Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. Ja robiłem kiedyś we Wrocławiu u nich w mercedesie 190 instalacje gazową i musze powiedzieć że może ona jako tako chodziła na gazie ale na benzynie auto niechodziło wogóle poprostu klęska a do tego jeszcze materiały użyte do tej instalacji były takie , że wszystkie trójniki do płynu były z jakiegoś duraluminium które normalnie po roku się rozpuściły i zaczęły cieknąć z każdej strony. Niepolecam
  2. oj z wódką też różnie bywa, a co do dziewczyn to się zgadza, chociaz słowaczki też są dobre :mrgreen: :mrgreen: Panowie co to jest , o klockach miało być :mrgreen: , ale to sie zgadza że dziewczyn to nam mogą wszyscy pozazdrościć :mrgreen:
  3. VR - powyżej 210*km/h ZR - powyżej 240*km/h * dla opon z oznaczeniem VR i ZR bez wskaźnika ładowności nie instnieje rzeczywista maksymalna prędkość użytkowania Prędkość maksymalna zależy od ładunku, ciśnienia powietrza w oponie oraz od charakterystyki mechanicznej pojazdu
  4. Ani LEGO nie kupisz bo są droższe, kupuj klocki porządne bo to twoje bezpieczeństwo najlepiej kup ATE lub FERODO i jak masz możliwośc to np w niemczech bo są dużo lepsze od tych kupowanych w naszym kochanym kraju.
  5. bratpit odpowiedział(a) na brombel123 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pikna mi się podoba , a jak alu założysz to będzie jeszcze bardziej pikniejsza.
  6. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Dokładnie :mrgreen: :mrgreen:
  7. Prosiłbym o niepowielanienie w dwóch kącikach tego samego tematu , bo znalazłem taki sam w kąciku "Silnik , Napęd i Skrzynia Biegów "
  8. Najpierw zapraszam do NEWBIE A co do opony 195 do 8 calowej felgi to uważaj żeby ci niespadła na ostrym zakręcie , stanowczo za wąska opona do 8 cali.
  9. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Matko święta zmień mechanika :mrgreen:
  10. http://www.cfaniacy.com/pko/tswr.html
  11. bratpit odpowiedział(a) na JurekTCS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Miodzio , widze że nas srebrniaków jest chyba najwięcej :mrgreen: Super autko gratuluje zakupu
  12. za***iste to jest , normalnie RESPECT
  13. Super gratuluje , troche silniczek słaby ale ogólnie wygląda super.
  14. Smród i tak pozostanie , musisz wyczyścić układ klimatyzacji robią to np. w serwisie ASO kosztuje 250 zł i jest to metoda ultradzwiękowa , ponoć skuteczna ,ale nierobiłem tylko słyszałem więc pewności wielkiej niemam. Pozatym napewno tez wyczyszczą i odgrzybia ci w każdym lepszym warsztacie zajmującym się klimatyzacjami
  15. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Katalizator z reguły jak sie uszkodzi mechanicznie to albo zatka wydech albo zaczyna dzwonić w środku ceramiczny wkład i bardzo wyraźnie to słychać , jeżeli jest zużycie czysto eksploatacyjne to po prostu wzrasta emisja spalin.
  16. Najpiękniejsza felga moim oczywiście zdaniem do A4 to jest ten wzór i jak bym sie decydował na 17`` to byłaby ta felga
  17. No ja osobiście bym wziął jakąs felge z oryginałów choćby z S4 albo RS4 ale te wyglądają tyż fajnie. Ja ogólnie jestem miłośnikiem oryginału czyli jak auto audi to felga tez audi.
  18. Wrzuć ze dwa worki ziemniaków do bagażnika i sam troche siądzie :mrgreen: Fajnie wygląda na tych felgach podoba mi się. Cały czas też się wacham czy by sie nieskusić na jakieś 17 ale podejżewam że jak minął by czas zachwytu wyglądem to wkurzałbym się na jakość prowadzenia po polskich drogach.
  19. Szybko twa radość zniknie :mrgreen: , bo z reguły to na niewiele się zdaje , na krótką mete tak ale na dłużej najlepiej wymienić na nowy i wtedy będzie spokój.
  20. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Może się coś w katalizatorze urwało i zapchało wydech. Wydaje mi się że tryb awaryjny można kręcić silnik tylko do 3000 obrotów i dalej se neda. Jeżeli masz instalacje gazową to tam bym szukał problemu.
  21. Nie proście kupić palmtopa i auto mape albo Tom toma i do domu można zabrać.
  22. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Heh od 1979 roku w audi był taki bajer :mrgreen:
  23. Czyli wystarczy podmienić przełącznik i powinno wrócić do normy ??
  24. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jasne że tak , jak będe mógł w czymś pomóc to niema problemu. Sorki że nie oddzwoniłem dzisiaj dam ci sygnała to przekręć
  25. 25-ta rocznica ślubu, małżeństwo leży w łóżku; żona myśli: - to już 25 lat, może wreszcie kupi mi to futro z norek. Mąż: - 25 lat. Jak bym pierwszego dnia ją zabił, to bym jutro wychodził.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.