Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema, ja w piątek będę o 20:13.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No tak tak, coś takiego było. Chyba w pracy mam te zdjęcia.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No właśnie w sobotę próbowałem udowodnić kumplowi, że to dziewczyny z dawnej Fregaty. Teraz sobie pluję w brodę, że nie zrobiłem sobie z nimi zdjęcia. Chyba, że ktoś ma jakieś.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O wlasnie! ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Potrzebne mi sa zdjecia na ktorych widac twarze.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moze mi ktos szybko namierzyc zdjecie Oli i Iwony z Fregaty?
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wrzucałem jakieś zdjęcia ze 3 miesiące temu.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dokładnie nie pamiętam jaki był rekord, ale coś koło 12. Lata świetności minęły, ale młodzież niech próbuje wskrzeszać spoty.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak ktoś zorganizuje to chętnie przyjadę. Marcin, wrzuć info o spocie, może w najbliższy piątek..
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Napięcie rośnie..
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    U kogo pada, albo raczej nie pada śnieg?
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czyżby chodziło o cofanie licznika? W Audi A4 jest to zabronione.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Okrutne: http://www.pudelek.tv/video/Duch-w-windzie-OKRUTNY-ZART-1532/?fb_action_ids=451662398204701&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%22451662398204701%22%3A476111279108309}&action_type_map={%22451662398204701%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O kurde, ale wczoraj odleciałem.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jaki wpływ na nastrój człowieka, ma kolor ścian i barwa światła w mieszkaniu? Jaki wpływ na ten nastrój ma metraż mieszkania, a raczej pomieszczenia, w którym w danej chwili przebywamy? Jaki wpływ na nastrój ma rozkojarzenie, spowodowane bodźcami zewnętrznymi, takimi jak obraz i dźwięk z telewizora, zapach wydobywający się z kuchni, łazienki, czy zza okna, temperatura otoczenia, a także poziom czystości w mieszkaniu? Największy wpływ na nastrój człowieka ma obecność innego człowieka i to co ta osoba w danej chwili robi, mówi, jaką ma barwę oczu, włosów, ubrań, jaki ma zapach i figurę oraz najważniejsze - też jaki ma nastrój w danej chwili? To wszystko co z zewnątrz wpływa na nastrój człowieka można nazwać ERGONOMIĄ OTOCZENIA. Czy poziom Ergonomii Otoczenia można zmienić? Czy do Ergonomii Otoczenia można zaliczyć sposób postrzegania wszystkich bodźców zewnętrznych? Przecież na to, w jaki sposób postrzegamy nasze otoczenie mogą mieć wpływ takie czynniki wewnętrzne, jak głód w danej chwili, nasze doświadczenia życiowe, inteligencja, obrazy w pamięci czy po prostu nasz obecny stan umysłu wywołany zażytą używką. To wszystko, co od wewnątrz wpływa na nastrój człowieka, można nazwać ERGONOMIĄ WEWNĘTRZNĄ. ERGONOMIA WEWNĘTRZNA ma wpływ na postrzeganie ERGONOMII OTOCZENIA. Który rodzaj ergonomii i jaki jej poziom, ma największy wpływ na nasz sen i to w jakim czasie zaśniemy..?
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czy u nas mogłoby to przejść?? Szanowni Przedsiębiorcy! Prezydent Miasta Rzeszowa przypomina o obowiązku dbania o estetykę i wygląd siedzib Państwa firm, przedsiębiorstw i lokali usługowych. Art. 18 ustawy z dnia 2 lipca 2004 roku „O swobodzie działalności gospodarczej” Dz. U. Nr 155 z 2007 r. poz. 1095 stanowi: „Przedsiębiorca jest obowiązany spełniać określone przepisami prawa warunki wykonywania działalności gospodarczej, w szczególności dotyczące ochrony przed zagrożeniem życia, zdrowia ludzkiego i moralności publicznej, a także ochrony środowiska.” Uchwała Nr LIV/66/2006 z dnia 28 lutego 2006 roku Rady Miasta Rzeszowa stanowi: Par. 3.: „Właściciele nieruchomości zobowiązani są do prowadzenia selektywnej zbiorki odpadów komunalnych (…).” Par. 5 a pkt. 2: ”Właściciele nieruchomości zobowiązani są do dbania o czystość i estetykę oraz odpowiedni stan techniczny budynków, ogrodzeń, a także innych urządzeń, w szczególności poprzez usuwanie z nich plakatów, reklam, ogłoszeń oraz napisów i rysunków szpecących tą nieruchomość.” Par. 6. pkt. 1: ”Właściciel nieruchomości winien wyposażyć nieruchomość w urządzenia służące do gromadzenia odpadów komunalnych.” Zgodnie z cytowanymi powyżej przepisami służby miejskie są uprawnione do kontroli stanu budowli i urządzeń oraz wszystkich decyzji, zezwoleń i umów jakie przedsiębiorcy są zobowiązani posiadać. inf. Biuro Ewidencji Działalności Gospodarczej i Zezwoleń
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Co wy się tak nad tym wypadkiem rozczulacie? Czy ten wypadek jest inny niż cała masa wszystkich wypadków?
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wbrew pozorom Kraków jest najbardziej zanieczyszczonym miastem w Polsce. Tam normy stężenia trujących gazów i pyłów przekraczane są przez ~200 dni w roku.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Baśka jest dobra. Od kilku dni w Radomiu nie ma wiatru, a od kilku godzin jest taka mgła, że nic nie widać i nie ma czym oddychać. Takiego smogu w Radomiu jeszcze nie widziałem. Gryzie w gardło. Młody też coś charczy przez sen. Nie da rady otworzyć okna, bo wali spalinami. Pierwszy raz widzę takie zjawisko. Nie przeszkadzały mi takie rzeczy dopóki mi się syn nie urodził. Teraz czekam na wiatr jak na zbawienie.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O, to miła informacja.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No panowie, widzę że któryś piątek trzeba rezerwować na flaszkę..
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czy to jeszcze wróci?
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Okrutne. ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- gry na PC lub jakąś platformę. Dzieciaki mają więcej ale wydaje mi się że nie mają fajniej niż nasze/moje pokolenie. Zabawy w podchody, w berka, gra na pegasusie i wymieniac by można było jeszcze długo.... a teraz...dzieciaki maja co chcą True, true...
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    TURBÓWKA
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Człowieku, miałem wszystkie numery od 51go. Dopiero z 5 lat temu się tego pozbyłem, a szkoda, bo mogłem sprzedać.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tuningowane, DZIKIE Audi, WOW. Podziwiam ludzi za wytrwałość.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.