Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. Może ci rozrząd przeskoczył
  2. Zgadzam się z toba w 100% są po prostu do d... , ja kiedyś kupiłem do nissana filtr powietrza oznaczenie wszystko zgodnie z katalogiem zajezdzam do garażu wyciągam stary , zakładam nowy a tu rebus niepasuje za dużo gumy i niechce się zamknąć , straszne dziadostwo zresztą jak wszystko polskie :mrgreen:
  3. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Chopie daruj sobie to nawet przed zima wygląda tragicznie. :mrgreen:
  4. bratpit odpowiedział(a) na minek temat w Układ Jezdny
    Nie jeżdzij tak bo tarcza sie nagrzewa , a co za tym idzie dostają łożyska w kołach także zaoszczedzisz na tarczy , a wydasz na łożyskach. Zmierz tarcze jak da sie przetoczyć to przetocz jak nie to zasuwaj do sklepu po nowe tarcze będziesz miał przynajmniej zrobione hamulce na tip top.
  5. Widac że zadbany , szkoda tylko że biały znaczy niepomalowany :mrgreen:
  6. Przyłączam się do tej opini zostałem tez tam super obsłużony także polecam AUDI LELLEK
  7. 97-98 pierwszy lift 99-01 drugi lift i piękne czerwone tylnie lampy z białym clearem http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Rueckleuchten-Klarglas-Heckleuchten-Rot-Weiss_W0QQitemZ8050284049QQcategoryZ57323QQrdZ1QQcmdZViewItem
  8. Viking daj se spokój z tymi lampami to przecież zeszpecisz auto ,kup sobie lampy po 2 liftingu z białym clearem i przy czarnym aucie wygląda to miodzio , a takie lexusy to moim zdaniem ostatnia wiocha.
  9. Jak będziesz malował to tylko na czarny kolor , fajnie to wygląda.
  10. No więc pokazuje
  11. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo ładne autko , fajny kolorek
  12. To jak sie dałes ogolic w czwartek to jak mogłeś byc taki naiwny w piątek sobote i dwa razy w poniedziałek. Nic z tego niekumam
  13. Kupiłem od forumowicza ale tak ogólnie kierunek ok ale za krótki zatrzask i lołce. Ale sprawa została prosto załatwiona i jest git.
  14. Ładnie , ładnie powiedz jeszcze jaka różnica w jeździe.
  15. Z reguły opony mają duży zapas od podawanej prędkości dopuszczalenej ale jak opona ma pare latek to nieździw sie jak bedziesz mial wystrzał przy 200 km/h :mrgreen:
  16. Już kieruneczki załozone , zaróweczka poszła pomarańczowa bo innych niema ale wcale jej niewidać z białego kierunku myślałem że będzie gorzej. Ale musze tu wtrącic pare słów co do wykonania tych białych kierunków poprostu kaszanka do potęgi jak zwykle potwierdza się zasada że to co polskie to gorszego chyba niema. Włożyłem żaróweczke, wkładam kierunek zaskoczył na zatrzasku ale patrze a on sobie lata , prawie mogłem go obrucic doookoła straszne , musiałem kombinować żeby je ulokować jak należy ale udało się i wygląda fajnie. Dzieki wszystkim. Temat uważam za zamknięty. P.S. A chciałem tylko dodać ,może komuś sie przyda że zatrzask w bocznym kierunku znajduje sie od przodu samochodu.
  17. bratpit odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dla mnie cudnie , wogóle cała twoja A4 wygląda cudnie bardzo mi sie podoba P.S. Proponowałbym tylko te boczne kierunki zmienic jeszcze na białe i będzie miód.
  18. Nie no 2 dni to przesada ja to akurat wymieniałem w A6 tam jest więcej miejsca niewiem ile więcej czynności trzeba wykonać w A4 ale napewno jest mniej miejsca na łapki
  19. Ładnie ta felga wygląda i wyglądają dość solidnie, podobaja mi się.
  20. Moje zdanie jest takie , :mrgreen: że to niewarte tych 500 zł
  21. Wszystko sie zgadza tylko zabardzo mi się niechce lecieć 1,5km do garażu teraz żeby zobaczyć jaka tam jest żarówka , a szukam sobie właśnie teraz w necie takich żaróweczek coby je zakupić , a niechce kupic a później się okaże że to nie to. P.S. Juz sobie znalażłem w necie także zdjęcie nieaktualne. :mrgreen:
  22. Tak właśnie szukam i chyba nici z tego będą do przednich kierunków to takie są. A masz może jakąś fotke takiej żarówki, czy to są takie żarówki beż oprawki , całe szklane?
  23. Mam pytanie jaka jest żarówka w bocznym kierunku , zakupiłem sobie białe kierunki boczne i chce dokupić żaróweczki takie żeby były białe ,a mrygały na pomarańczowo ale niewiem jaka tam jest ta żarówka a niechce tego demontować dwa razy.
  24. Napewno to niebył powód , termostat w ABC jest bardzo głęboko schowany.
  25. zawsze warto dołożeyć pare złoty i kupić coś trwalszego , ja tak przynajmniej zawsze robie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.