Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. Płaski śrubokręt opatrzony w kawałek szmatki i od strony świateł podważ wciśnij zatrzask i powinien wyskoczyć jak se neda to musisz od wewnątrz kombinować
  2. A świstak siedzi i zawija w te sreberka :mrgreen:
  3. http://www.allegro.pl/item99753941_fiat_brava_1_9_jtd_2001r_urwany_zderzak_parch_.html Opis powala :mrgreen:
  4. Katalizator szlag trafił , pozostaje ci wymiana albo wycięcie i wstawienie kawalka rury w środek
  5. Jaka kategorie prawa jazdy trzeba mieć na quada
  6. A ja bym obstawił akumulator miałem kiedyś taki przypadek jak mialem A6 2.6 , odpalałem samochód a tu obroty sobie pływały od 900 do 1500 i czasami po chwili ustały a czasami nie. Kurka mówie wam ,sprawdzilem wszystko , jeżdziłem po mechanikach i juz miałem dość i napisałem temat na AKP i ludzie pisali różne rzeczy które juz dawno sprawdziłem ,ale chyba jak się niemyle Hans napisał sprawdż akumulator , a wiec tak zrobiłem i był dentka chociaż auto paliło , wymieniłem i problem się zakoończył. Problem polegał na tym że po odpaleniu auta silnik wchodzi lekko na obroty żeby troche podładować aku ale jak aku się niechce się podładować bo jest do bani to obroty dostają świra. obstawiam aku.
  7. No to koło mnie jest tam dość spory kawałek z górki
  8. Ja myśle że to pachnie wiochą już w całym kraju :mrgreen:
  9. Heh myśle że jakbys miał T to też byś mógł cisnąc do końca :mrgreen:
  10. Sprawdź czy niewypieła ci sie wtyczka pod fotelem kierowcy lub pasażera , może sprzątałeś auto i przesuwałeś fotelami ,czasami sie to zdarza.
  11. A nie lepiej poszukać używki w oryginale i sobie zamontować przynajmniej będzie tak jak powinno być.
  12. :mrgreen: dobre
  13. bratpit odpowiedział(a) na Pretor temat w Audi A4 B6/B7
    Polska myśl techniczna :shock: , daj sobie spokój :mrgreen:
  14. Jakoś dalej niewierze :mrgreen:
  15. Rzadnych (Żadnych :mrgreen: ) linek niema , sprzęgło jest hydrauliczne czyli jest wysprzęglik przy skrzyni i pompka przy pedale sprzęgła i niema żadnej regulacji. To że ci wysoko bierze to efekt zużytego sprzęgła dokładnie tarczy. Ogólnie mi się wydaje że w audi sprzęgło zawsze wysoko brało , oczywiście nie przy samej górze ale wysoko.
  16. A skąd to wywnioskowałeś byłeś na hamowni przed i po założeniu strumiennicy?
  17. Niekalkuluje się lepiej sprzedać ten model i kupić 1.8T przynajmniej będziesz miał oryginał i wszystko na swoim miejscu
  18. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Kaziu bez urazy ale ty juz pół auta wymieniłeś co się dziej z ta Twoją audiczką :mrgreen:
  19. Wypadałoby najpierw powiedzieć kilka słów o sobie w dziale NEWBIE
  20. W przednionapędowym ma 62 litry , a w Quattro bak ma 60 litrów
  21. To Twój tata to prawie jak Ludwik Dorn :mrgreen: też lekarzy chciał w kamasze brać
  22. pewnie kupiłeś Janmora :mrgreen: a to największy chłam , ja poleciłbym Championa albo Boscha albo Beru

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.