Treść opublikowana przez kamil1990_2006
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
Litość Boska i głupota Ludzka nie zna granic
-
[ALL B5] Przeguby
Na moje oko to ten mechanik powinien kury macać na zajmować się samochodami, to pewnie jeden z tych magików co zakłada odwrotnie klocki hamulcowe. Do zbieżności przeguby nic nie maja tylko sworznie jak masz wytłuczone to jest problem z ustawieniem zbieżności, ale da się to zrobić na chwilkę bo potem i tak wróci do starego połażenia bo sworznie nie trzymają. Wiem bo właśnie sam przerabiam temat sworzni i zbieżności
-
[ALL B5] Przegub... Wymiana Gumy ?
Panowie Mi też padł przegub ale mi to już całkowicie bo furan nie jeździ w miejscu można 100 jechać Przegub to wiem że kupię lobro Ale gumę to jeszcze mam dlemat czy oryginał czy jakiś zamiennik za 19zł. Co polecacie??
-
[ALL B6] Jak sprawdzić czy mam magistralę CAN-BUS
Panowie A ja właśnie się rozglądam za jakimś fajnym i nie drogim B6 i Moje pytanko brzmi do czego służy ten bajer pod tajemniczą nazwą CAN-BUS. No wiem że do świateł dziennych, ale co jak tego nie mam to się nie da na światłach w dzień jeździć?? A nie można sobie pokrętłem włączyć tych świateł??? Może ktoś mnie oświecić?? Z góry dziękuje
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
Spot może być Ale ja przyjadę rowerem....
-
Spoty Puławskie
A ja to bym sobie traktorkiem pojeździł... :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
No to jest jakiś argument
-
Spoty Puławskie
No widzie faktycznie tylko papucik martwię się żebyś to się za bardzo nie przepracował
-
Spoty Puławskie
Tosz to śok normalnie żaden z was nie napisał tu żadnego posta od nie wiadomo kiedy... Co jest z wami ? Zapiliście tak że żaden nie mam siły pisać na klawiaturze ?
-
[B5 ADR] Nie jedzie, chyba padł przegub
No właśnie, bo są przeguby za 50zł i za 150zł wiec pewnie ten za 150zł będzie miał dłuższą żywotność... Dziękuje za pomoc... Watek uznaje zarazie za zamknięty
-
[B5 ADR] Nie jedzie, chyba padł przegub
no doba to teraz 2 zagadka. Jaki przegub kupić?
-
[B5 ADR] Nie jedzie, chyba padł przegub
O właśnie może ktoś się jeszcze wypowie, czy muszę wymieniać przegub z prawej i lewej strony w tym samym czasie, czy nie. Nie chce jakiejś niespodzianki za 2 tygodnie będę musiał wymieniać Lewy.. :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Nie jedzie, chyba padł przegub
kurcze normalnie jak pech to pech.... Wszystko się psuje ;( Nawet pralka mi się zepsuła... :gwizdanie: A mam jeszcze pytanko, czy mogę wziąć go na hol i zaciągnąć do mechanika, czy muszę go wtaskać na lawetę??
-
[B5 ADR] Nie jedzie, chyba padł przegub
Witam! Mam taki problem z swoim ADR, A mianowicie chciałem sobie wyjechać z garażu żeby się przewieść i co mnie zaskoczyło. Wsiadam odpalam i wrzucam wsteczny, puszczam sprzęgło i co No właśnie nic, żadnej reakcji... Po wrzuceniu biegu wszystko jedno jakiego i puszczeniu sprzęgła dodaje gazu obroty rosną i prędkość też a samochód stoi w miejscu tak jak go wczoraj postawiłem w garażu. Co mogło się zepsuć?? Dodam jeszcze że było od jakiś 3 miesięcy słychać przegub prawy, może to przegub padł??
-
Ceny paliwa marzec 2026
opole lubelksie orlen 5,12 za bp95 ;( ;( ;( ;(
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
[quote name=Sebek () ] chłopakom wpadło na pomysł żeby się samochodami pozamieniać Ale fajnie było Tylko wiesz mi nie odpowiadała a ni u ciebie, ani u Pawła w samochodzie. Gałka do zmiany biegów... Wolę swoją
-
[B5 ADR] Potrzebne numer czeńści (odma, łożyska, itd)
Witam Potrzebuje kilku numerów części, Eetka dla mnie to czarna magia. Mam ją zainstalowaną, ale co z tego jak nie umiem z niej korzystać Potrzebuje następujących numerów: -Nr. odmy -Nr. łożysk tylnych -Nr. Przegubu Prawego I to było by chyba tyle
-
[B5 ADR] Moja audiczka
ok dzięki za pomoc
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Po vinie powinieneś rozkodować, na jaki rynek był wyprodukowany ETKA mi prawde powie, czy nie za bardzo??
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Panowie czy któryś z was mógł by rozszyfrować ta wlepkę z bagażnika, bo do dziś byłem święcie przekonany że ten samochód był z Litwy
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
Może być tylko muszę na odwrocie lepki przykleić taśmę 2 stroną, bo się nie przyklei
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
No wiem widziałem... Schowałem ją do schowka Oddam ci przy najbliższej okazji [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________Musimy zrobić zdjęcia naklejek Sebka i Twojej to się wrzuci na pierwszy post i niech ludzie wiedzą że godnie promujemy klub
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
Napisałem do Sebka Esa i zobaczymy co on na to spocenie się pod meblowym powie [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 13:21_________________________________________________Ps.: ja to na setkę będę [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________chłopaki fajne bryczki macie, ale i tak nie zamienił bym swojej gałki zmiany biegów na żadną inna...
-
Spoty Puławskie
Paput 100 lat
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
To aby teraz godzinę dogadać i Pod meblowy