Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom, nasza wspólna koleżanka pracuje w Anonse24. Micam, na ZUS nie ma co się oglądać, więc opcje są dwie - albo tyrasz i budujesz kapitał, który wygeneruje Ci co miesiąc jakąś sumkę w postaci odsetek, albo dogadujesz się z dziećmi, żeby dawali Ci kieszonkowe na piwo jak już przyjdzie czas emerytury.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, jest nieczynne lotnisko, na którym odbywają się różne imprezy motoryzacyjne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Skromne 320, E30, 1989 r. Ale nie mam czasu nią jeździć, więc w tym roku najprawdopodobniej ją sprzedam. Auto jest wybebeszone, ma dwa kubełki, kierownicę sportową i pasy szelkowe. Idealnie nadaje się pod SWAPa. Myślę, że jeszcze ze 2-3 razy wybiorę się na jakąś pojeżdżawkę w Ułężu i auto będzie do sprzedania.
-
SPOTY RADOMSKIE
Może być o Beemach. Chyba że znów wracamy na temat dzieci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dlatego ważne jest budowanie swojej emerytury. Shit, o czym ja tu gadam. Lepiej porozmawiajmy o Audicach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, ale przynajmniej jest jakaś nadzieja, w jakimś stopniu możesz tym sterować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Micam, dzieci to inwestycja. Wyrezane auto nie przyniesie Ci kapci, ani nie zarobi na Twoją emeryturę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cena może być w ojro, a wypłata to już zależy od kursu w danym miesiącu. BTW, micam, jak już zrobisz sobie dzieci to wtedy się kapniesz, że rezanie auta to jakieś nieporozumienie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niż demograficzny jest, więc niech się spieszy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem, czy jesteś gotowy zapłacić odpowiednią kwotę, która by mnie zadowoliła za pilnowanie cudzych dzieci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj cały dzień robiłem za niańkę. Kurde, nadaję się.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, posikałem się. PARANIENORMALNI KRYSPIN-KOŃ - YouTube
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamięta ktoś? Radom: Co szybsze, audi A4 czy ford mustang? Zobacz pojedynek (wideo) - 14 lipca 2009
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, no przecież, że kudłaty robi takie rzeczy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba nikt nie polerował felg.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja kompletnie zapomniałem, że dziś piątek, ale i tak bym nie mógł przyjechać. Ale w święta przyjadę.
-
SPOTY RADOMSKIE
The a4, chyba przy rondzie na rogu Mariackiej i Narutowicza jest dobry fachowiec. Ale niech ktoś jeszcze się wypowie, bo ja nie jestem w kursie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radumiu? A gdzie to jest? Jak znajdę chwilkę to i ja podjadę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wow, słuszny rozmiar. To zależy czy do sportu czy na co dzień.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tam gdzie zawsze, ale już poczekajmy do świąt - będzie więcej ludu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Łemcełem, pisz, że jutro spot, może tym razem o 20.00 to zdążę wykąpać Dzidka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopy, może jakiegoś spota jutro zrobimy?