Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. Ja osobiście nie używam żadnych dodatków do olejów , nawet zimą nieużywam żadnych dodatków do ropy i nigdy jeszcze niemiałem żadnych problemów z uruchomieniem silnika.
  2. A ja śmigam na oleju TOTAL QUARTZ DIESEL 7000 10W40
  3. A ja myśle że jednak tak
  4. No właśnie myśle że z samym przełożeniem niebędzie wielkich problemów gorzej z podłączeniem tego do kupy żeby działało to jak należy, najbardziej klimatyzacja i jej podłączenie bo przełączniki to niebędzie wielki problem tak mi się wydaje. Chodzi mi to po głowie juz od jakiegoś czasu i chyba się za to wezme na wiosne. Może ktoś juz taką przekładke zrobił i się podzieli jakims info.
  5. Ja jeżdze juz 3 sezon na Dębica Frigo i tyż niemoge złego słowa powiedzieć chociaż to jedna z niższych półek jeżeli chodzi o opony ,ale całkiem fajnie się zachowują na śniegu bo na wodzie jest troche gorzej.
  6. Wstaje raniutko facet i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie brązowego koloru nabrało. - Ewelina, kurfa, cho no tu natychmiast! Żona z kuchni woła: - Czesław, jestem zajęta! ZAJęTA, rozumiesz! A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie, obiad, kolacja. I tak w kółko; i tak w kółko. Nie mam czasu nawet d*py podetrzeć... - Oo..o... właśnie! O tym chciałem z tobą porozmawiać
  7. Mam pytanie czy ktoś przerabiał temat przerobienie konsoli środkowej w A4 z 98 roku na model 99 , tam jest możliwość wepchnięcia dużej nawigacji tv itd , z tego co się zorientowałem trzeba kupić całą konsole z 99 , panel klimatyzacji , i przełączniki u góry i niewiem czy lewarek z mieszkiem pasują ale wydaje mi się że chyba nie. Chodzi mi generalnie jak to wygląda od tyłu jakie sa wejścia do klimy w starej i nowej i czy będą pasować , tak samo górne wyłączniki czy mają takie same wejścia czy może trzeba coś ciąć i przerabiać ?? Prosze o jakieś sugestie.
  8. bratpit odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Ja powim szczerze że jak teraz jeżdze po tych naszych drogach na 15``po tych dziurach to jak słysze 17`` to mam gęsią skóre i sobie myśle że jak bym żył w normalnym kraju to też bym sobie takie fele założył ale nie w Polsce.
  9. Hhehehe dobre ciekawe jaki bierze akumulator jak idzie w dłuższą droge hehehe
  10. Tak się bawia w citybanku http://www.smieszne-zdjecia.pl/index.php?showtopic=1426
  11. Przychodzi zakonnica do lekarza: - Panie doktorze z pochwy sypią mi się znaczki pocztowe! Lekarz kazał się zakonnicy rozebrać i po dokładniejszych oględzinach stwierdził: - To nie znaczki pocztowe, tylko naklejki z bananów.
  12. Ja tylko powiem że niewiem jak grają radia wymienione na liście ale jak by było pytanie które najlepiej wygląda w A4 to powiedział bym tylko oryginalne , może niegrają tak super bajecznie ale się rewelacyjnie komponują z całością wnętrza. Strasznie niepodobają mi się boczne zaślepki kiedy jest nioryginalne radio. Ja mam Chorusa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.