Treść opublikowana przez bratpit
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
A jak mam Chorusa takiego: http://img510.imageshack.us/img510/9162/14545829qm.jpg to tez moge te zmieniarki podłączyć :?:
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
Coś niebangla
-
Po jakim przebiegu wymiana rozrządu w 2.6 v6 ABC ?
Ja jak miałem ABC w A6 to wymieniałem co 90 tysiecy wolałem nieryzykować.
-
[B5 ADR] problem z 1.8 (???)
Bo konie tutaj niewiele mają do powiedzenia trzeba patrzeć na moment obrotowy i w jakim zakresie jest najwyższy i tak go kręcić wtedy auto bedzie bardziej dynamiczne.
-
Strefa Śmiechu
Fajne to
-
Strefa Śmiechu
Stancja u pani Krysi :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=WWlM_edE-yQ
-
Strefa Śmiechu
hehehe właśnie go oglądałem na allegro - straszne cudo blee
-
Rozrząd 2.4 2.6 2.8 2.8-30v i 1.9 TDI
No to jeszcze rozrząd 1,9 tdi 1. http://img115.imageshack.us/img115/338/strona14ft.jpg 2. http://img107.imageshack.us/img107/5148/strona22el.jpg 3. http://img115.imageshack.us/img115/9607/strona34jo.jpg 4. http://img115.imageshack.us/img115/7802/strona41aw.jpg 5. http://img115.imageshack.us/img115/1850/strona52sw.jpg
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
Fotki z książki : 1. http://img119.imageshack.us/img119/3236/atrona14cy.jpg 2. http://img50.imageshack.us/img50/5541/strona22gy.jpg
-
[ALL] Benzyna do TDi
Bez problemów spokojnie mozesz jezdzić
-
Rozrząd 2.4 2.6 2.8 2.8-30v i 1.9 TDI
Robiłem na forum AKP fotki z książki do Audi A4 wymiana paska rozrządu w silnikach o takich kodach AGA,ALF,APS,ARJ,AML oraz ABC, AAH , ACK, ALG , APR ,AQD napewno tutaj tez się komuś przyda kto np niema książki. 1. http://img48.imageshack.us/img48/73/strona17qo.jpg 2. http://img118.imageshack.us/img118/3985/strona24ps.jpg 3. http://img118.imageshack.us/img118/9269/strona30zv.jpg 4. http://img48.imageshack.us/img48/7278/strona46ki.jpg 5. http://img48.imageshack.us/img48/5357/strona55az.jpg 6. http://img48.imageshack.us/img48/6085/strona66sk.jpg 7. http://img118.imageshack.us/img118/651/strona77xc.jpg 8. http://img118.imageshack.us/img118/9878/strona84bj.jpg
-
Strefa Śmiechu
O f*ck , polacy to powinni dostać nagrode Nobla w dziedzinie Racjonalizatorstwo. :mrgreen:
-
nawigacja a4(mała)
Chętnie bym zobaczył jak taka nawigacja działa jak ją się włącza jak się ustawia zadaną trase i czy sa wskazówki głosowe jak to wygląda na FISie , to ciekawy temat chętnie posłucham kogoś kto takie cudo ma w swojej A4.
-
Rozpórka do A4
Czasami stosuje się taką rozpórke i to w przodzie jak i z tyłu przy mocno obniżonym i utwardzonym zawieszeniu i dośc szerokich kołach. Ale myśle że przy serii to wyrzucony pieniądz.
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
Ja jestem zwolennikiem oryginału i odradzam Ci montowanie jakiegoś dziadostwa po czasie się pewnie poodkleja i będzie kicha. Albo oryginał albo wcale.
-
niebieskie lusterka
To małe jest tragiczne :mrgreen:
-
Którą firmę cenicie najbardziej ?
Co do jakości grania to można by dyskutować ale przewaga ich jest taka że SUPER wyglądają.
-
Przednie wahacze
W Polsce to już mało które auto wytrzymuje na tych dziurach , jak już mercedes 124 wymięka to co tu mówić o wachaczach aluminiowych
-
Przerobienie konsoli środkowej
Ale niewygląda to ładnie bo nioryginalnie z tego co mi się wydaje to w tych modelach niebyło możliwe zamontowanie nawigacji dopiero w roku 1999 mozna było to zamówić. Chyba że się myle to niech mnie ktoś poprawi.
- Strefa Śmiechu
-
Auto po spaleniu
Wszystko zależy od ceny podaj cene i rzuć fotki to wtedy można pogadać.
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
Kiedyś jak kupiłem A6 to chciałem sobie sprawić nówki dywaniki kolor antracyt , miały być oryginały kupione w ASO więc sie tam wybrałem i się dowiedziałem że kosztują 370zł ale tylko przednie a tylne 250 zł łącznie łatwo zliczyć heh śmiałem się z siebie całą droge. powrotną oczywiście dywaników niekupiłem
-
Przegląd klimatyzacji
W serwisie powiedzieli mi że najlepiej raz w roku wyczyścić cały układ jakąś metodą (i tu moge coś pochrzanić ) utradźwiękową niby bardzo skuteczną a cała impreza kosztuje 220 zl.
-
Webasto
No i pod warunkiem że nietrzymasz auta w garażu.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
No w takiej sytuacji to musowo musi byc wlany uzdatniacz , ja tankuje tylko na Shellu także nieuzywam żadnych specyfików