? Oziu, kurna, stęskniłem się za Tobą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Powinni zacząć produkcję A4 z RWD.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj Morcin, nie marudź, wszędzie są jakieś przestoje.
-
SPOTY RADOMSKIE
no to juz macie konkretna ekipe. Przyjezdzajcie na spoty, albo zapraszajcie nas.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zrób mocną ekipę z Kozienicach to czasem was odwiedzimy.
-
Audi czy VW?
Kurde, no faktycznie tak może być..
-
SPOTY RADOMSKIE
W sumie to niewiele mniejszy od naszego, ale ciii.
-
Audi czy VW?
To już wolałbym przerobić tył - przynajmniej jakby ktoś jechał za mną to by myślał, że to A4.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie przejmuj się, wiedzieliśmy o tym.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie mów głośno takich rzeczy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem, może wujo z jakimś kolegą przyjedzie..
-
SPOTY RADOMSKIE
ee, no to przyjedziecie, coo?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, teraz buta zobaczyłem, ale tej nogi to nie widzę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryń, co przedstawia Twój avatar??
-
SPOTY RADOMSKIE
Umowa już jest? Przyjeżdżajcie na spota. Aa, no skoro nie ma dzisiaj pijaństwa to ja se już zorganizmowałem pijaństwo w innym miejscu i pewnie nie odjadę dziś ze spota jako ostatni... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ooo, wujo jakiegoś kulege przyprowadził.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, autostrad też jak nie było tak nie ma...
-
SPOTY RADOMSKIE
A ze mnie to taki kibic, że nawet nie wiedziałem, że jest mecz.
-
[ALL B7] Antena radio / gsm
Podłączam się do tematu: Na czym dokładnie polega działanie wzmacniacza/antenki GSM? Też często gubię zasięg w trasie i jak można to polepszyć?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, pewnie nie przyjedziesz, bo będziesz pił.