Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michaloo24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michaloo24

  1. przyznam sie ze tego nie zrobiłem. Vag'a podpinałem ale zero błedów i zrobiłem tylko logi statyczne i BS. O dynamicznych mmoge narazie zapomniec bo w okolicy narazie to sypie i nie zanosi sie na przerwe. No starałem sie jeździć normalnie nie jak dziadzia.
  2. Panowie koledzy mam pytanie do Was fachowców. Jakies 4 miesiace temu czyściłem turbo bo przeładowywało. Wczoraj zatankowałem i chciałem przegonic troche fure i jak na 3 dodawałem gazu to zaraz za 3 tys obrotów było widoczne na obrotomierzu lekkie przycięcie sie obrotów i zachwile ciaglo dalej ale ok 4 tys złapało notlaufa :( Czy to mozliwe zeby sie znowu zasyfilo ? czy moze vos innego. nie usmiecha mi sie znowu wyciaganie turbo bo to w moim silniku troche schodzi.
  3. Wybaczcie za moze głupie pytanie ale co to jest to "oct" ???
  4. Aha no to bede musial zajzec. ogolnie dla mnie otwiera i zamyka sie ok.
  5. Panowie taki wyskoczył mi błąd na VAG'u. Coś z centralnym zamkiem ale jak dla mnie to chyba chodzi on dobrze. Auto otwierane z kluczyka. Dzieki za jakąkolwiek pomoc. Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 862 257 C Component: ZV-Pumpe D14 Coding: 02049 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - -
  6. Michaloo24 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Cisza przed burzą
  7. Michaloo24 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    nie nie ja -80 nie chce. to bym musiał miec wydaje mi sie konkret taczke zeby tym jezdzic. tak do -40, a co do tego co pisałem do klechy to jego audi jakos tak wysoko stalo jak bylo na -40.
  8. Michaloo24 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    No gril dobra sprawa. Co do Twojej PW to przemyśle, tylko że tak na te -40 to wydaje mi sie ze i tak wysoko siedzi.
  9. Michaloo24 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Szkoda że mi sie nie udalo pojawić. Mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie to mozliwe. Klecha86 masz gwint czy same sprezyny? mam zamiar u siebie cos wsadzic , tak sobie mysle i sie zastanawiam lecz sam nie wiem.
  10. Michaloo24 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    ta niedziela, ale o ktorej i gdzie ?? To tez dosc ważne.
  11. Michaloo24 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ja bym też mogł sie spotakć jezeli nic mi nie wyskoczy innego.
  12. Michaloo24 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam pytanie do kolegów. Nie ktorzy sa tutaj dosc długo i chciałbym sie dowiedzieć czy ktos oprocz kolegi " szogun0 " zajmuje sie zmiana z 1/2 fisa na pełny. jesli macie jakies namiary porosze o info tutaj bo moze przyda sie tez innym badz na PW. Pozdrówka
  13. Michaloo24 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Wesołych Świat wszystkim z okolic Wałbrzycha, Świdnicy, Świebodzic :hi:
  14. Termostat wymieniałem z 6 miesiecy temu wraz z czujnikiem ktory znajduje sie za blokiem silnika. nie zmienilem na ori bo jeszcze wtedy nie wiedziałem ze lepiej jest zmienic na ori. byc moze i to wina termostatu.
  15. moge normalnie zatrzymac i dosc szybko sie zatrzymuje. nie probowałem na rozgrzanym. a to nie wiedziałem że Passat tez ma na wisko, bo nie zagladałem jej pod maske. Myslałem że to tak jak u mojego ojca w golfie IV bo on nie ma wisko. No to jak jest tak samo to i tak mega duzo szybciej sie jej nagrzewa niz mi.
  16. Witam Panowie. Mam takie pytanie. Czy istnieje mozliwosc przerobić wentylator chłodnicy tak aby sie nie krecił zaraz po odpaleniu samochodu? Jakos tak długo się grzeje samochód. Musze troche przejechać zeby staneło 90* na blacie, a jechałem dzisiaj z kolezanka passatem b5 i u niej duzo szybciej sie nagrzał samochod.
  17. Michaloo24 odpowiedział(a) na nitro3241 temat w 1.9TDI
    ja mam na blacie 207 tys w pamieci jakies 60 tys i u mnie mozna powiedziec ze podobnie jak na tym filmiku chodzi. To moj pierwszy diesel ale wydaje mi sie ze jest ok. Teściu mechanikiem jest i mowi ze nie ma co sie martwić.
  18. Dzieki kolego za wyczerpujaca wiadomosc. Turbo bylo własnie wyczyszczone i chyba nie skasowałem błedu po jej czyszczeniu. A co do zaworu N239 to czasami bylo tak że zatelepało buda. Będe musial sprawdzic to co napisałeś. Raz jeszcze dzieki
  19. W jaki sposob zwarcie? a jak ma sie sprawa błedu nr 17965 . coś poważnego ?
  20. Witam kolegów fachowcow. Jakis czas temu czyściłem turbo u siebie w aucie. Dzisiaj z ciekawosci podlaczylem Vag'a i wyskoczyly mi dwa takie błedy 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent 19561 - Valve for Intake Manifold Flap (N239): Open or Short to Ground P3105 - 35-10 - - - Intermittent Wczesniej pojawiał sie tylko ten z przeładowaniem. Nie bardzo kapuje ten 1 a drugi w ogole nie jest na liscie błedów. Czekam na odpowiedzi. Pozdrówka.
  21. Michaloo24 odpowiedział(a) na nitro3241 temat w 1.9TDI
    U mnie podobnie chodzi jak zimny, ale jak sie rozgrzeje to jest inaczej. Kumpel mi cos kiedys gadał własnie o tych szklankach i tez o nie wiem czy dobrze pamietam "spalanie stukowe" czy jakos tak. Nie wiem czy dobrze to okresliłem.
  22. ale chyba w trasie tyle ci pali ... ja mam AJM w tipie i srednie mam 8l a w miscie ok 9.5 teraz jak zaczyna byc zimno. i duzo na forum widzialem wypowiedzi ze te silniki sa akurat pliwozerne.
  23. Fajny wózek :good: i fajno że TIP :) a jak się jeździ na 18''?
  24. nie wiem czy dobrze napisze ale może masz kat synchronizacji źle ustawiony?? skoro był rozrzad zmieniony mogł sie przestawić.
  25. Dokładnie tak jak napisał "Studziany". Sam miałem ostatnio "przyjemnosc" czyscic turbo ;( ;( ;( Powiem ze w AJM'ie nie tak łatwo wyciagnać. Mi zajeło wyciagnecie 7 godzin. :angry:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.