Treść opublikowana przez bratpit
-
[ALL B5] Założyć LPG?
Ja robiłem kiedyś we Wrocławiu u nich w mercedesie 190 instalacje gazową i musze powiedzieć że może ona jako tako chodziła na gazie ale na benzynie auto niechodziło wogóle poprostu klęska a do tego jeszcze materiały użyte do tej instalacji były takie , że wszystkie trójniki do płynu były z jakiegoś duraluminium które normalnie po roku się rozpuściły i zaczęły cieknąć z każdej strony. Niepolecam
-
klocki hamulcowe
oj z wódką też różnie bywa, a co do dziewczyn to się zgadza, chociaz słowaczki też są dobre :mrgreen: :mrgreen: Panowie co to jest , o klockach miało być :mrgreen: , ale to sie zgadza że dziewczyn to nam mogą wszyscy pozazdrościć :mrgreen:
-
klasy predkosci opon
VR - powyżej 210*km/h ZR - powyżej 240*km/h * dla opon z oznaczeniem VR i ZR bez wskaźnika ładowności nie instnieje rzeczywista maksymalna prędkość użytkowania Prędkość maksymalna zależy od ładunku, ciśnienia powietrza w oponie oraz od charakterystyki mechanicznej pojazdu
-
klocki hamulcowe
Ani LEGO nie kupisz bo są droższe, kupuj klocki porządne bo to twoje bezpieczeństwo najlepiej kup ATE lub FERODO i jak masz możliwośc to np w niemczech bo są dużo lepsze od tych kupowanych w naszym kochanym kraju.
-
Moje AUDI
Pikna mi się podoba , a jak alu założysz to będzie jeszcze bardziej pikniejsza.
-
Wydech w TDI
Dokładnie :mrgreen: :mrgreen:
-
Stukanie podczas ruszania na skręconych kołach
Prosiłbym o niepowielanienie w dwóch kącikach tego samego tematu , bo znalazłem taki sam w kąciku "Silnik , Napęd i Skrzynia Biegów "
-
Właśnie kupiłem i założyłem Kit SUPERSPORT-a -40/40&amor
Najpierw zapraszam do NEWBIE A co do opony 195 do 8 calowej felgi to uważaj żeby ci niespadła na ostrym zakręcie , stanowczo za wąska opona do 8 cali.
-
[B5 2,8 AAH] Filtr paliwa
Matko święta zmień mechanika :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
http://www.cfaniacy.com/pko/tswr.html
-
Mój Avant
Miodzio , widze że nas srebrniaków jest chyba najwięcej :mrgreen: Super autko gratuluje zakupu
-
Strefa Śmiechu
za***iste to jest , normalnie RESPECT
-
[ALL B5] A oto moje A4
Super gratuluje , troche silniczek słaby ale ogólnie wygląda super.
-
wymiana filtrow klimatyzacji
Smród i tak pozostanie , musisz wyczyścić układ klimatyzacji robią to np. w serwisie ASO kosztuje 250 zł i jest to metoda ultradzwiękowa , ponoć skuteczna ,ale nierobiłem tylko słyszałem więc pewności wielkiej niemam. Pozatym napewno tez wyczyszczą i odgrzybia ci w każdym lepszym warsztacie zajmującym się klimatyzacjami
-
wymiana katalizatora
Katalizator z reguły jak sie uszkodzi mechanicznie to albo zatka wydech albo zaczyna dzwonić w środku ceramiczny wkład i bardzo wyraźnie to słychać , jeżeli jest zużycie czysto eksploatacyjne to po prostu wzrasta emisja spalin.
-
[ALL] Jakie felgi
Najpiękniejsza felga moim oczywiście zdaniem do A4 to jest ten wzór i jak bym sie decydował na 17`` to byłaby ta felga
-
[ALL] Jakie felgi
No ja osobiście bym wziął jakąs felge z oryginałów choćby z S4 albo RS4 ale te wyglądają tyż fajnie. Ja ogólnie jestem miłośnikiem oryginału czyli jak auto audi to felga tez audi.
-
[ALL] Jakie felgi
Wrzuć ze dwa worki ziemniaków do bagażnika i sam troche siądzie :mrgreen: Fajnie wygląda na tych felgach podoba mi się. Cały czas też się wacham czy by sie nieskusić na jakieś 17 ale podejżewam że jak minął by czas zachwytu wyglądem to wkurzałbym się na jakość prowadzenia po polskich drogach.
-
PISZCZY TRZESZCZY PRZY SKRECANIU ITP
Szybko twa radość zniknie :mrgreen: , bo z reguły to na niewiele się zdaje , na krótką mete tak ale na dłużej najlepiej wymienić na nowy i wtedy będzie spokój.
-
silnik muł! pomocy
Może się coś w katalizatorze urwało i zapchało wydech. Wydaje mi się że tryb awaryjny można kręcić silnik tylko do 3000 obrotów i dalej se neda. Jeżeli masz instalacje gazową to tam bym szukał problemu.
-
NAVI-NAVI-NAWI
Nie proście kupić palmtopa i auto mape albo Tom toma i do domu można zabrać.
-
sygnał od swiateł
Heh od 1979 roku w audi był taki bajer :mrgreen:
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami
Czyli wystarczy podmienić przełącznik i powinno wrócić do normy ??
-
a ja mam nową (dla mnie)a4:)
Jasne że tak , jak będe mógł w czymś pomóc to niema problemu. Sorki że nie oddzwoniłem dzisiaj dam ci sygnała to przekręć
-
Strefa Śmiechu
25-ta rocznica ślubu, małżeństwo leży w łóżku; żona myśli: - to już 25 lat, może wreszcie kupi mi to futro z norek. Mąż: - 25 lat. Jak bym pierwszego dnia ją zabił, to bym jutro wychodził.