Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    k**wa, poważnie?? Pieluchy w Obi?? Mogłem tam podjechać...
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pieluchy też są?
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    24 h
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Najlepsze, z jakimi spotkałem się na myjniach, tzn. takie, do których nie przywiera kurz, mają ładny, długo utrzymujący się zapach, nie są tłuste, nie zostawiają plam i przebarwień i ogólnie miło jest po nich wsiąść do samochodu. Pamiętam, że kiedyś interesowałem się tym tematem i w rankingach te kosmetyki wypadły najlepiej. Niestety teraz nie pamiętam jak się nazywają. Sorry, musisz się zadowolić taką odpowiedzią. Wystarczy? W domu też się tak odzywasz
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Rzeczywiście. Nie obraź się, ale chyba przyjemniej rozmawia mi się z płytą betonową - niby z góry wiadomo, że i tak nie uwierzy, ale przynajmniej nie czepia się wszystkiego jak komornik pustej szafy. Idąc Twoim tokiem myślenia to restauracji też nie ma dobrych, bo właściciele oszczędzają kosztem klientów, tak? Na szczęście rynek jeszcze nie zszedł tak bardzo na psy i można spotkać producenta / usługodawcę, dla którego oprócz marży, liczy się też zadowolenie klienta. Oczywiście najlepiej i najtaniej (chociaż też nie zawsze) jest wszystko robić samemu, ale chyba nie o to chodzi w życiu, żeby każdy był samowystarczalny, prawda?
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jednak nie każdy pracownik myjni to potrafi, tym bardziej, jeśli idzie na ilość, a nie jakość. Jakoś nie czuję potrzeby przekonywania Cię, żebyś uwierzył. Polecam.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kiedyś byłem w kursie i porównywałem je z tymi na innych myjniach. Teraz już nie pamiętam jakie to marki, ale ze wszystkich myjni w Radomiu, z tej u Aleksa jestem najbardziej zadowolony. Karoseria błyszczy, nie ma zacieków, nie ma smug na szybach, nie ma tłustych plam na plastikach i wszystkie zakamarki są doczyszczone. Właściciel jest bardzo dokładny i widać, że dobrze wyszkolił swoich ludzi, chociaż na początku nie było tak solidnie. Dobra myjnia jest też u Ryby na Wierzbickiej, pod warunkiem, że ktoś lubi kilogramy świecącego Plaka na desce rozdzielczej. W poczekalni można się napić kawy lub herbaty w cenie mycia i mieć na swój samochód podgląd z czterech kamer. Cierpliwym polecam też myjnię u pana Stasia za Orlenem na Kieleckiej. Obsługuje sam właściciel, który zemści, narzeka na innych klientów i pali papierochy przy samochodach, ale w sumie myje dokładnie i tanio, więc jeśli komuś nie przeszkadzają kolejki i poczekalnia na stojąco pod chmurką to warto tam się kąpać. Póki co nie trafiłem na lepszą myjnię od tych trzech. W innych bywałem zazwyczaj raz lub dwa i na tym się kończyło...
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, wyprałem Citroena. W środku jest jak nowy. Wyczyszczona tapicerka, podłoga, bagażnik i wszystkie zakamarki. Trochę zabuliłem, bo 250 zł brutto, ale nie żałuję. U Aleksa jest drogo, ale wiem, że używają tam najlepszych kosmetyków. Nawet opony mi napastowali.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja na poniedziałek jestem umówiony do myjni u Aleksa (dawna myjnia Łosiów na Słowackiego). Podobno dobrze piorą - sprawdzę we wtorek.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Najlepsze są klamki na zewnątrz.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Odzim, pijemy dziś jakieś małe piwko? Tak mnie jakoś naszło. Może przyjedziecie do nas?
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Buahahaha. Niezły typek musiał to zakładać.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Trzeba się ochlać i tyle..
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A daj spokój, szkoda gadać.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwinto, fontanny będą. A nawet zapowiadają się całkiem fajnie.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie wiem jakie będą kolory, ale mam nadzieję, że tego nie spieprzą.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to tym bardziej powinny te bloki ładniej wyglądać. Nowocześnie i estetycznie wygląda elewacja w kolorze białym. Biel może być lekko złamana szarością. Np. takie coś: Albo blok przy ul. Sedlaka w Radomiu: Czy to tylko ja mam takie zboczenie?
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Skoro tak bardzo chcesz drzeć łacha to możesz na tym:
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    micam, na to bym nigdy nie wpadł. Ale i tak uważam, że można zastosować lepsze kolory, a nie takie, jak to ktoś kiedyś nazwał - gastronomiczne, czyli łososiowe, brzoskwiniowe i inne sałatkowe. No chyba, że takie kolory są po prostu tańsze.. Kali, te spadochrony to znalazłem w Internecie. Mam nadzieję, że nie zobaczę takich w Radomiu.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Masz rację, co nie zmienia faktu, że to malowanie (przynajmniej wg mnie) jest kiczowate. Dużo lepiej wyglądają np. te bloki: Zakładam, że nie każdemu może się podobać monochromatyczne malowanie, więc dobrym przykładem rewitalizacji na koloro mogą być te bloki:
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Rozumiem, że stare bloki ociepla się styropianem, ale czy trzeba im robić taki kamuflaż? Czy ktoś da się nabrać na to, że to nie jest modernistyczny blok tylko jakieś kamienice?? albo to Chyba jednak należymy do grupy krajów trzeciego świata, bo nadal mamy kiczowate pomysły.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak będzie miał piwo to tak jak Fregata.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chłopy, dzisiaj przejeżdżałem przez Wernera i... co ja pacze... budują nam drugą Fregatę. Chyba trzeba będzie znów rozkręcić spoty.
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Przypomniało mi się, że jest też tapicer na Warszawskiej 70 - wjazd od Akademickiej (Pracownia Tapicerska Zbigniew Dryja).
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Może Kudłaty by się podjął ? Patrz post nad Tobą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.