Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nooo, myślę, że jak jeszcze wytłuścisz to i dasz na czerwono to ekipy nie trzeba będzie długo zbierać...
-
SPOTY RADOMSKIE
No jak to co? Każdy niech kombinuje szofera.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. Chodzi o to, że dziś na poważnie rozmawialiśmy o tym.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, Brynia dziś zaproponowała, żeby w piątek przyjechać bez samochodów. :gwizdanie: Podobno będzie wizytacja z Warsiawy.
-
SPOTY RADOMSKIE
wujek, czekamy na Adriana.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tylko nie zrób jej krzywdy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Do mcm'owego kotła..? Tak przy pędzlu?? :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć wujek. Uważaj dziś na Ozia, bo jest po czterech piwach... Oź, dla Ciebie podobno jest zarezerwowana kotłownia... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziek, widzę, że jesteś już konkretnie rozmiękczony. Idź spać, bo jeszcze głupot nawypisujesz i będziesz miał rano moralniaka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, myślę, że jak walniesz jeszcze piwko to akurat ładnie Ci się zaśnie, więc zrób to dla mnie. Cześć Madasie. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, wypij jeszcze ze dwa, bo mam Cię już dosyć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, czego tak ryjesz?
-
SPOTY RADOMSKIE
OZIEK, k**wa, TO ŻE LUBISZ SE WPYCHAĆ PINKIEGO W TO NIE ZNACZY, ŻE INNI TEŻ TO LUBIĄ!! :ranting1: Koniec tematu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, robisz się niesmaczny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy masz też pomysł na logo??
-
SPOTY RADOMSKIE
Warto pomyśleć o logo radomskich spotów.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
BTW fajne macie to logo i podpisy. :th: W Radumiu trzeba też cuś pomyśleć.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
JOŁ JOŁ MADAS FAKAS.
-
SPOTY RADOMSKIE
Linka nie trybi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Szukasz koleżanki dla swojej pupy??
-
SPOTY RADOMSKIE
"Fajna doopa, szkoda, że nie jest chłopcem."
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio już dawno odkrył, ale żebyśmy nie doznali szoku to powoli nam dawkuje takie nowinki. Teraz że niby przypadkowo przeglądał profil 13latki... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
To kiedy robimy remont?? http://www.youtube.com/watch?v=hc9_9TijGaM ]A co do rezania samochodów to jutro będę rezał swojego robola. Spaliła mi się żarówka. W garażu zerknąłem czy da się to bez problemu wymienić no i okazało się, że nawet nie muszę jechać do serwisu...
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim, jak powiesz, że tak to wtedy uzyskasz pomoc.