Treść opublikowana przez bratpit
-
[B5 AFN] Zwiększone zuzycie paliwa w TDi!!!!
Może ci rozrząd przeskoczył
-
jAKI FILTR PRZECIWPYŁKOWY DO A4 2,8 AAH
Zgadzam się z toba w 100% są po prostu do d... , ja kiedyś kupiłem do nissana filtr powietrza oznaczenie wszystko zgodnie z katalogiem zajezdzam do garażu wyciągam stary , zakładam nowy a tu rebus niepasuje za dużo gumy i niechce się zamknąć , straszne dziadostwo zresztą jak wszystko polskie :mrgreen:
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
Chopie daruj sobie to nawet przed zima wygląda tragicznie. :mrgreen:
-
Blokujacy hamulec
Nie jeżdzij tak bo tarcza sie nagrzewa , a co za tym idzie dostają łożyska w kołach także zaoszczedzisz na tarczy , a wydasz na łożyskach. Zmierz tarcze jak da sie przetoczyć to przetocz jak nie to zasuwaj do sklepu po nowe tarcze będziesz miał przynajmniej zrobione hamulce na tip top.
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
Widac że zadbany , szkoda tylko że biały znaczy niepomalowany :mrgreen:
-
Serwisy.Te dobre i te złe
Przyłączam się do tej opini zostałem tez tam super obsłużony także polecam AUDI LELLEK
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
97-98 pierwszy lift 99-01 drugi lift i piękne czerwone tylnie lampy z białym clearem http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Rueckleuchten-Klarglas-Heckleuchten-Rot-Weiss_W0QQitemZ8050284049QQcategoryZ57323QQrdZ1QQcmdZViewItem
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Viking daj se spokój z tymi lampami to przecież zeszpecisz auto ,kup sobie lampy po 2 liftingu z białym clearem i przy czarnym aucie wygląda to miodzio , a takie lexusy to moim zdaniem ostatnia wiocha.
-
ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?
Jak będziesz malował to tylko na czarny kolor , fajnie to wygląda.
-
No to bratpit się chwali A4
No więc pokazuje
-
a ja mam nową (dla mnie)a4:)
Bardzo ładne autko , fajny kolorek
-
Strefa Śmiechu
To jak sie dałes ogolic w czwartek to jak mogłeś byc taki naiwny w piątek sobote i dwa razy w poniedziałek. Nic z tego niekumam
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Kupiłem od forumowicza ale tak ogólnie kierunek ok ale za krótki zatrzask i lołce. Ale sprawa została prosto załatwiona i jest git.
-
[ALL] Jakie felgi
Ładnie , ładnie powiedz jeszcze jaka różnica w jeździe.
-
klasy predkosci opon
Z reguły opony mają duży zapas od podawanej prędkości dopuszczalenej ale jak opona ma pare latek to nieździw sie jak bedziesz mial wystrzał przy 200 km/h :mrgreen:
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Już kieruneczki załozone , zaróweczka poszła pomarańczowa bo innych niema ale wcale jej niewidać z białego kierunku myślałem że będzie gorzej. Ale musze tu wtrącic pare słów co do wykonania tych białych kierunków poprostu kaszanka do potęgi jak zwykle potwierdza się zasada że to co polskie to gorszego chyba niema. Włożyłem żaróweczke, wkładam kierunek zaskoczył na zatrzasku ale patrze a on sobie lata , prawie mogłem go obrucic doookoła straszne , musiałem kombinować żeby je ulokować jak należy ale udało się i wygląda fajnie. Dzieki wszystkim. Temat uważam za zamknięty. P.S. A chciałem tylko dodać ,może komuś sie przyda że zatrzask w bocznym kierunku znajduje sie od przodu samochodu.
-
inpro
Dla mnie cudnie , wogóle cała twoja A4 wygląda cudnie bardzo mi sie podoba P.S. Proponowałbym tylko te boczne kierunki zmienic jeszcze na białe i będzie miód.
-
[B5 1,8T]Problem z temp. silnika.
Nie no 2 dni to przesada ja to akurat wymieniałem w A6 tam jest więcej miejsca niewiem ile więcej czynności trzeba wykonać w A4 ale napewno jest mniej miejsca na łapki
-
[ALL] Jakie felgi
Ładnie ta felga wygląda i wyglądają dość solidnie, podobaja mi się.
-
NAVI-NAVI-NAWI
Moje zdanie jest takie , :mrgreen: że to niewarte tych 500 zł
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Wszystko sie zgadza tylko zabardzo mi się niechce lecieć 1,5km do garażu teraz żeby zobaczyć jaka tam jest żarówka , a szukam sobie właśnie teraz w necie takich żaróweczek coby je zakupić , a niechce kupic a później się okaże że to nie to. P.S. Juz sobie znalażłem w necie także zdjęcie nieaktualne. :mrgreen:
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Tak właśnie szukam i chyba nici z tego będą do przednich kierunków to takie są. A masz może jakąś fotke takiej żarówki, czy to są takie żarówki beż oprawki , całe szklane?
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Mam pytanie jaka jest żarówka w bocznym kierunku , zakupiłem sobie białe kierunki boczne i chce dokupić żaróweczki takie żeby były białe ,a mrygały na pomarańczowo ale niewiem jaka tam jest ta żarówka a niechce tego demontować dwa razy.
-
[B5 1,8T]Problem z temp. silnika.
Napewno to niebył powód , termostat w ABC jest bardzo głęboko schowany.
-
pukanie w zawieszeniu przy zmianie biegu????
zawsze warto dołożeyć pare złoty i kupić coś trwalszego , ja tak przynajmniej zawsze robie.