Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szykujecie się do spota? Bo ja tak. I jakoś tak dziwnie przed dzisiejszym spotem czuję motyle w brzuchu... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kubica uratował honor.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry sposob na zemste - przykleic komus taka flage. EDIT: BTW ktos mial dobry pomysl z tymi flagami i pewnie zgarnal konkretne pieniadze. Na tym jest spokojnie ponad 1000% przebitki. Wczoraj w Radomiu flagi na samochod kosztowaly 12zl, dzis w Wawie 35zl. Mysle, ze koszt wyprodukowania to jakies 2zl.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedzialem ze mozna na was liczyc i pomagacie sobie w takich tematach ale spokojnie sam sie z tym zmierze dziekuje za propozycje heh cosik mi się wydaje że co to niektórych będzie lączyć nie tylko miłość do a4 :gwizdanie: :gwizdanie: Mozliwe, ze niektorych tak - skoro padaja takie propozycje to moze ktos sie kiedys skusi. Chociaz w przypadku konkretnej propozycji onego to musialby byc ktos bardzo slepy albo zdesperowany...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedzialem ze mozna na was liczyc i pomagacie sobie w takich tematach ale spokojnie sam sie z tym zmierze dziekuje za propozycje heh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierd.lita pany. Krzyniek, nie zapominaj, ze cały czas jestem w podobnym kryzysie co ty, raggaman, pierd.lisz. Adecneo, ty też pierd.lisz. Wszyscy pierd.licie. Tak dla wyjaśnienia: jeszcze się nie zakochałem w tej dziewczynie, póki co jestem tylko zauroczony. Wiem, że nie można ufać kobietom, bo mam nauczkę, poza tym nikomu nie można ufać. Tak czy siak będzie dobrze - już mam dość imprez bez zobowiązań. A teraz wypadałoby wytrzeźwieć na jutrzejszy egzamin, więc dobranoc. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 02:33 _________________________________________________ właśnie już wszystko powiedziałes brachu :> :> Ty też pierd.lisz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryńka, NIC NIE POWIEM!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witeś, dobrą masz teorię, ale i tak nie sprawdzi się w tej sytuacji. Przecież od początku wiem, że wam nic nie można opowiadać, bo i tak nie umiecie słuchać. Nie pamiętam skąd wzięła się nazwa "Dziki", ale to trafne określenie. Nawet można to przerobić na "Dzikie Wieprze", haha.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hahaha, nic więcej nie powiem. Nie wiem czy mam ją w kontaktach na naszej klasie, zapomniałem... Mogę Was tylko zapewnić, że warto jest się dla takiej dziewczyny starać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe, słuchajcie, spotkałem konkretną dziewczynę (nie taką na jedną noc, w sam raz dla Was... albo i też nie... ). Na pewno nikt z was jej nie miał, na pewno nikt z was jej nie zna i na pewno nikomu nie dam do przetestowania. Fotek też nie mam. PS. Mogę powiedzieć tylko, że nie jest z Warszawy. Tyle.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mialem ja .... taka sobie .... :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: Ona też mówiła, że było słabo, ale teraz rozmawiamy o kimś innym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To musi być bardzo samotna dziewczyna skoro nikt jej nie zna. Wiedziałem, że ktoś się czepnie. Nikt z WAS jej nie zna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniek, sp***rzaj dziadu. To nie jest ta od skype. Nikt jej nie zna!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wicia, aleś dał czadu, hahaha.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlatego zmienilam Dobra dziewczynka. Wiedziałem, że poprawisz byka. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela, a już miałem pisać, że "mniej więcej" i "ok." to masło maślane, hahaha. :>
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
Najważniejsze w tańcu to... szczerzyć zęby. Jak będziesz miał ładną minę to nikt nie zwróci uwagi na to, że Ci się plączą nogi. To jest właśnie moja technika.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Człowieku, czy Ty wiesz ile musiałem nad tym pracować!? Też byś chodził jak oćpany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żadna nowość i tak olewasz spoty bo się urywałeś do niej.... Redżi dobrze mówił :gwizdanie: Co ty tam wiesz o zabijaniu, hahaha. Urywałem się z innego powodu. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 22:27 _________________________________________________hornet, nie ma mowy! angela, nie ma mowy! Z poważaniem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. Ale mam banana na gębie. PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. Dziękuję za uwagę. :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
To mi wygląda na jakiegoś Honekera.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
mroova, dzięki wielke. Coś tam kombinowałem na tych pokazach, ale nie mam się czym pochwalić, bo do ogrodzenia nie można było podejść, a zza ogrodzenia to każdy wie jakie zdjęcia wychodzą, poza tym na seryjnym obiektywie zoom jest bardzo kiepski... Wieczorem może coś wrzucę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tym, że kierowca tego Civica jest popieprzony to się pogodziłem już na początku, ale te tłumy, które podchodziły pod kręcący się samochód.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ci to popieprzeni na maksa. <object width="425" height="344"><param name="movie" value=" name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="344"></embed></object>
-
Kto chce LCD za darmo ?
Odważna promocja. Ale się zdziwią jak nasi wygrają.