Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Postaram się urwać jak najwięcej z ceny i chyba łyknę to auto. Wyglądem nie powala, bo to zielona butelka - nietypowy w Polsce kolor, ale za to wygląda niepozornie i to też się dla mnie liczy. Mechanicznie wiem, że jest to igła. Na dzień dobry do wymiany rozrząd, na który facet opuszcza 3000 zł z ceny wyjściowej. Wiem też, że była naprawa drzwi robiona w Szwajcarii kilka lat temu. Przebieg spory, bo prawie 300.000 km, ale przynajmniej prawdziwy. Auto tanie, bo zakładam, że do zapłaty będzie jakieś 12.000 zł (2002 r.). Chyba dobry wózek na zimę i do parkowania pod blokiem.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O, u mnie też. Mam okazję tanio kupić A4 B6 3.0 Q w super stanie z pewnego źródła - w sam raz na zimę. Brać?
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Trzymam za słowo. Nie wiem tylko co to RHD. A moskal to coś ściemnia. W podpisie ma zdjęcie eSy - na spota masz takim przyjechać. ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Nie bój, nie bój, nadrobimy.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Stara gwardia jest w rozjazdach, więc trzeba czekać do świąt. Możemy zrobić małego spota na tygodniu, tak żeby Moskal się załapał. Kto się pisze na przyszły tydzień? Aha, Moskal, jest taka tradycja, że jak ktoś nowy przyjeżdża to zawsze upalam jego samochód. Nie możesz się wyłamać.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Aa, ja nie w kursie.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Rolowałeś?? Znaczy się miałeś dachowanie? Polecam warsztat kudłatego.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bielun, jestem za.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie ma sprawy. Jutro zabiorę ten prostownik i odezwę się po pracy. Przyślij mi swój nr na PW, bo nie wiem czy mam aktualny.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Szkoda, że wcześniej nie napisałeś. Mam prostownik w pracy. Jeśli Cię to urządza to jutro przywiozę. Ewentualnie służę swoim prądem z auta, ale nie mam kabli.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jeszcze można się przychylić do Baru Azjatyckiego Thang Long na Traugutta. Wystrój lokalu nieciekawy, ale gotują smacznie i robią dostawy do domu. Może być ryzyko, że trochę rozboli brzuch, ale to pewnie trochę z przejedzenia.. ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ---------- Lubię też jadać w Green Zebra na Focha (wegetariańskie, ale bardzo smaczne i sycące posiłki) lub w Rabarbarze na Moniuszki (szybko, miło, rozsądna cena). Jak lubisz steki wołowe to musisz jechać do Bankruta na Kielecką. ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- O, Matrioszki nie znam. Muszę ją sprawdzić. ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- Moskal, a najlepsza pizza w mieście (nie sieciówka) to w Teatralnej na Żeromskiego. Ten lokal naprawdę polecam. Poza tym możesz sobie pobrać aplikację Radom Mobile, jeśli masz smartfona - czasem się przydaje. ---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ---------- Jeszcze mi się coś przypomniało - Naleśnikarnia Naleśniki jak SMOK - na Żeromskiego. Właśnie się zrobiłem głodny. ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- Jeśli lubisz eleganckie restauracje na bogato to wdepnij do Pasji na Słowackiego. Moskal, jak obskoczysz te wszystkie knajpy to pomyślimy o następnych.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tamten bar jest obleśny - kiedyś tam przez pomyłkę zjadłem. Na Sienkiewicza jest nawet smaczne Chińskie Jadło - robią też dostawy do domu. Albo Japońszczyzna na Struga - Sushi Room - robią dobre sushi i nie tylko. Polecam.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moskal, spoty zawsze są w piątki, ale można zrobić jakiś wyjątek. Możemy iść na tygodniu do jakiejś knajpy.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wiesz, jest szansa, że zabiorę Cię też na pierwszego spota radomskiego. A grubaskiem w dresie się nie przejmuj. Prawdziwi dresiarze już wyginęli. ---------- Post dopisany 03-12-2013 at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 21:33 ---------- W czwartek może sypnąć. Ciekawe czy się sprawdzi.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moskal, a pamiętasz z kim pojechałeś na pierwszego spota warszawskiego?
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moskal, a co robisz wieczorami? Zwiedziłeś już Radom?
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    U nas, w przeciwieństwie do reszty kraju, nie kradną. A grubawy typ w dresie pewnie chciał być miły, a Ty już go za złodzieja bierzesz.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Znaczy się nie zaprosili, czy sam zrezygnowałeś?
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nigdy nic nie słyszałem o hurtowni TIM. Teraz masz pracę pewniaka, a w tej hurtowni może być różnie. Pensja przebija tę z obecnej pracy?
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Sypnie śniegiem w nocy?
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zachowujesz się tak, jakbyś w swoim mieście nie miał takich ulic.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W przyszłym roku, ten "nasz za***isty" przejazd kolejowy doczeka się budowy wiaduktu w ramach przedłużenia ul. Młodzianowskiej. Skoro Twój pojazd nie może pokonać zwykłego przejazdu kolejowego to ratuje Cię tylko przejazd przez ul. Grzecznarowskiego.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Udało mi się zmienić, działa i nawet bardzo dobrze wygląda. Wielkie dzięki.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W Anonse.pl na pewno znajdziesz jakąś garsonierę.
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na długo? Za ten wpis na FB jesteś tu spalony, Stary Moskalu.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A co budujecie w Radomiu? Na długo? Od kiedy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.