Treść opublikowana przez bratpit
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja osobiście nie używam żadnych dodatków do olejów , nawet zimą nieużywam żadnych dodatków do ropy i nigdy jeszcze niemiałem żadnych problemów z uruchomieniem silnika.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
A ja śmigam na oleju TOTAL QUARTZ DIESEL 7000 10W40
-
Przerobienie konsoli środkowej
A ja myśle że jednak tak
-
Przerobienie konsoli środkowej
No właśnie myśle że z samym przełożeniem niebędzie wielkich problemów gorzej z podłączeniem tego do kupy żeby działało to jak należy, najbardziej klimatyzacja i jej podłączenie bo przełączniki to niebędzie wielki problem tak mi się wydaje. Chodzi mi to po głowie juz od jakiegoś czasu i chyba się za to wezme na wiosne. Może ktoś juz taką przekładke zrobił i się podzieli jakims info.
-
Polecane opony zimowe
Ja jeżdze juz 3 sezon na Dębica Frigo i tyż niemoge złego słowa powiedzieć chociaż to jedna z niższych półek jeżeli chodzi o opony ,ale całkiem fajnie się zachowują na śniegu bo na wodzie jest troche gorzej.
-
Strefa Śmiechu
Wstaje raniutko facet i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie brązowego koloru nabrało. - Ewelina, kurfa, cho no tu natychmiast! Żona z kuchni woła: - Czesław, jestem zajęta! ZAJęTA, rozumiesz! A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie, obiad, kolacja. I tak w kółko; i tak w kółko. Nie mam czasu nawet d*py podetrzeć... - Oo..o... właśnie! O tym chciałem z tobą porozmawiać
-
Przerobienie konsoli środkowej
Mam pytanie czy ktoś przerabiał temat przerobienie konsoli środkowej w A4 z 98 roku na model 99 , tam jest możliwość wepchnięcia dużej nawigacji tv itd , z tego co się zorientowałem trzeba kupić całą konsole z 99 , panel klimatyzacji , i przełączniki u góry i niewiem czy lewarek z mieszkiem pasują ale wydaje mi się że chyba nie. Chodzi mi generalnie jak to wygląda od tyłu jakie sa wejścia do klimy w starej i nowej i czy będą pasować , tak samo górne wyłączniki czy mają takie same wejścia czy może trzeba coś ciąć i przerabiać ?? Prosze o jakieś sugestie.
-
Zawieszenie
Ja powim szczerze że jak teraz jeżdze po tych naszych drogach na 15``po tych dziurach to jak słysze 17`` to mam gęsią skóre i sobie myśle że jak bym żył w normalnym kraju to też bym sobie takie fele założył ale nie w Polsce.
-
Strefa Śmiechu
Hhehehe dobre ciekawe jaki bierze akumulator jak idzie w dłuższą droge hehehe
-
Strefa Śmiechu
Tak się bawia w citybanku http://www.smieszne-zdjecia.pl/index.php?showtopic=1426
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi zakonnica do lekarza: - Panie doktorze z pochwy sypią mi się znaczki pocztowe! Lekarz kazał się zakonnicy rozebrać i po dokładniejszych oględzinach stwierdził: - To nie znaczki pocztowe, tylko naklejki z bananów.
-
Którą firmę cenicie najbardziej ?
Ja tylko powiem że niewiem jak grają radia wymienione na liście ale jak by było pytanie które najlepiej wygląda w A4 to powiedział bym tylko oryginalne , może niegrają tak super bajecznie ale się rewelacyjnie komponują z całością wnętrza. Strasznie niepodobają mi się boczne zaślepki kiedy jest nioryginalne radio. Ja mam Chorusa.