Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A propos wudziszu - jest info w warsiaskim wątku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajta, żeby o tych waśniach, jakie ostatnio miały miejsce na forum całkiem zapomnieć to zapraszam na wódkę jutro w Radomiu.. Ja stawiam, :gwizdanie: kto przyjeżdża?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale tu dzisiaj ruch. Ja obowiązkowo przyjeżdzam i mam nadzieję, że będzie minimum 10 herbat. Raggaman, Ty naprawdę chcesz do nas przyjechać?
-
SPOTY RADOMSKIE
stykac to ja się mogę ale jedynie z Brynią noskami Ja nie o stykaniu tylko ścinaniu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema, przywitać się możesz. Nawet posiedzieć też możesz tutaj, pod warunkiem, że z nikim się nie zetniesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko, dla mcm'a to przecież po drodze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byle tylko nie przeszła na Radom tak jak Suli tutaj straszy. Al_Capone, myślę, że takich wolnych amerykanek się w tym wątku nie uniknie, co z resztą widać po Twoim poście. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm musi zrobić tak, żeby po wszystkich miał po drodze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już nie będzie wolnej amerykanki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, to już wiemy kto po nas wszystkich przyjedzie. UWAGA! Adresy zamieszkania przesyłamy do mcm'a na PW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, uratowałeś SPOTY RADOMSKIE przed zagładą. :th: Chyba wszyscy wygłodniali, coo?
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja walczę z alkoholizmem - piję więcej, żeby inni mieli mniej.
-
Ekologia
Turbiny wiatrowe pokazują się wszędzie, a co najlepsze sporo prywaciarzy zaczyna je stawiać na swoich posesjach (nie koniecznie te duże śmigła).
-
SPOTY RADOMSKIE
Pod warunkiem, że ktoś dowiezie Cie na dworzec.. Nie no, jeśli trzeba to PW i się jakoś dogadamy...
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, odebrałem Cytroneta i tym chciałem przyjechać, więc akurat po 3 krówki mogę podjechać. Pasuje?
-
Ekologia
Fajne to. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
No jak ma być komplet to i ja oczywiście zawitam. Bryniu, jeśli będzie trzeba to Cie zabiorę. Jakby coś to dzwoń. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Spamery jedne nie mogą sobie przerwy do czwartku zrobić..
-
SPOTY RADOMSKIE
Masz misję - zagarnąć Konrada na piątkowy spot.
-
SPOTY RADOMSKIE
A może się znacie osobiście?
-
SPOTY RADOMSKIE
To ciekawy pomysł. Mogę być szoferem. [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:57_________________________________________________mcm, zajmij się KONRADEM.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry Adecneło Ja fure jutro odbieram, więc na spota przyjadę za tydzień.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja ostatnio za dużo alkoholu przyjmuję, więc też wolę tea.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czytałem - brzmi nawet wiarygodnie.