Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. Jaki masz wniosek stary czerwony czy już niebieski nowy. Powiedz mi to ci ppowiem gdzie szukać. Są dwie wersje WARSZTAT i tańsza wersja WYCENA
  2. Chcesz i masz znalezione na allegro: http://www.allegro.pl/item107766308_przyciski_multifunkcja_na_kierownice_audi_vw_seat.html
  3. Tutaj z VATem nic niezrobi bo taka opcje AC wybrał i zapłacił niższą składke. A czy mu ten co robił to Autocasko powiedział czy nie to juz inna bajka
  4. To teraz ja się coś zapytam czy takie koła wlezą do mojego skarbu: felga 7,5 J x 17 H2 ET45 opona: 225/45 ZR 17 91Y (niezaszeroka taka opona na taką felge :?: ) Dało by się na tym jeżdzić i jakie czynności trzeba uczynic żeby audiczke troche obniżyć ale żeby nie zakładać jakiś sportowych zawieszeń , gwintów itd. Jest wogóle taka możliwość :?:
  5. Jeżeli wybrałeś wycene to niestety odszkodowanie czyli kasa za części robocizne będzie wypłacona bez podatku vat czyli pomniejszone o jakieś 22%. Procedura wygląda tak po pierwsze wypełniasz formularze zgłoszeniowe później pojawia się szkodowiec który obejży i opisze szkode za pare godzin będziesz miał kosztorys na którym będzie suma która oszacował ci szkodowiec , czyli koszt naprawy oczywiście według PZU. Jeżeli się zgodzisz na to ,podpisujesz wycene i za pare dni masz kase. Jeżeli wyjdzie cos jeszcze podczas rozbierania samochodu że wewnątrz jest coś uszkodzone możesz zgłosić to jeszcze w PZU i szkodowiec musi się pofatygować lub na podstawie faktur zostanie ci dopłacone. Niestety masz wariant Wycena jest to tańsza wersja AC. Ale niema się co łamać bo może się okazać żę jeszcze ci zostanie pare złoty.
  6. Powiedzcie mi jakie są wogóle ceny wachaczy w ASO wymieniał ktoś albo kupował w ASO te elementy :?:
  7. Mylisz sie w A4 niema McPersonów
  8. W to miejsce gdzie dostałeś tam właśnie mieści się jeden z intercoolerów i naprawdopodobnie spadł ci wąż z niego albo sie przełamał , a co do szacowania szkód to też zależy jaką wersje Auto Casco masz czy opcje Warsztat czy opcje Wycena. Jeżeli masz ta pierwszą to mniejszy problem jeżeli drugą to może byc odrobina kłopotu. Jeżeli masz wersje warsztat to na moje oko może być około 3500 - 4000 zł. Przypadkiem niegódz się na warsztat z polecenia PZU bo cie oszkubią do granic , a jak wybierzesz sobie sam warsztat to niemów mechanikowi że masz AC tylko najpierw uzgodznij cene z blacharzem a później porównaj z kosztorysem z PZU jeżeli będzie na twój plus i coś ci zostanie to siedź cicho jak będzie na twój minus to zrób zadyme.
  9. Ochyda , ostatnio nawet widziałem na allegro A4 ze stanów z taką skórą wyglądała fatalnie
  10. Piękna naprawde po liftingu B5 wygląda cudnie jedyne co mi się niepodoba w wersji po lifcie to umiejscowienie napisu z tyłu A4 i typu silnika , kto to wymyślił w tym miejscu po stremu wyglądało to lepiej.
  11. no to audiczka przezywala uniesienia :mrgreen: Hehehe poświeć jeszcze ultrafioletem i sprawa będzie jasna :mrgreen:
  12. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Mi sie podobaja te felgi, chetnie bym je sobie kupil na zime , naprawde maja to cos :mrgreen: No mają to coś ale tylko w zimie :mrgreen:
  13. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    O jakich seryjnych felgach mówisz alu , stal :?: Ja osobiście jeżdze na seryjnych najpopularniejszych i najbrzydszych aluminiowych felgach na których wychodziła A4 ale myśle że przyjdzie czas na ich zmiane narazie przeraża mnie ilośc dziur i kolein w drogach i to skutecznie odsuwa mnie od kupna nowych ładnych felg. Góre bierze jednak komfort podróżowania.
  14. A może na tego ktoś się skusi i sobie dopasuje: http://www.allegro.pl/item107154249_mieszek_z_galka_dzwigni_zmiany_biegow_audi_a6.html
  15. ja pierdziele rozwalony powaznie do tego pewnie banan z auta i raczej bedzie robil 4 slady Ale stan bardzo dobry szkoda że nienapisał bezwypadkowy :mrgreen:
  16. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1119800 WYSTRZELONA PODUSZKA W LEWYM SIEDZENIU POZATYM STAN B. DOBRY PRZÓD NIE USZKODZONY :mrgreen: :mrgreen: Polacy to maja fantazje
  17. Ładne i widać że zadbane , ale tak jak chłopaki piszą era lexów już minęła i wyglądają okropnie , przekładaj spowrotem na stare i autko miód malinka
  18. Witam serdecznie i gratuluje wyboru auta , ten grill dla mnie troche niezabardzo ale reszta mi się podoba
  19. Ja myśle że rolka mu została z poprzedniej roboty gdzieś komuś powiedział że wymienił mu rolke a tego nie zrobił :mrgreen:
  20. W 19,tdi takiej pompki niema ale w 2,5 tdi juz takie cudo jest
  21. A co takiego miales trudnego w tym?? Wystarczy poluzowac wszystkie rurki przy wtryskiwaczach i zakrecic rozrusznikiem az pojdzie paliwo. No powiedzmy że tak jest tylko że najpierw jest lepiej odkręcic przelew na pompie wtryskowej i walic powietrze z kompresora w zbiornik jak poleci na odpływie zakręcasz śrube wtedy luzujesz nakrętki na wtryskach i kręcisz jak zaczyna łapać to zakręcasz nakrętki na wtryskach , czynność powtórzyłem 3 razy , teraz juz mniejwięcej wiem ale ogólnie niejest to takie proste przynajmniej w 2.5 tdi.
  22. Nie proponuje tego robić , bo źle się to skończy :!: Nieradze odpowietrzałem ostatnio swoje auto i niepolecam tego nikomu niejest to takie proste jak mówi serwis.
  23. Ja mam podświetlanie w schowku i zapalniczce ale tylko jak są światła zapalone
  24. bratpit odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Za takie cytowanie należy się nagana :mrgreen:
  25. Z tego co wiem to dotyczy tylko aut po 2000 roku czyba że się myle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.