Treść opublikowana przez bratpit
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Płaski śrubokręt opatrzony w kawałek szmatki i od strony świateł podważ wciśnij zatrzask i powinien wyskoczyć jak se neda to musisz od wewnątrz kombinować
-
klasy predkosci opon
A świstak siedzi i zawija w te sreberka :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item99753941_fiat_brava_1_9_jtd_2001r_urwany_zderzak_parch_.html Opis powala :mrgreen:
-
Warczy jak Polonez........Czy to koniec katalizatora???
Niesądze żebyś to odczuł
-
Warczy jak Polonez........Czy to koniec katalizatora???
Katalizator szlag trafił , pozostaje ci wymiana albo wycięcie i wstawienie kawalka rury w środek
-
Quad - prawo jazdy jaka kategoria
Jaka kategorie prawa jazdy trzeba mieć na quada
-
Falujące obroty na biegu jałowym.....
A ja bym obstawił akumulator miałem kiedyś taki przypadek jak mialem A6 2.6 , odpalałem samochód a tu obroty sobie pływały od 900 do 1500 i czasami po chwili ustały a czasami nie. Kurka mówie wam ,sprawdzilem wszystko , jeżdziłem po mechanikach i juz miałem dość i napisałem temat na AKP i ludzie pisali różne rzeczy które juz dawno sprawdziłem ,ale chyba jak się niemyle Hans napisał sprawdż akumulator , a wiec tak zrobiłem i był dentka chociaż auto paliło , wymieniłem i problem się zakoończył. Problem polegał na tym że po odpaleniu auta silnik wchodzi lekko na obroty żeby troche podładować aku ale jak aku się niechce się podładować bo jest do bani to obroty dostają świra. obstawiam aku.
-
klasy predkosci opon
No to koło mnie jest tam dość spory kawałek z górki
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Ja myśle że to pachnie wiochą już w całym kraju :mrgreen:
-
klasy predkosci opon
Heh myśle że jakbys miał T to też byś mógł cisnąc do końca :mrgreen:
-
AIR BAG ?
Sprawdź czy niewypieła ci sie wtyczka pod fotelem kierowcy lub pasażera , może sprzątałeś auto i przesuwałeś fotelami ,czasami sie to zdarza.
-
Instalacja klimatyzacji w A4
A nie lepiej poszukać używki w oryginale i sobie zamontować przynajmniej będzie tak jak powinno być.
-
Radio CHORUS ?
:mrgreen: dobre
-
Przednie wahacze
Polska myśl techniczna :shock: , daj sobie spokój :mrgreen:
-
Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
Jakoś dalej niewierze :mrgreen:
-
Do sprzęgła jest linka czy jakaś pompa albo coś takiego??
Wszystkie mają hydraulike
-
Do sprzęgła jest linka czy jakaś pompa albo coś takiego??
Rzadnych (Żadnych :mrgreen: ) linek niema , sprzęgło jest hydrauliczne czyli jest wysprzęglik przy skrzyni i pompka przy pedale sprzęgła i niema żadnej regulacji. To że ci wysoko bierze to efekt zużytego sprzęgła dokładnie tarczy. Ogólnie mi się wydaje że w audi sprzęgło zawsze wysoko brało , oczywiście nie przy samej górze ale wysoko.
-
Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
A skąd to wywnioskowałeś byłeś na hamowni przed i po założeniu strumiennicy?
-
Silnik 1.6.Jakie przewody do świec polecacie??
Beru to też dobry wybór
-
[ADR 1.8] czy zakładał ktos do 1.8 turbo?
Niekalkuluje się lepiej sprzedać ten model i kupić 1.8T przynajmniej będziesz miał oryginał i wszystko na swoim miejscu
-
hydronapinacz do A4 1.8
Kaziu bez urazy ale ty juz pół auta wymieniłeś co się dziej z ta Twoją audiczką :mrgreen:
-
[a4 96 quattro 1,8] problem z alarmem ELKRON wlochy
Wypadałoby najpierw powiedzieć kilka słów o sobie w dziale NEWBIE
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
W przednionapędowym ma 62 litry , a w Quattro bak ma 60 litrów
-
[ALL B5] Założyć LPG?
To Twój tata to prawie jak Ludwik Dorn :mrgreen: też lekarzy chciał w kamasze brać
-
Silnik 1.6.Jakie przewody do świec polecacie??
pewnie kupiłeś Janmora :mrgreen: a to największy chłam , ja poleciłbym Championa albo Boscha albo Beru