Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O wlasnie, dzisiaj ostatki. Olek poszedl spac, wiec czas na zabawe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Szkoda mi Twoich znajomych, skoro nie widza pozytywnych rzeczy w miescie w ktorym zyja. Musza byc bardzo nieszczesliwi. Ciekawe jakie pozytywy widza w porownywalnych wielkosciowo miastach. Kali, trudno mi sie z Toba dyskutuje, bo ja, w przeciwienstwie do Ciebie jestem optymista i ciesza mnie wydarzenia, ktore sa dla miasta konstruktywne. Ty z kolei zaciales sie i za wszelka cene probujesz udowodnic, ze miasto jest beznadziejne. Nie zgadzam sie z Twoja opinia. Mysle, ze mozemy zakonczyc dyskusje nt Radomia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, roznica miedzy nami polega na tym, ze ja widze negatywne i pozytywne rzeczy, a Ty tylko negatywne. Przynajmniej takie wrazenie sprawiasz, bo poki co to wyciagasz na forum same brudy.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
W zeszlym roku albo 2 lata temu, Policja zlapala paserow z Bialobrzegow - mieli dziuple gdzies w Radzanowie. No tak, to przeciez Bialobrzegi...
-
SPOTY RADOMSKIE
Cytryna bedzie do wozenia poTomka. Znaczy sie Gosia bedzie po mnie docierac Cytryne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na pewno benzynowy. Moze byc 2.4 albo 3.0. Chociaz jak gadalem wczoraj z Robkiem to on mowi, zebym sie nie pakowal w taki stary samochod, tym bardziej jesli mialby on mi sluzyc do codziennej jazdy. Musze to jeszcze przemyslec. Tak czy siak to na wiosne musze kupic jakis samochod.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziwny komentarz. Sugerujesz, ze tylko w Radomiu sa zlodzieje? Skradzione koła trafiały do zakładu wulkanizacyjnego - Aktualności - KRP III Policjanci udaremnili kradzież kół samochodowych - Aktualności - KPP w Wołominie Zinfo.pl - AKTUALIZACJA: Sezon na koła
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajnie, czekam na info.
-
SPOTY RADOMSKIE
Za 6 tys.? Albo super okazja albo jakaś padaka, a ja szukam lalki. Takiej lalki, żeby jeszcze pachniała latami '80 - '90. No i musi być 100% oryginał, więc jakieś "wypasione" felgi, czy jakiś tuning nie wchodzi w grę. EDIT: A, no i jeszcze mile widziany automat i pełna elektryka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcin, jestem gotowy zapłacić więcej za ładną sztukę. Może wynajdziesz mi coś ciekawego? ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- Ten Merolek wpadł mi w oko, ale boję się, że ten model puści mnie z torbami. Poza tym auto ma mi służyć do jazdy na co dzień, przynajmniej przez pierwszy rok, więc to chyba byłby zły pomysł.. Źródło: Mercedes-Benz W126 S560 SEC Lorinser Szwajcaria (3005762909) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, szukam takiego samochodu - MB W124 coupe. Jakby ktoś miał na oku ładną sztukę to czekam na info.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mało prawdopodobne. 2 lata temu szukałem takiego samochodu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ech, myslalem, ze jest w Bialobrzegach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, zanim sprzedam to chce rzucic okiem na fure. Poza tym musze przygotowac psychicznie rodzine do przeprowadzki pod most.
-
SPOTY RADOMSKIE
jak będziesz "gotowy" daj znać a auto przyjedzie do Ciebie:decayed: jestem gotowy!
-
SPOTY RADOMSKIE
szykuj 80k PLN i jest Twoja:wink: No juz oglosilem mieszkanie do sprzedazy. Gdzie mam przyjechac po to auto??
-
SPOTY RADOMSKIE
Bajka ten samochod. Kali, a czy masz jakis namiar na wlasciciela? Chetnie bym kupil takie cacko. Sprzedaje mieszkanie, chce ktos?
-
SPOTY RADOMSKIE
O f*ck, to jest moje marzenie!
-
SPOTY RADOMSKIE
Micam, jestem perfekcjonista, nie moge sie bawic zabawkami z tandetnego, zolknacego plastiku. Kali, rzeczywiscie niektorzy sa wyluzowani. Odzim, Gosia znalazla skarpetki Blazeja.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, mialem tego typu zabawke. Juz wtedy mi sie wydawala tandetna, smutna i ograniczajaca rozwoj. Wyobrazacie sobie nasze dzieci, bawiace sie taka zabawka?
-
SPOTY RADOMSKIE
Warto oddać głos na radomskie schronisko dla zwierząt. https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609 streetrace, zacna ta Twoja eSa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, przez ile dni w roku przydaje się Quattro?
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, coraz częściej myślę o Quattro.