Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. A jak mam Chorusa takiego: http://img510.imageshack.us/img510/9162/14545829qm.jpg to tez moge te zmieniarki podłączyć :?:
  2. Coś niebangla
  3. Ja jak miałem ABC w A6 to wymieniałem co 90 tysiecy wolałem nieryzykować.
  4. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Bo konie tutaj niewiele mają do powiedzenia trzeba patrzeć na moment obrotowy i w jakim zakresie jest najwyższy i tak go kręcić wtedy auto bedzie bardziej dynamiczne.
  5. Fajne to
  6. Stancja u pani Krysi :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=WWlM_edE-yQ
  7. hehehe właśnie go oglądałem na allegro - straszne cudo blee
  8. No to jeszcze rozrząd 1,9 tdi 1. http://img115.imageshack.us/img115/338/strona14ft.jpg 2. http://img107.imageshack.us/img107/5148/strona22el.jpg 3. http://img115.imageshack.us/img115/9607/strona34jo.jpg 4. http://img115.imageshack.us/img115/7802/strona41aw.jpg 5. http://img115.imageshack.us/img115/1850/strona52sw.jpg
  9. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Fotki z książki : 1. http://img119.imageshack.us/img119/3236/atrona14cy.jpg 2. http://img50.imageshack.us/img50/5541/strona22gy.jpg
  10. Bez problemów spokojnie mozesz jezdzić
  11. Robiłem na forum AKP fotki z książki do Audi A4 wymiana paska rozrządu w silnikach o takich kodach AGA,ALF,APS,ARJ,AML oraz ABC, AAH , ACK, ALG , APR ,AQD napewno tutaj tez się komuś przyda kto np niema książki. 1. http://img48.imageshack.us/img48/73/strona17qo.jpg 2. http://img118.imageshack.us/img118/3985/strona24ps.jpg 3. http://img118.imageshack.us/img118/9269/strona30zv.jpg 4. http://img48.imageshack.us/img48/7278/strona46ki.jpg 5. http://img48.imageshack.us/img48/5357/strona55az.jpg 6. http://img48.imageshack.us/img48/6085/strona66sk.jpg 7. http://img118.imageshack.us/img118/651/strona77xc.jpg 8. http://img118.imageshack.us/img118/9878/strona84bj.jpg
  12. O f*ck , polacy to powinni dostać nagrode Nobla w dziedzinie Racjonalizatorstwo. :mrgreen:
  13. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Chętnie bym zobaczył jak taka nawigacja działa jak ją się włącza jak się ustawia zadaną trase i czy sa wskazówki głosowe jak to wygląda na FISie , to ciekawy temat chętnie posłucham kogoś kto takie cudo ma w swojej A4.
  14. bratpit odpowiedział(a) na Pikuś temat w Układ Jezdny
    Czasami stosuje się taką rozpórke i to w przodzie jak i z tyłu przy mocno obniżonym i utwardzonym zawieszeniu i dośc szerokich kołach. Ale myśle że przy serii to wyrzucony pieniądz.
  15. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Ja jestem zwolennikiem oryginału i odradzam Ci montowanie jakiegoś dziadostwa po czasie się pewnie poodkleja i będzie kicha. Albo oryginał albo wcale.
  16. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    To małe jest tragiczne :mrgreen:
  17. Co do jakości grania to można by dyskutować ale przewaga ich jest taka że SUPER wyglądają.
  18. bratpit odpowiedział(a) na Pretor temat w Audi A4 B6/B7
    W Polsce to już mało które auto wytrzymuje na tych dziurach , jak już mercedes 124 wymięka to co tu mówić o wachaczach aluminiowych
  19. Ale niewygląda to ładnie bo nioryginalnie z tego co mi się wydaje to w tych modelach niebyło możliwe zamontowanie nawigacji dopiero w roku 1999 mozna było to zamówić. Chyba że się myle to niech mnie ktoś poprawi.
  20. Klasa
  21. Wszystko zależy od ceny podaj cene i rzuć fotki to wtedy można pogadać.
  22. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Kiedyś jak kupiłem A6 to chciałem sobie sprawić nówki dywaniki kolor antracyt , miały być oryginały kupione w ASO więc sie tam wybrałem i się dowiedziałem że kosztują 370zł ale tylko przednie a tylne 250 zł łącznie łatwo zliczyć heh śmiałem się z siebie całą droge. powrotną oczywiście dywaników niekupiłem
  23. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    W serwisie powiedzieli mi że najlepiej raz w roku wyczyścić cały układ jakąś metodą (i tu moge coś pochrzanić ) utradźwiękową niby bardzo skuteczną a cała impreza kosztuje 220 zl.
  24. bratpit odpowiedział(a) na Perez temat w Audi A4 B5
    No i pod warunkiem że nietrzymasz auta w garażu.
  25. No w takiej sytuacji to musowo musi byc wlany uzdatniacz , ja tankuje tylko na Shellu także nieuzywam żadnych specyfików

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.