Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjedź z żoną.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Koniec fałszowania liczników w autach
A co ma ściąganie do kręcenia? W Polsce też można nabijać kilometry..
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Widzę, że ostatnio w modzie któtkie rapory typu "śpię", "zief" itp. A więc: Śpię... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Co je Miś Uszatek na kolację? Pora na dobranoc...
-
SPOTY RADOMSKIE
No nareszcie ktoś się odezwał. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No i dobra. No to w sobotę grilujemy na tarasie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Weźta się zorganizujta kto gdzie idzie, bo jak nie to ja się nie ruszam z domu i tyle.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosz k**wa witki mi opadły. Samochód jest ciemny - jakiś taki chyba granatowo-śliwkowy. Tak czy siak to bardzo brzydki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po Tobie się tego nie spodziewałem. Kuzyn se remontuje golfa i chce pomalować zaciski. Czym najlepiej?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwaga, burza mózgów: Na jaki kolor pomalować zaciski i bębny w starym golfie?? Wg mnie najlepszy będzie czarny lub srebrny - który z tych?
-
SPOTY RADOMSKIE
u nas pakiet obowiązkowy piwo i kiełbasa :kox: Namówiłaś mnie. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
U kogo droższe bilety?
-
SPOTY RADOMSKIE
Podobno parkingi mają sięgać aż do zalewu na Borkach. Co do grila - ja oczywiście mogę być palaczem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak tu do was zaglądam to i mnie się chce spać.
-
SPOTY RADOMSKIE
To czego mylita. W piątek jestem na całym spocie. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Aaa, bo AJERSZOŁ jest, taak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba wszyscy przekwitacie czy tam coś.