Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie dziwi mnie to jakoś szczególnie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale priorytetów nie da się przestawić. :gwizdanie: Jeździsz na warszawskie spoty i jeszcze nie nauczyłeś się chodzić w dresie..??
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, co do grilla to się jeszcze zastanowię. Wiem na pewno, że na 1go i 2go maja mam już plany..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oglądałem koncówkę, więc tak naprawdę nie wiem czemu Kubica był tak daleko..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten jest lepszy:
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie. Wstałem 10 min temu. Ooo, woda się w czajniku zagotowała - ide se dzbanek herbaty zrobić...
-
SPOTY RADOMSKIE
Brywieczór. Ja to idę spać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ogólnie dbam o samochody.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. Użytkowe samochody rulez.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie, po prostu cytryna obliczona jest na max 4 lata.
-
SPOTY RADOMSKIE
Do ślubu to z cytrynki dezel zostanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie, po prostu żona będzie jeźdić Avantem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja jak będę kupował Audi to tylko sedan.
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdyby nie to, że cytryna jest nówka to bym się ostro zastanawiał...
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, czy to znaczy, że dziś nie przejadę się Turbawką?? Na spocie oczywiście będe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie, ja tu dzielnie oglądam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze mi imponowała Twoja błyskotliwość. [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 13:24_________________________________________________Pany, wstawta jakieś zdjęcie golizny, bo moja A. chce zobaczyć co ja oglądam na tym forum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WOW To jest mocne: http://www.youtube.com/watch?v=EpD1mCnP6zA&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Świetny ten filmik. Dałem się nabrać. :th:
-
Czy opłaca się kupić te felgi na handel ?
O ile już ktoś, po przeczytaniu tego wątku nie kupił ich na handel..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, kurfa, śpisz??
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie trzeba. Został mi taki trójkołowiec po moim siostrzeńcu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Świetnie pasował do kurtki.
-
SPOTY RADOMSKIE
To było kiedyś moje marzenie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na Torwarze by był TORWAROWYM SKRYTOŻERCOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!