Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie mów takich rzeczy, bo zainspirowany studiami wuja postanowiłem prześledzić wątek kielecki i zapowiedziałem im nalot z Radomia. http://www.a4-klub.pl/smf/swietokrzyskie/odp_spociki_w_kielcach-t17637.0.html;new[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 11:56_________________________________________________ A co wczorajszy wieczór ma do tego?? Twój partner był u Ciebie na noc?
-
Spociki w Kielcach
Hej hej, organizujcie jakiś spocik, najlepiej w któryś piątek, bo Radom chce Wam zrobić nalot.
-
SPOTY RADOMSKIE
No wiesz, jakbym studiował w Kielcach to też bym późno wstawał, ale że studiuję u Skłodowskiej w Lublinie to muszę wstawać raniutko. Chociaż dziś to przespałem wschód słońca i później już nie mogłem się zwlec z wyrka, bo słońce mnie zaczęło rozklejać.. :doh1: Po zimnym prysznicu temperatura mojego organizmu* wróciła do normy. _________________________________________________ *) Jestem przekonany, że przeczytaliście "orgazmu"...
-
SPOTY RADOMSKIE
Halo, Poświęciłem się i przeczytałem Wasze wypociny.. wuju, gratuluję przystąpienia do RFS. :th: mokom, nie pijemy w piątek, bo ileż można. reszta, jesteście zajebiści. :> Idę na spóźnione sniadanie. Do później.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie, ale ma 2x2. Dobra, idę spać, bo powoli robię się głodny, a przy stanie mojego mięśnia piwnego jedzenie nie jest wskazane. :> To dobranoc dzieci, bawcie się dobrze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zazdrosny?? Nie martw się, łączy nas tylko to, że sie wpiujemy na listę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie, ja studiuje w Lublinie, ale jeżdżę do Kielc wpisywać wuja na listę.
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra wuju, za to dam Ci się w piątek przejechać moją dwukukłą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano taa, zapomniałem. Przecież wpisujesz mnie na listę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładny psinek. Jaka cena? Też planuję kupić psa i biorę pod uwagę właśnie malamuta. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
A to gdzie Cię wywiało?
-
SPOTY RADOMSKIE
25 km dziś zrobiłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, Ty draniu, nie chwaliłeś się, że masz randkę. :bicz3: Przystojny chociaż??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio podobno różne rzeczy umie robić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie można, dlatego naślę Ozia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuszna decyzja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Po huk się udzielasz jak nie wiesz o co chodzi?? Mam Ci zrobić obore w Twoim wątku??
-
SPOTY RADOMSKIE
Po huk się udzielasz jak nie wiesz o co chodzi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Suli, Ty to bez pytania możesz podjeżdżać. :th: Krzyniek, a Ty... a niech tam, Ciebie też zapraszam.
-
SPOTY RADOMSKIE
:!: Czytajcie to i wpłacajcie zaliczki! http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_ogolnopolski_pila_2009_poezja_zlotowa-t77248.615.html
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Rozumiem, że liczy się data przelewu, a nie zaksięgowania..? :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Aha, czyli nie jadziesz..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, a Ty jadziesz??
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Słuchajcie, zaliczkę wyślę w piątek, czyli dokładnie 22go. Mam nadzieję, że organizatorzy biorą pod uwagę opóźnienia przy księgowaniu pieniędzy...